Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
7 PBOT
1 Kamińska Joanna Malbork Bieg 7 PBOT opłacono
7PBOT
2 Kosianowska Monika Malbork Nordic Walking 7PBOT opłacono
22blt
3 Groszkowski Marcin Malbork Bieg 22blt opłacono
BBKTS
4 Bochon Agata Malbork Bieg BBKTS opłacono
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
5 Demko Wojciech Demko Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
6 Szewczun Anna Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
7 Ołowski Kamil Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
8 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
9 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
10 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
11 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
DZIERZGOŃ TEAM
12 Pławska Justyna Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) DZIERZGOŃ TEAM opłacono
Dovista Active Team
13 Janka Wiktor Pelplin Bieg Dovista Active Team opłacono
Dzierzgoń Team
14 Karabin Anetta Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) Dzierzgoń Team opłacono
15 Pławski Marcin Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) Dzierzgoń Team opłacono
Dąbrowski Team
16 Wąsik Krzysztof Malbork Bieg Dąbrowski Team opłacono
Elite Team
17 Przybylska Aleksandra Gdynia Bieg Elite Team opłacono
First Malbork Team
18 Szewczyk Adam Malbork Bieg First Malbork Team opłacono
GMINA GARDEJA BIEGA
19 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Bieg GMINA GARDEJA BIEGA opłacono
Gmina Gardeja Biega
20 Kowalewski Łukasz Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono
Gmina Gardeja Biega
21 Bartosiak Ryszard Gardeja Nordic Walking Gmina Gardeja Biega opłacono
22 Sobieś Alina Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono
23 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono
24 Wiernicka Paulina KWIDZYN Nordic Walking Gmina Gardeja Biega opłacono
25 Białkowski Krzysztof Rozajny Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono
Godlewski Runners
26 Godlewski Marek Malbork Bieg Godlewski Runners opłacono
IKS ATAK ELBLĄG
27 Sowa Renata Elbląg Bieg IKS ATAK ELBLĄG opłacono
I LO Malbork
28 Wądołowski Przemysław Malbork Bieg I LO Malbork opłacono
KIJOWY FOLK
29 Zakrzewska Agnieszka Cisy Bieg KIJOWY FOLK opłacono
Kwidzyn Biega
30 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega opłacono
Kąpiący Się Zimą Olsztyn
31 Nieściór Jan Stękiny Nordic Walking Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono
32 Nieściór Mieczysława Nieściór Stękiny Nordic Walking Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono
LKS ZANTYR SZTUM
33 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
34 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
LKS Zantyr Sztum
35 Najda Sławomir Sztum Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
36 Cebula Bogdan Sztum Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
Leier Polska SA
37 Woron Aleksandra MALBORK Bieg Leier Polska SA opłacono
Nowy Staw Biega
38 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg Nowy Staw Biega opłacono
39 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Bieg Nowy Staw Biega opłacono
OSP POGRODZIE
40 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg OSP POGRODZIE opłacono
PROKOPKI
41 Prokop MARIUSZ Elbląg Bieg PROKOPKI opłacono
42 Prokop Anna Elbląg Bieg PROKOPKI opłacono
Pierniki Toruń
43 Przyborkiewicz Krzysztof Toruń Wirtualna Aktywność Pierniki Toruń opłacono
Polipack Team Gwe
44 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking Polipack Team Gwe opłacono
Radunia Niestępowo
45 Kamiński Krystian Niestępowo Bieg Radunia Niestępowo opłacono
Salon Optyczny Prestiż
46 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg Salon Optyczny Prestiż opłacono
Sieć Sklepów Sokół w Malborku
47 Żukowska Diana MALBORK Bieg Sieć Sklepów Sokół w Malborku opłacono
Spartanie Dzieciom
48 Zych Dawid Elbląg Bieg Spartanie Dzieciom opłacono
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
49 Zielinska Magda Kwidzyn Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
50 Borkowska Justyna Sadlinki Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
TRIMAMA TEAM
51 SYREWICZ MAŁGORZATA GDAŃSK Wirtualna Aktywność TRIMAMA TEAM opłacono
Team Deaf
52 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking Team Deaf opłacono
Traktor team gm kwidzyn
53 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono
V Runner
54 Krzywdzińka Jolanta Minięta Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) V Runner
Wataha Łączy Nas Bieganie
55 Gąsiorowski Dariusz Gardeja Bieg Wataha Łączy Nas Bieganie opłacono
Zabiegani Nauczyciele
56 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Wirtualna Aktywność Zabiegani Nauczyciele
Zoja Fitness
57 Demko Marta Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) Zoja Fitness opłacono
_BRAK NAZWY_
58 Skowronski Darek Dzierzgon Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) opłacono
59 Stańczak Edward Malbork Nordic Walking opłacono
60 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK Wirtualna Aktywność opłacono
