Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skowronski Darek Dzierzgon Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) opłacono
2 Stańczak Edward Malbork Nordic Walking opłacono
3 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK Wirtualna Aktywność opłacono
4 Przyborkiewicz Krzysztof Toruń Wirtualna Aktywność Pierniki Toruń opłacono
5 Czechowski Bartosz Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) opłacono
6 Branecka Emilia Jasna 44 Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) opłacono
7 Zielinska Magda Kwidzyn Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
8 Głowacka Anna Elbląg Nordic Walking opłacono
9 Karabin Anetta Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) Dzierzgoń Team opłacono
10 Nieściór Jan Stękiny Nordic Walking Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono
11 Pławska Justyna Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) DZIERZGOŃ TEAM opłacono
12 Pławski Marcin Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) Dzierzgoń Team opłacono
13 Popowicz Marzena Malbork Nordic Walking opłacono
14 Najda Sławomir Sztum Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
15 Wasinski Przemyslaw Dzierzgoń Wirtualna Aktywność opłacono
16 Wasinska Izabela Dzierzgoń Wirtualna Aktywność opłacono
17 MAJEWSKI Ryszard Dzierzgoń Wirtualna Aktywność opłacono
18 Warmińska Agnieszka Malbork Bieg opłacono
19 Kozłowska Anna Malbork Bieg opłacono
20 Kozłowski Dariusz Malbork Bieg opłacono
21 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Nordic Walking opłacono
22 Żukowska Diana MALBORK Bieg Sieć Sklepów Sokół w Malborku opłacono
23 Woron Aleksandra MALBORK Bieg Leier Polska SA opłacono
24 SYREWICZ MAŁGORZATA GDAŃSK Wirtualna Aktywność TRIMAMA TEAM opłacono
25 Demko Marta Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) Zoja Fitness opłacono
26 Demko Wojciech Demko Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
27 Królikowski Wiktor Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) opłacono
28 Nieściór Mieczysława Nieściór Stękiny Nordic Walking Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono
29 Włodarczyk-Piszcz Agata Czerwionka-Leszczyny Wirtualna Aktywność opłacono
30 Szewczun Anna Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
31 Wądołowski Przemysław Malbork Bieg I LO Malbork opłacono
32 Sidorowicz Anna Stogi Nordic Walking opłacono
33 Ołowski Kamil Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
34 Prokop MARIUSZ Elbląg Bieg PROKOPKI opłacono
35 Prokop Anna Elbląg Bieg PROKOPKI opłacono
36 Dębski Tomasz Kwidzyn Wirtualna Aktywność opłacono
37 Stoj Natalia Malbork Bieg opłacono
38 Wiśniewska Małgorzata Gdynia Wirtualna Aktywność opłacono
39 Panek Aneta Gdynia Wirtualna Aktywność opłacono
40 HALMAN GABRIELA SULMIN Nordic Walking opłacono
41 Kamiński Krystian Niestępowo Bieg Radunia Niestępowo opłacono
42 Szewczyk Adam Malbork Bieg First Malbork Team opłacono
43 Jarczewska Renata Goleniów Wirtualna Aktywność opłacono
44 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Wirtualna Aktywność opłacono
45 Kaszubowski Zenon MALBORK Bieg opłacono
46 Krasowski Tomasz Wałcz Wirtualna Aktywność opłacono
47 Szczepańska Oksana Kraków Wirtualna Aktywność opłacono
48 Jankowicz Artur Malbork Bieg opłacono
49 Błaszków Piotr Kwidzyn Bieg opłacono
50 Rucińska Iwona Malbork Bieg opłacono
51 Majewski Dawid Elbląg Bieg opłacono
52 Majewska Agnieszka Elbląg Bieg opłacono
53 Janka Wiktor Pelplin Bieg Dovista Active Team opłacono
54 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking Team Deaf opłacono
55 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg opłacono
56 Warachewicz Anna MALBORK Bieg opłacono
57 Bartosiak Ryszard Gardeja Nordic Walking Gmina Gardeja Biega opłacono
58 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking Polipack Team Gwe opłacono
59 Krasinska Jadwiga Rodowo Nordic Walking opłacono
60 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg opłacono
61 Kamińska Joanna Malbork Bieg 7 PBOT opłacono
62 Godlewski Marek Malbork Bieg Godlewski Runners opłacono
63 Maliszewski Marek Elbląg Nordic Walking opłacono
64 Zakrzewska Agnieszka Cisy Bieg KIJOWY FOLK opłacono
65 Miłkowski Mariusz Gdynia Bieg opłacono
66 Maliszewska Marianna Elbląg Nordic Walking opłacono
67 Wojtanis Magdalena Toruń Bieg opłacono
68 Piskorski Jerzy Pelplin Bieg opłacono
69 Judzinska Monika Kwidzyn Bieg opłacono
70 Homa Henryk Pelplin Bieg opłacono
71 Borkowska Justyna Sadlinki Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
72 Przybylska Aleksandra Gdynia Bieg Elite Team opłacono
73 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg Nowy Staw Biega opłacono
74 Rychłowski Andrzej Pelplin Bieg opłacono
75 Rychłowska Bernadeta Pelplin Bieg opłacono
76 Dulkiewicz Zdzisław Kwidzyn Bieg opłacono
77 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Bieg Nowy Staw Biega opłacono
78 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg OSP POGRODZIE opłacono
79 Koralewska Irena Sadlinki Bieg opłacono
80 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking team deaf opłacono
81 Sokołowska Ewa Jasna 42 Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) opłacono
82 Bochon Agata Malbork Bieg BBKTS opłacono
83 Liszewski Krzysztof Elbląg Bieg opłacono
84 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg Salon Optyczny Prestiż opłacono
85 Groszkowski Marcin Malbork Bieg 22blt opłacono
86 Cebula Bogdan Sztum Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
87 Cichowska Joanna Durąg Bieg opłacono
88 Olińska Marzena Gardeja Bieg opłacono
89 Laskowska Edyta Elbląg Bieg opłacono
90 Sobieś Alina Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono
91 Gąsiorowski Dariusz Gardeja Bieg Wataha Łączy Nas Bieganie opłacono
92 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg drużyna szpiku opłacono
93 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono
94 Dziweńka Beata Malbork Bieg opłacono
95 Sparzak Tomasz Elbląg Bieg opłacono
96 Wiernicka Paulina KWIDZYN Nordic Walking Gmina Gardeja Biega opłacono
97 Kurkus Marcin Mareza Bieg opłacono
98 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg opłacono
99 Janka Maciej Pelplin Bieg opłacono
100 Sadowska Monika Mareza Bieg opłacono


Wyświetleń: 8161

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