Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Krzywdzińka Jolanta | Minięta | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | V Runner | |
102 | Kamiński Krystian | Niestępowo | Polska | Bieg | Radunia Niestępowo | opłacono |
103 | Zima Jan | Nowiny | Polska | Bieg | opłacono | |
104 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | Polska | Bieg | Nowy Staw Biega | opłacono |
105 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Polska | Bieg | Nowy Staw Biega | opłacono |
106 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
107 | Rychłowska Bernadeta | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
108 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
109 | Homa Henryk | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
110 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
111 | Janka Wiktor | Pelplin | Polska | Bieg | Dovista Active Team | opłacono |
112 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Nordic Walking | Polipack Team Gwe | opłacono |
113 | Krasinska Jadwiga | Rodowo | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
114 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
115 | Beno-Gesikowska Dorota | Ruda Śląska | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
116 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Bieg | opłacono | |
117 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Polska | Bieg | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono |
118 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
119 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | Polska | Wirtualna Aktywność | Zabiegani Nauczyciele | |
120 | GRZYBOWSKI SŁAWOMIR | STANOWO | Polska | Bieg | opłacono | |
121 | SZEWCZUN JOLANTA | STANÓWKO | Polska | Bieg | opłacono | |
122 | Nieściór Mieczysława Nieściór | Stękiny | Polska | Nordic Walking | Kąpiący Się Zimą Olsztyn | opłacono |
123 | Nieściór Jan | Stękiny | Polska | Nordic Walking | Kąpiący Się Zimą Olsztyn | opłacono |
124 | Sidorowicz Anna | Stogi | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
125 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
126 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg | opłacono | |
127 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
128 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg | opłacono | |
129 | Najda Sławomir | Sztum | Polska | Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
130 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | Bieg | opłacono | |
131 | Wojtanis Magdalena | Toruń | Polska | Bieg | opłacono | |
132 | Przyborkiewicz Krzysztof | Toruń | Polska | Wirtualna Aktywność | Pierniki Toruń | opłacono |
133 | Krasowski Tomasz | Wałcz | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
134 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg | Traktor team gm kwidzyn | opłacono |
Wyświetleń: 12406