Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NAGÓRSKI RYSZARD | CIECHOCINEK | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
2 | Zakrzewska Agnieszka | Cisy | Polska | Bieg | KIJOWY FOLK | opłacono |
3 | Włodarczyk-Piszcz Agata | Czerwionka-Leszczyny | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
4 | Cichowska Joanna | Durąg | Polska | Bieg | opłacono | |
5 | Warianka Lena | Dzierzgon | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | ||
6 | Warianka Amelia | Dzierzgon | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | ||
7 | Trelewicz Miłosz | Dzierzgon | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | ||
8 | Skowronski Darek | Dzierzgon | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | opłacono | |
9 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
10 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
11 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
12 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
13 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
14 | Szewczun Anna | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
15 | Królikowski Wiktor | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | opłacono | |
16 | Demko Wojciech Demko | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
17 | Demko Marta | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | Zoja Fitness | opłacono |
18 | MAJEWSKI Ryszard | Dzierzgoń | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
19 | Wasinska Izabela | Dzierzgoń | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
20 | Wasinski Przemyslaw | Dzierzgoń | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
21 | Pławski Marcin | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | Dzierzgoń Team | opłacono |
22 | Pławska Justyna | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
23 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | Dzierzgoń Team | opłacono |
24 | Majewski Radosław | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | ||
25 | Czechowski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | opłacono | |
26 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono |
27 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
28 | Szklarska Alicja | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
29 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
30 | Weredycka Monika | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
31 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | Bieg | Spartanie Dzieciom | opłacono |
32 | Śliwiński Tadeusz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
33 | Kmita Sylwia | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
34 | Sparzak Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
35 | Laskowska Edyta | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
36 | Liszewski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
37 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
38 | Maliszewski Marek | Elbląg | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
39 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
40 | Majewski Dawid | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
41 | Prokop Anna | Elbląg | Polska | Bieg | PROKOPKI | opłacono |
42 | Prokop MARIUSZ | Elbląg | Polska | Bieg | PROKOPKI | opłacono |
43 | Głowacka Anna | Elbląg | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
44 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
45 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Polska | Bieg | GMINA GARDEJA BIEGA | opłacono |
46 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
47 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | Polska | Bieg | Wataha Łączy Nas Bieganie | opłacono |
48 | Sobieś Alina | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
49 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Bieg | opłacono | |
50 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Nordic Walking | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
51 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
52 | SYREWICZ MAŁGORZATA | GDAŃSK | Polska | Wirtualna Aktywność | TRIMAMA TEAM | opłacono |
53 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Nordic Walking | team deaf | opłacono |
54 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg | Elite Team | opłacono |
55 | Miłkowski Mariusz | Gdynia | Polska | Bieg | opłacono | |
56 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Nordic Walking | Team Deaf | opłacono |
57 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
58 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
59 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg | OSP POGRODZIE | opłacono |
60 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
61 | Sokołowska Ewa | Jasna 42 | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | opłacono | |
62 | Branecka Emilia | Jasna 44 | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | opłacono | |
63 | Szczepańska Oksana | Kraków | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
64 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
65 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono |
66 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
67 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
68 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | Nordic Walking | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
69 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Bieg | drużyna szpiku | opłacono |
70 | Dulkiewicz Zdzisław | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
71 | Judzinska Monika | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
72 | Błaszków Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
73 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
74 | Zielinska Magda | Kwidzyn | Polska | Bieg | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono |
75 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
76 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | Nordic Walking | 7PBOT | opłacono |
77 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg | Dąbrowski Team | opłacono |
78 | Dziweńka Beata | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
79 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | Bieg | 22blt | opłacono |
80 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | Polska | Bieg | Salon Optyczny Prestiż | opłacono |
81 | Bochon Agata | Malbork | Polska | Bieg | BBKTS | opłacono |
82 | Godlewski Marek | Malbork | Polska | Bieg | Godlewski Runners | opłacono |
83 | Kamińska Joanna | Malbork | Polska | Bieg | 7 PBOT | opłacono |
84 | Warachewicz Anna | MALBORK | Polska | Bieg | opłacono | |
85 | Rucińska Iwona | Malbork | Bieg | opłacono | ||
86 | Jankowicz Artur | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
87 | Kaszubowski Zenon | MALBORK | Polska | Bieg | opłacono | |
88 | Szewczyk Adam | Malbork | Polska | Bieg | First Malbork Team | opłacono |
89 | Stoj Natalia | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
90 | Wądołowski Przemysław | Malbork | Polska | Bieg | I LO Malbork | opłacono |
91 | Woron Aleksandra | MALBORK | Polska | Bieg | Leier Polska SA | opłacono |
92 | Żukowska Diana | MALBORK | Polska | Bieg | Sieć Sklepów Sokół w Malborku | opłacono |
93 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
94 | Kozłowska Anna | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
95 | Warmińska Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
96 | Popowicz Marzena | Malbork | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
97 | Stańczak Edward | Malbork | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
98 | Sadowska Monika | Mareza | Polska | Bieg | opłacono | |
99 | Kurkus Marcin | Mareza | Polska | Bieg | opłacono | |
100 | WASIŃSKA Mirosława | MINIĘTA | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) |
Wyświetleń: 12389