Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
2 | GRZYBOWSKI SŁAWOMIR | STANOWO | Polska | Bieg | opłacono | |
3 | Szklarska Alicja | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
4 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
5 | SZEWCZUN JOLANTA | STANÓWKO | Polska | Bieg | opłacono | |
6 | Weredycka Monika | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
7 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg | opłacono | |
8 | Zima Jan | Nowiny | Polska | Bieg | opłacono | |
9 | Śliwiński Tadeusz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
10 | Kmita Sylwia | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
11 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
12 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
13 | Sadowska Monika | Mareza | Polska | Bieg | opłacono | |
14 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
15 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
16 | Kurkus Marcin | Mareza | Polska | Bieg | opłacono | |
17 | Sparzak Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
18 | Dziweńka Beata | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
19 | Laskowska Edyta | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
20 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Bieg | opłacono | |
21 | Cichowska Joanna | Durąg | Polska | Bieg | opłacono | |
22 | Liszewski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
23 | Sokołowska Ewa | Jasna 42 | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | opłacono | |
24 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Bieg | opłacono | |
25 | Dulkiewicz Zdzisław | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
26 | Rychłowska Bernadeta | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
27 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
28 | Homa Henryk | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
29 | Judzinska Monika | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
30 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
31 | Wojtanis Magdalena | Toruń | Polska | Bieg | opłacono | |
32 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
33 | Miłkowski Mariusz | Gdynia | Polska | Bieg | opłacono | |
34 | Maliszewski Marek | Elbląg | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
35 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg | opłacono | |
36 | Krasinska Jadwiga | Rodowo | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
37 | Warachewicz Anna | MALBORK | Polska | Bieg | opłacono | |
38 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | Bieg | opłacono | |
39 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
40 | Majewski Dawid | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
41 | Rucińska Iwona | Malbork | Bieg | opłacono | ||
42 | Błaszków Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
43 | Jankowicz Artur | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
44 | Szczepańska Oksana | Kraków | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
45 | Krasowski Tomasz | Wałcz | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
46 | Kaszubowski Zenon | MALBORK | Polska | Bieg | opłacono | |
47 | Beno-Gesikowska Dorota | Ruda Śląska | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
48 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
49 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
50 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
51 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
52 | Stoj Natalia | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
53 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
54 | Sidorowicz Anna | Stogi | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
55 | Włodarczyk-Piszcz Agata | Czerwionka-Leszczyny | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
56 | Królikowski Wiktor | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | opłacono | |
57 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
58 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
59 | Kozłowska Anna | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
60 | Warmińska Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
61 | MAJEWSKI Ryszard | Dzierzgoń | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
62 | Wasinska Izabela | Dzierzgoń | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
63 | Wasinski Przemyslaw | Dzierzgoń | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
64 | Popowicz Marzena | Malbork | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
65 | Głowacka Anna | Elbląg | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
66 | Branecka Emilia | Jasna 44 | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | opłacono | |
67 | Czechowski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | opłacono | |
68 | NAGÓRSKI RYSZARD | CIECHOCINEK | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
69 | Stańczak Edward | Malbork | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
70 | Skowronski Darek | Dzierzgon | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | opłacono | |
71 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Nordic Walking | team deaf | opłacono |
72 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | Bieg | 22blt | opłacono |
73 | Kamińska Joanna | Malbork | Polska | Bieg | 7 PBOT | opłacono |
74 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | Nordic Walking | 7PBOT | opłacono |
75 | Bochon Agata | Malbork | Polska | Bieg | BBKTS | opłacono |
76 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg | Dąbrowski Team | opłacono |
77 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
78 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
79 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
80 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
81 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
82 | Szewczun Anna | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
83 | Demko Wojciech Demko | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
84 | Janka Wiktor | Pelplin | Polska | Bieg | Dovista Active Team | opłacono |
85 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Bieg | drużyna szpiku | opłacono |
86 | Pławski Marcin | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | Dzierzgoń Team | opłacono |
87 | Pławska Justyna | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
88 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | Dzierzgoń Team | opłacono |
89 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg | Elite Team | opłacono |
90 | Szewczyk Adam | Malbork | Polska | Bieg | First Malbork Team | opłacono |
91 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
92 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
93 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Polska | Bieg | GMINA GARDEJA BIEGA | opłacono |
94 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | Nordic Walking | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
95 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
96 | Sobieś Alina | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
97 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Nordic Walking | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
98 | Godlewski Marek | Malbork | Polska | Bieg | Godlewski Runners | opłacono |
99 | Wądołowski Przemysław | Malbork | Polska | Bieg | I LO Malbork | opłacono |
100 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono |
Wyświetleń: 12386