WYNIKI OFICJALNE Terenowa Gehenna 3.3km - Bieg

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 1 BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF M 1 M 20-49 1 ROZAJNY GMINA GARDEJA BIEGA Bieg 0:13:01 15.21 [km/h] 0:03:57 [min/km]
2 87 OŁOWSKI KAMIL M 2 M 20-49 2 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg 0:13:14 14.96 [km/h] 0:04:01 [min/km]
3 16 HAPKE TOMASZ M 3 M 20-49 3 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN Bieg 0:13:26 14.74 [km/h] 0:04:04 [min/km]
4 42 NAJDA SŁAWOMIR M 4 M 20-49 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM Bieg 0:13:36 14.56 [km/h] 0:04:07 [min/km]
5 29 KOWALEWSKI ŁUKASZ M 5 M 20-49 5 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA Bieg 0:14:03 14.09 [km/h] 0:04:15 [min/km]
6 6 CEBULA BOGDAN M 6 M 50+ 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM Bieg 0:14:08 14.01 [km/h] 0:04:17 [min/km]
7 38 MAŃKA ERYK M 7 M 0-19 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg 0:14:21 13.80 [km/h] 0:04:21 [min/km]
8 7 CHĘTNIK RAFAŁ M 8 M 20-49 6 SZTUM Bieg 0:14:23 13.77 [km/h] 0:04:22 [min/km]
9 22 KACPERSKI BARTOSZ M 9 M 0-19 2 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg 0:14:39 13.52 [km/h] 0:04:26 [min/km]
10 89 PŁAWSKI MARCIN M 10 M 20-49 7 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM Bieg 0:14:48 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km]
11 26 KASZUBOWSKI ZENON M 11 M 50+ 2 MALBORK Bieg 0:15:05 13.13 [km/h] 0:04:34 [min/km]
12 63 SZEWCZYK ADAM M 12 M 20-49 8 MALBORK FIRST MALBORK TEAM Bieg 0:15:05 13.13 [km/h] 0:04:34 [min/km]
13 90 SKOWRONSKI DAREK M 13 M 20-49 9 DZIERZGOŃ Bieg 0:15:10 13.05 [km/h] 0:04:36 [min/km]
14 11 FAŁKOWSKI JAROSŁAW M 14 M 20-49 10 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA Bieg 0:15:49 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km]
15 72 WĄSIK KRZYSZTOF M 15 M 20-49 11 MALBORK DĄBROWSKI TEAM Bieg 0:16:04 12.32 [km/h] 0:04:52 [min/km]
16 23 KACPERSKI MATEUSZ M 16 M 0-19 3 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg 0:16:08 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km]
17 12 GĄSIOROWSKI DARIUSZ M 17 M 20-49 12 GARDEJA WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE Bieg 0:16:12 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km]
18 45 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 18 M 20-49 13 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Bieg 0:16:19 12.13 [km/h] 0:04:57 [min/km]
19 3 BŁASZKÓW PIOTR M 19 M 20-49 14 KWIDZYN Bieg 0:16:27 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km]
20 58 SPARZAK TOMASZ M 20 M 20-49 15 ELBLĄG Bieg 0:16:31 11.99 [km/h] 0:05:00 [min/km]
21 77 ZIELINSKA MAGDA K 1 K 20-49 1 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Bieg 0:16:33 11.96 [km/h] 0:05:01 [min/km]
22 25 KAMIŃSKI KRYSTIAN M 21 M 20-49 16 NIESTĘPOWO RADUNIA NIESTĘPOWO Bieg 0:16:35 11.94 [km/h] 0:05:02 [min/km]
23 8 CICHOWSKA JOANNA K 2 K 20-49 2 DURĄG Bieg 0:16:52 11.74 [km/h] 0:05:07 [min/km]
24 98 BARTOSIAK RYSZARD M 22 M 50+ 3 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA Bieg 0:17:09 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
25 61 SUCHOMSKI MARCIN M 23 M 20-49 17 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA Bieg 0:17:12 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
26 79 ZYCH DAWID M 24 M 20-49 18 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM Bieg 0:17:12 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
27 44 OLIŃSKA MARZENA K 3 K 20-49 3 GARDEJA Bieg 0:17:22 11.40 [km/h] 0:05:16 [min/km]
28 33 KURKUS MARCIN M 25 M 20-49 19 MAREZA Bieg 0:17:37 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
29 94 MAJEWSKI RADOSŁAW M 26 M 20-49 20 DZIERZGOŃ Bieg 0:17:56 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
30 18 JANKA MACIEJ M 27 M 20-49 21 PELPLIN Bieg 0:17:59 11.01 [km/h] 0:05:27 [min/km]
31 53 RYCHŁOWSKI ANDRZEJ M 28 M 50+ 4 PELPLIN Bieg 0:18:09 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km]
32 59 STANKIEWICZ DAWID M 29 M 20-49 22 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA Bieg 0:18:11 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km]
33 86 KRÓLIKOWSKI WIKTOR M 30 M 0-19 4 DZIERZGOŃ Bieg 0:18:13 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km]
