Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Brygada Logistyczna w Bydgoszczy | |||||||||
1 | BIAŁEK Dawid | nakło nad notecią | 10 km | 1 Brygada Logistyczna w Bydgoszczy | |||||
BBKTS | |||||||||
2 | Zufla Grzegorz | Wloclawek | 10 km | BBKTS | opłacono | ||||
Bud-rem Koło | |||||||||
3 | CHRZANOWSKI Krzysztof | Koło | 10 km | Bud-rem Koło | opłacono | ||||
CHMIELARZ TEAM | |||||||||
4 | Chmielarz SEBASTIAN | Kruszwica | 10 km | CHMIELARZ TEAM | opłacono | ||||
5 | Witkowski Maciej | Poznań | 10 km | CHMIELARZ TEAM | opłacono | ||||
6 | Chmielarz Krzysztof | Kruszwica | 10 km | CHMIELARZ TEAM | opłacono | ||||
Ford Auto Styl Włocławek | |||||||||
7 | Torzewski Roman | Boniewo | 10 km | Ford Auto Styl Włocławek | opłacono | ||||
JW 1749 | |||||||||
8 | Szałański Denis | Anielin | 10 km | JW 1749 | opłacono | ||||
KB Geotermia Uniejów | |||||||||
9 | Bocian Marek | Marianów Kolonia 6 | 10 km | KB Geotermia Uniejów | opłacono | ||||
KB LECH RYPIN | |||||||||
10 | KASZUBSKI MARCIN | OSTROWITE | 10 km | KB LECH RYPIN | opłacono | ||||
KB Maraton Turek | |||||||||
11 | Urbańczyk Jerzy Urbańczyk | Turek | 10 km | KB Maraton Turek | opłacono | ||||
KS ZRYW RADZIEJÓW | |||||||||
12 | Lewandowski Jacek | Radziejów | 10 km | KS ZRYW RADZIEJÓW | |||||
Kutno Biega | |||||||||
13 | Góralski Jarosław | Kutno | 10 km | Kutno Biega | opłacono | ||||
LUBRANIEC X | |||||||||
14 | Zufla Piotr | Lubraniec | 10 km | LUBRANIEC X | opłacono | ||||
NO NAME TEAM | |||||||||
15 | Nowacki Krzysztof | Koło | 10 km | NO NAME TEAM | opłacono | ||||
OSP Krzewie | |||||||||
16 | Piotrowski Damian | Krzewie | 10 km | OSP Krzewie | opłacono | ||||
PACKMAN TEAM | |||||||||
17 | Zimmer Łukasz | Toruń | 10 km | PACKMAN TEAM | |||||
Południe Włocławek | |||||||||
18 | gajewski maciej | Włocławek | 10 km | Południe Włocławek | opłacono | ||||
Pwpw sa | |||||||||
19 | mikina artur | warszawa | 10 km | Pwpw sa | |||||
Stowarzyszenie Integracja Krośniewice | |||||||||
20 | Błaszczyk Czesław | Krośniewice ul.Kolejowa 209 | 10 km | Stowarzyszenie Integracja Krośniewice | opłacono | ||||
WAT | |||||||||
21 | Torzewski Janusz | Warszawa | 10 km | WAT | opłacono | ||||
WKB MARATOŃCZYK | |||||||||
22 | Bujalski Jan | Włocławek | 10 km | WKB MARATOŃCZYK | opłacono | ||||
23 | Wypijewski Jerzy | Wloclawek | 10 km | WKB MARATOŃCZYK | |||||
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||||||
24 | STRZELECKA Anna | Kruszyn | 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
25 | WIELGOCKA JOANNA | WŁOCŁAWEK | 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
26 | Strzelecki Konrad | Kruszyn | 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
WKB Maratończyk Włocławek | |||||||||
27 | Bińczarski Patryk | Włocławek | 10 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
28 | Zielińska iwona | Włocławek | 10 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
29 | Kunecki Dariusz | Włocławek | 10 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
