Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Sobieś Alina | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
102 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Nordic Walking | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
103 | Godlewski Marek | Malbork | Polska | Bieg | Godlewski Runners | opłacono |
104 | Wądołowski Przemysław | Malbork | Polska | Bieg | I LO Malbork | opłacono |
105 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono |
106 | Nieściór Mieczysława Nieściór | Stękiny | Polska | Nordic Walking | Kąpiący Się Zimą Olsztyn | opłacono |
107 | Nieściór Jan | Stękiny | Polska | Nordic Walking | Kąpiący Się Zimą Olsztyn | opłacono |
108 | Zakrzewska Agnieszka | Cisy | Polska | Bieg | KIJOWY FOLK | opłacono |
109 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono |
110 | Woron Aleksandra | MALBORK | Polska | Bieg | Leier Polska SA | opłacono |
111 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
112 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
113 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
114 | Najda Sławomir | Sztum | Polska | Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
115 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | Polska | Bieg | Nowy Staw Biega | opłacono |
116 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Polska | Bieg | Nowy Staw Biega | opłacono |
117 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg | OSP POGRODZIE | opłacono |
118 | Przyborkiewicz Krzysztof | Toruń | Polska | Wirtualna Aktywność | Pierniki Toruń | opłacono |
119 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Nordic Walking | Polipack Team Gwe | opłacono |
120 | Prokop Anna | Elbląg | Polska | Bieg | PROKOPKI | opłacono |
121 | Prokop MARIUSZ | Elbląg | Polska | Bieg | PROKOPKI | opłacono |
122 | Kamiński Krystian | Niestępowo | Polska | Bieg | Radunia Niestępowo | opłacono |
123 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | Polska | Bieg | Salon Optyczny Prestiż | opłacono |
124 | Żukowska Diana | MALBORK | Polska | Bieg | Sieć Sklepów Sokół w Malborku | opłacono |
125 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | Bieg | Spartanie Dzieciom | opłacono |
126 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Nordic Walking | Team Deaf | opłacono |
127 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg | Traktor team gm kwidzyn | opłacono |
128 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Polska | Bieg | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono |
129 | Zielinska Magda | Kwidzyn | Polska | Bieg | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono |
130 | SYREWICZ MAŁGORZATA | GDAŃSK | Polska | Wirtualna Aktywność | TRIMAMA TEAM | opłacono |
131 | Krzywdzińka Jolanta | Minięta | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | V Runner | |
132 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | Polska | Bieg | Wataha Łączy Nas Bieganie | opłacono |
133 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | Polska | Wirtualna Aktywność | Zabiegani Nauczyciele | |
134 | Demko Marta | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | Zoja Fitness | opłacono |
Wyświetleń: 12408