61 Czechowski Bartosz Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) opłacono
62 Majewski Radosław Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!)
63 Branecka Emilia Jasna 44 Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) opłacono
64 Głowacka Anna Elbląg Nordic Walking opłacono
65 Popowicz Marzena Malbork Nordic Walking opłacono
66 Wasinski Przemyslaw Dzierzgoń Wirtualna Aktywność opłacono
67 Wasinska Izabela Dzierzgoń Wirtualna Aktywność opłacono
68 MAJEWSKI Ryszard Dzierzgoń Wirtualna Aktywność opłacono
69 Warmińska Agnieszka Malbork Bieg opłacono
70 Kozłowska Anna Malbork Bieg opłacono
71 Kozłowski Dariusz Malbork Bieg opłacono
72 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Nordic Walking opłacono
73 Królikowski Wiktor Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) opłacono
74 Włodarczyk-Piszcz Agata Czerwionka-Leszczyny Wirtualna Aktywność opłacono
75 Sidorowicz Anna Stogi Nordic Walking opłacono
76 Dębski Tomasz Kwidzyn Wirtualna Aktywność opłacono
77 WASIŃSKA Mirosława MINIĘTA Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!)
78 Stoj Natalia Malbork Bieg opłacono
79 Wiśniewska Małgorzata Gdynia Wirtualna Aktywność opłacono
80 Panek Aneta Gdynia Wirtualna Aktywność opłacono
81 HALMAN GABRIELA SULMIN Nordic Walking opłacono
82 Jarczewska Renata Goleniów Wirtualna Aktywność opłacono
83 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Wirtualna Aktywność opłacono
84 Kaszubowski Zenon MALBORK Bieg opłacono
85 Krasowski Tomasz Wałcz Wirtualna Aktywność opłacono
86 Szczepańska Oksana Kraków Wirtualna Aktywność opłacono
87 Jankowicz Artur Malbork Bieg opłacono
88 Błaszków Piotr Kwidzyn Bieg opłacono
89 Rucińska Iwona Malbork Bieg opłacono
90 Majewski Dawid Elbląg Bieg opłacono
91 Majewska Agnieszka Elbląg Bieg opłacono
92 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg opłacono
93 Warachewicz Anna MALBORK Bieg opłacono
94 Krasinska Jadwiga Rodowo Nordic Walking opłacono
95 Trelewicz Miłosz Dzierzgon Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!)
96 Warianka Amelia Dzierzgon Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!)
97 Warianka Lena Dzierzgon Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!)
98 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg opłacono
99 Maliszewski Marek Elbląg Nordic Walking opłacono
100 Miłkowski Mariusz Gdynia Bieg opłacono
101 Maliszewska Marianna Elbląg Nordic Walking opłacono
102 Wojtanis Magdalena Toruń Bieg opłacono
103 Piskorski Jerzy Pelplin Bieg opłacono
104 Judzinska Monika Kwidzyn Bieg opłacono
105 Homa Henryk Pelplin Bieg opłacono
106 Rychłowski Andrzej Pelplin Bieg opłacono
107 Rychłowska Bernadeta Pelplin Bieg opłacono
108 Dulkiewicz Zdzisław Kwidzyn Bieg opłacono
109 Koralewska Irena Sadlinki Bieg opłacono
110 Sokołowska Ewa Jasna 42 Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) opłacono
111 Liszewski Krzysztof Elbląg Bieg opłacono
112 Cichowska Joanna Durąg Bieg opłacono
113 Olińska Marzena Gardeja Bieg opłacono
114 Laskowska Edyta Elbląg Bieg opłacono
115 Dziweńka Beata Malbork Bieg opłacono
116 Sparzak Tomasz Elbląg Bieg opłacono
117 Kurkus Marcin Mareza Bieg opłacono
118 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg opłacono
119 Janka Maciej Pelplin Bieg opłacono
120 Sadowska Monika Mareza Bieg opłacono
121 Kulczycki Jan GDAŃSK Wirtualna Aktywność opłacono
122 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking opłacono
123 Kmita Sylwia Elbląg Bieg opłacono
124 Śliwiński Tadeusz Elbląg Bieg opłacono
125 Zima Jan Nowiny Bieg opłacono
126 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg opłacono
127 Weredycka Monika Elbląg Bieg opłacono
128 SZEWCZUN JOLANTA STANÓWKO Bieg opłacono
129 Sowa Sylwester Elbląg Bieg opłacono
130 Szklarska Alicja Elbląg Bieg opłacono
131 GRZYBOWSKI SŁAWOMIR STANOWO Bieg opłacono
132 Szklarski Andrzej Elbląg Bieg opłacono
drużyna szpiku
133 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg drużyna szpiku opłacono
team deaf
134 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking team deaf opłacono


Wyświetleń: 8468

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