30 | Jasiński Sylwester | Lipno | 10 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
31 | Gąsiorowski Grzegorz | Wandynowo | 10 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
WKB Maratończyk Włocławek/ Anwil Team | |||||||||
32 | Żabiński Radosław | Włocławek | 10 km | WKB Maratończyk Włocławek/ Anwil Team | opłacono | ||||
Wika Polska | |||||||||
33 | Milewski Przemysław | Włocławek | 10 km | Wika Polska | opłacono | ||||
Yola Yolanda | |||||||||
34 | Klusek Jolanta | Warszawa | 10 km | Yola Yolanda | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
35 | Sieczka Paweł | Włocławek | 10 km | ||||||
36 | Kożuchowski Dawid Kożżuchowski | Koło | 10 km | opłacono | |||||
37 | Wiśniewski Daniel Wiśniewski | Lubień Kujawski | 10 km | opłacono | |||||
38 | Łączkowska-Glonek Karolina | Boniewo | 10 km | opłacono | |||||
39 | Bonawenturczak Andrzej | KROŚNIEWICE | 10 km | ||||||
40 | Pyszkowski Tomasz | Włocławek | 10 km | opłacono | |||||
41 | Pyszkowski Piotr | Nasiegniewo | 10 km | opłacono | |||||
42 | Klimek Magdalena | Włocławek | 10 km | opłacono | |||||
43 | Firadza Michał | Krośniewice | 10 km | opłacono | |||||
44 | Jarzęcki Sławomir Jarzęcki | Marianki | 10 km | opłacono | |||||
45 | Wietrzycka Katarzyna | Włocławek | 10 km | opłacono | |||||
46 | WIETRZYCKI PIOTR | WŁOCŁAWEK | 10 km | opłacono | |||||
47 | Pszczółkowski Łukasz | Włocławek | 10 km | opłacono | |||||
48 | Graumann Janusz | Chodecz | 10 km | ||||||
49 | Graumann Agnieszka | Chodecz | 10 km | ||||||
50 | Jóźwicki Janusz | Boniewo | 10 km | opłacono | |||||
51 | Michalski Krzysztof | Ostrów wlkp | 10 km | opłacono | |||||
52 | Nowacki Mateusz | Ostrów Wielkopolski | 10 km | opłacono | |||||
53 | Małecki Hubert | Koło | 10 km | opłacono | |||||
54 | Olejnik Mariusz | WŁOCŁAWEK | 10 km | opłacono | |||||
55 | Nowakowski Rafał | Janowo gm.Boniewo | 10 km | opłacono | |||||
56 | Kruczkowski Kamil | Wola Nakonowska | 10 km | opłacono | |||||
57 | Grochowina Mateusz | Boniewo | 10 km | ||||||
58 | Czajkowski Krzysztof | janowo | 10 km | opłacono | |||||
59 | Radziwonka Mariusz | Lubraniec | 10 km | opłacono | |||||
60 | Łuczak Krystian | Włocławek | 10 km | opłacono | |||||
61 | Szymański Marcin | Bobrowniki | 10 km | opłacono | |||||
62 | Roszak Sylwester | Redecz Krukowy | 10 km | ||||||
63 | Bajorek Jacek | Wyszków | 10 km | ||||||
64 | Bajorek Jacek | Wyszków | 10 km | ||||||
65 | NASKRĘT MARIUSZ | RACOT | 10 km | opłacono | |||||
66 | Torzewska Agnieszka | Warszawa | 10 km | opłacono | |||||
67 | Zasadziński Mirosław Zasadziński | Poznań | 10 km | opłacono | |||||
68 | Zaborowska Eliza | Kaliska | 10 km | ||||||
69 | Wróblewski Marcin | Włocławek | 10 km | opłacono | |||||
biegamyrazem.pl | |||||||||
70 | Imianowski Jerzy | Gdynia | 10 km | biegamyrazem.pl | |||||
e-LO Krośniewice | |||||||||
71 | Jędrzejczak Kacper | Krośniewice | 10 km | e-LO Krośniewice | |||||
Łódź Kocha Sport | |||||||||
72 | Klate Łukasz Klate | łódź | 10 km | Łódź Kocha Sport | opłacono |
Wyświetleń: 7176