Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Niemierko Julia | Lublewo Gdańskie | Bieg - 5km | opłacono on-line | ||
2 | Grodecki Łukasz | Gdańsk | Bieg główny - 10km | Cobra Team | opłacono on-line | |
3 | Trębacz Michał | Elbląg | Bieg - 5km | |||
4 | Rychter Monika | Gdynia | Bieg - 5km | opłacono on-line | ||
5 | Czujko Tymoteusz | Gdynia | Bieg - 5km | Wks Flota Gdynia | ||
6 | Hubert Jakub | Pogórze | Bieg główny - 10km | opłacono on-line | ||
7 | Kabata Jan | Gdańsk | Bieg Malucha (do 7 lat) - 150m | opłacono | ||
8 | Głodzik Kasia | Gdyni | Bieg - 5km | opłacono on-line | ||
9 | Pałczyński Piotr | Gdańsk | Bieg główny - 10km | opłacono on-line | ||
10 | Kozińska Agata | Bydgoszcz | Bieg - 5km | Run Pasja | opłacono on-line | |
11 | Zacharek Olimpia | Gdańsk | Bieg - 5km | opłacono on-line | ||
12 | Drawc Mieczysław | Gdańsk | Bieg główny - 10km | SPORTEVO | opłacono on-line | |
13 | Benkowska Anna | Gdańsk | Bieg - 5km | opłacono on-line | ||
14 | Szaruta Krzysztof | Gdynia | Bieg - 5km | opłacono on-line | ||
15 | Szaruta-Raflesz Karolina | Gdynia | Bieg główny - 10km | opłacono on-line | ||
16 | Zygmuntowicz Piotr | Gdynia | Bieg główny - 10km | Gdyńskiego Morsy | opłacono on-line | |
17 | Łopacińska Milena | Gdańsk | Bieg Malucha (do 7 lat) - 150m | Przedszkole Kubusia Puchatka nr 64 | opłacono | |
18 | Łopacińska Julia | Gdańśk | Bieg Malucha (do 7 lat) - 150m | STO | opłacono | |
19 | Łopaciński Tomasz | Gdańsk | Bieg główny - 10km | SPORTEVO | opłacono on-line | |
20 | Kaczoruk Magdalena | Gdynia | Bieg - 5km | opłacono on-line | ||
21 | Piotrowska Agata | Gdańsk | Bieg główny - 10km | opłacono on-line | ||
22 | Piotrowska Liliana | Gdańsk | Bieg Malucha (do 7 lat) - 150m | opłacono | ||
23 | Folwarska Małgorzata | Gdańsk | Bieg główny - 10km | GZHM Folwarscy | opłacono on-line | |
24 | Folwarski Marcin | Gdańsk | Bieg główny - 10km | opłacono on-line | ||
25 | Mioduszewska-Sienkiewicz Marta | Gdynia | Bieg - 5km | opłacono on-line | ||
26 | Sienkiewicz Patryk | Gdynia | Bieg - 5km | opłacono on-line | ||
27 | Jażownik Konrad | Gdańsk | Bieg - 5km | opłacono on-line | ||
28 | Czyżewska Maria | Gdynia | Bieg główny - 10km | Gumed | opłacono on-line | |
29 | Folwarska Małgorzata | Gdańsk | Bieg główny - 10km | GZHM Folwarscy | ||
30 | Folwarski Marcin | Gdańsk | Bieg główny - 10km | GZHM Folwarscy | ||
31 | Romanowski Łukasz | Gdańsk | Bieg główny - 10km | Alpa! | opłacono on-line | |
32 | Chmielewski Michał | Gdańsk | Bieg główny - 10km | opłacono on-line | ||
33 | Kaliszan Michał | Gdańsk | Bieg główny - 10km | opłacono on-line | ||
34 | Skorupa Natalia | Gdańsk | Bieg Malucha (do 7 lat) - 150m | opłacono | ||
35 | Bluj-Bruderek Monika | Gdańsk | Bieg główny - 10km | Active Team OSNiP WP Gdynia | opłacono on-line | |
36 | Dragan Blanka | Gdynia | Bieg Malucha (do 7 lat) - 150m | opłacono | ||
37 | Dragan Dorota | Gdynia | Bieg - 5km | opłacono on-line | ||
38 | Dragan Karol | Gdynia | Bieg główny - 10km | opłacono on-line | ||
39 | Klimaszewska Agnieszka | Gdańsk | Bieg główny - 10km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | |
40 | Książek Marta | Gdańsk | Bieg główny - 10km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8713