Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skowronski Darek | Dzierzgon | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | opłacono | |
2 | Stańczak Edward | Malbork | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
3 | NAGÓRSKI RYSZARD | CIECHOCINEK | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
4 | Przyborkiewicz Krzysztof | Toruń | Polska | Wirtualna Aktywność | Pierniki Toruń | opłacono |
5 | Czechowski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | opłacono | |
6 | Majewski Radosław | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | ||
7 | Branecka Emilia | Jasna 44 | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | opłacono | |
8 | Zielinska Magda | Kwidzyn | Polska | Bieg | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono |
9 | Głowacka Anna | Elbląg | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
10 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | Dzierzgoń Team | opłacono |
11 | Nieściór Jan | Stękiny | Polska | Nordic Walking | Kąpiący Się Zimą Olsztyn | opłacono |
12 | Pławska Justyna | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
13 | Krzywdzińka Jolanta | Minięta | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | V Runner | |
14 | Pławski Marcin | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | Dzierzgoń Team | opłacono |
15 | Popowicz Marzena | Malbork | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
16 | Najda Sławomir | Sztum | Polska | Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
17 | Wasinski Przemyslaw | Dzierzgoń | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
18 | Wasinska Izabela | Dzierzgoń | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
19 | MAJEWSKI Ryszard | Dzierzgoń | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
20 | Warmińska Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
21 | Kozłowska Anna | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
22 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
23 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
24 | Żukowska Diana | MALBORK | Polska | Bieg | Sieć Sklepów Sokół w Malborku | opłacono |
25 | Woron Aleksandra | MALBORK | Polska | Bieg | Leier Polska SA | opłacono |
26 | SYREWICZ MAŁGORZATA | GDAŃSK | Polska | Wirtualna Aktywność | TRIMAMA TEAM | opłacono |
27 | Demko Marta | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | Zoja Fitness | opłacono |
28 | Demko Wojciech Demko | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
29 | Królikowski Wiktor | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | opłacono | |
30 | Nieściór Mieczysława Nieściór | Stękiny | Polska | Nordic Walking | Kąpiący Się Zimą Olsztyn | opłacono |
31 | Włodarczyk-Piszcz Agata | Czerwionka-Leszczyny | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
32 | Szewczun Anna | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
33 | Wądołowski Przemysław | Malbork | Polska | Bieg | I LO Malbork | opłacono |
34 | Sidorowicz Anna | Stogi | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
35 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
36 | Prokop MARIUSZ | Elbląg | Polska | Bieg | PROKOPKI | opłacono |
37 | Prokop Anna | Elbląg | Polska | Bieg | PROKOPKI | opłacono |
38 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
39 | WASIŃSKA Mirosława | MINIĘTA | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | ||
40 | Stoj Natalia | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
41 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
42 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
43 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
44 | Kamiński Krystian | Niestępowo | Polska | Bieg | Radunia Niestępowo | opłacono |
45 | Szewczyk Adam | Malbork | Polska | Bieg | First Malbork Team | opłacono |
46 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
47 | Beno-Gesikowska Dorota | Ruda Śląska | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
48 | Kaszubowski Zenon | MALBORK | Polska | Bieg | opłacono | |
49 | Krasowski Tomasz | Wałcz | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
50 | Szczepańska Oksana | Kraków | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
51 | Jankowicz Artur | Malbork | Polska | Bieg | opłacono | |
52 | Błaszków Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
53 | Rucińska Iwona | Malbork | Bieg | opłacono | ||
54 | Majewski Dawid | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
55 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
56 | Janka Wiktor | Pelplin | Polska | Bieg | Dovista Active Team | opłacono |
57 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Nordic Walking | Team Deaf | opłacono |
58 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | Bieg | opłacono | |
59 | Warachewicz Anna | MALBORK | Polska | Bieg | opłacono | |
60 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | Polska | Wirtualna Aktywność | Zabiegani Nauczyciele | |
61 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Nordic Walking | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
62 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Nordic Walking | Polipack Team Gwe | opłacono |
63 | Krasinska Jadwiga | Rodowo | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
64 | Trelewicz Miłosz | Dzierzgon | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | ||
65 | Warianka Amelia | Dzierzgon | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | ||
66 | Warianka Lena | Dzierzgon | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | ||
67 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg | opłacono | |
68 | Kamińska Joanna | Malbork | Polska | Bieg | 7 PBOT | opłacono |
69 | Godlewski Marek | Malbork | Polska | Bieg | Godlewski Runners | opłacono |
70 | Maliszewski Marek | Elbląg | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
71 | Zakrzewska Agnieszka | Cisy | Polska | Bieg | KIJOWY FOLK | opłacono |
72 | Miłkowski Mariusz | Gdynia | Polska | Bieg | opłacono | |
73 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
74 | Wojtanis Magdalena | Toruń | Polska | Bieg | opłacono | |
75 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
76 | Judzinska Monika | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
77 | Homa Henryk | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
78 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Polska | Bieg | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono |
79 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg | Elite Team | opłacono |
80 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Polska | Bieg | Nowy Staw Biega | opłacono |
81 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
82 | Rychłowska Bernadeta | Pelplin | Polska | Bieg | opłacono | |
83 | Dulkiewicz Zdzisław | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
84 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | Polska | Bieg | Nowy Staw Biega | opłacono |
85 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg | OSP POGRODZIE | opłacono |
86 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Bieg | opłacono | |
87 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Nordic Walking | team deaf | opłacono |
88 | Sokołowska Ewa | Jasna 42 | Polska | Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) | opłacono | |
89 | Bochon Agata | Malbork | Polska | Bieg | BBKTS | opłacono |
90 | Liszewski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
91 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | Polska | Bieg | Salon Optyczny Prestiż | opłacono |
92 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | Bieg | 22blt | opłacono |
93 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
94 | Cichowska Joanna | Durąg | Polska | Bieg | opłacono | |
95 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Bieg | opłacono | |
96 | Laskowska Edyta | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
97 | Sobieś Alina | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
98 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | Polska | Bieg | Wataha Łączy Nas Bieganie | opłacono |
99 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Bieg | drużyna szpiku | opłacono |
100 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
Wyświetleń: 12450