34 74 WOJTANIS MAGDALENA K 4 K 20-49 4 TORUŃ Bieg 0:18:17 10.83 [km/h] 0:05:32 [min/km]
35 32 KOZŁOWSKI DARIUSZ M 31 M 50+ 5 MALBORK Bieg 0:18:30 10.70 [km/h] 0:05:36 [min/km]
36 39 MAŃKA SANDRA K 5 K 0-19 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg 0:18:39 10.62 [km/h] 0:05:39 [min/km]
37 4 BOCHON AGATA K 6 K 20-49 5 MALBORK BBKTS Bieg 0:18:42 10.59 [km/h] 0:05:40 [min/km]
38 66 ŚLĘZAK ADAM M 32 M 20-49 23 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE Bieg 0:18:48 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
39 78 ZIMA JAN M 33 M 50+ 6 NOWINY Bieg 0:18:50 10.51 [km/h] 0:05:42 [min/km]
40 68 TOMASZEK MARITA K 7 K 20-49 6 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA Bieg 0:18:51 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km]
41 84 DEMKO WOJCIECH M 34 M 20-49 24 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg 0:18:55 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
42 14 GROSZKOWSKI MARCIN M 35 M 20-49 25 MALBORK 22BLT Bieg 0:18:58 10.44 [km/h] 0:05:45 [min/km]
43 9 DULKIEWICZ ZDZISŁAW M 36 M 50+ 7 KWIDZYN Bieg 0:19:00 10.42 [km/h] 0:05:45 [min/km]
44 57 SOWA SYLWESTER M 37 M 20-49 26 ELBLĄG Bieg 0:19:04 10.38 [km/h] 0:05:47 [min/km]
45 2 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 38 M 20-49 27 TCZEW Bieg 0:19:07 10.36 [km/h] 0:05:48 [min/km]
46 85 KARABIN ANETTA K 8 K 20-49 7 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM Bieg 0:19:11 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
47 19 JANKA WIKTOR M 39 M 20-49 28 PELPLIN DOVISTA ACTIVE TEAM Bieg 0:19:27 10.18 [km/h] 0:05:54 [min/km]
48 103 WIERNICKA PAULINA K 9 K 20-49 8 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA Bieg 0:19:34 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km]
49 65 SZKLARSKI ANDRZEJ M 40 M 20-49 29 ELBLĄG Bieg 0:20:24 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km]
50 92 SZEWCZUN ANNA K 10 K 20-49 9 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg 0:20:30 9.66 [km/h] 0:06:13 [min/km]
51 93 KRZYWDZIŃKA JOLANTA K 11 K 20-49 10 MINIĘTA V RUNNER Bieg 0:20:35 9.62 [km/h] 0:06:14 [min/km]
52 54 SADOWSKA MONIKA K 12 K 20-49 11 MAREZA Bieg 0:20:55 9.47 [km/h] 0:06:20 [min/km]
53 15 GRZYBOWSKI SŁAWOMIR M 41 M 50+ 8 STANOWO Bieg 0:20:59 9.44 [km/h] 0:06:22 [min/km]
54 83 DEMKO MARTA K 13 K 20-49 12 DZIERZGOŃ ZOJA FITNESS Bieg 0:21:05 9.39 [km/h] 0:06:23 [min/km]
55 88 PŁAWSKA JUSTYNA K 14 K 20-49 13 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM Bieg 0:21:11 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km]
56 10 DZIWEŃKA BEATA K 15 K 20-49 14 MALBORK Bieg 0:21:15 9.32 [km/h] 0:06:26 [min/km]
57 46 PISKORSKI JERZY M 42 M 50+ 9 PELPLIN Bieg 0:21:24 9.25 [km/h] 0:06:29 [min/km]
58 5 BORKOWSKA JUSTYNA K 16 K 20-49 15 SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Bieg 0:21:35 9.17 [km/h] 0:06:32 [min/km]
59 21 JUDZINSKA MONIKA K 17 K 20-49 16 KWIDZYN Bieg 0:21:35 9.17 [km/h] 0:06:32 [min/km]
60 43 NAUMCZYK KATARZYNA K 18 K 20-49 17 MALBORK SALON OPTYCZNY PRESTIŻ Bieg 0:21:38 9.15 [km/h] 0:06:33 [min/km]
61 51 MIECHOWSKA IWONA K 19 K 20-49 18 MALBORK Bieg 0:21:56 9.03 [km/h] 0:06:39 [min/km]
62 80 ŻUKOWSKA DIANA K 20 K 20-49 19 MALBORK SIEĆ SKLEPÓW SOKÓŁ W MALBORKU Bieg 0:22:01 8.99 [km/h] 0:06:40 [min/km]
63 55 SOBIEŚ ALINA K 21 K 20-49 20 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA Bieg 0:22:02 8.99 [km/h] 0:06:41 [min/km]
64 114 SIDOROWICZ ANNA K 22 K 50+ 1 STOGI Bieg 0:22:05 8.97 [km/h] 0:06:42 [min/km]
65 76 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA K 23 K 20-49 21 CISY KIJOWY FOLK Bieg 0:22:10 8.93 [km/h] 0:06:43 [min/km]
66 20 JANKOWICZ ARTUR M 43 M 20-49 30 MALBORK Bieg 0:22:54 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
67 24 KAMIŃSKA JOANNA K 24 K 20-49 22 MALBORK 7 PBOT Bieg 0:23:23 8.47 [km/h] 0:07:05 [min/km]
68 50 RUCHLEWICZ URSZULA K 25 K 50+ 2 SZTUM Bieg 0:23:25 8.46 [km/h] 0:07:06 [min/km]
69 49 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 26 K 50+ 3 GDYNIA ELITE TEAM Bieg 0:23:31 8.42 [km/h] 0:07:08 [min/km]
70 34 LASKOWSKA EDYTA K 27 K 20-49 23 ELBLĄG Bieg 0:23:42 8.35 [km/h] 0:07:11 [min/km]
71 70 WARMIŃSKA AGNIESZKA K 28 K 20-49 24 MALBORK Bieg 0:24:02 8.24 [km/h] 0:07:17 [min/km]
72 52 RYCHŁOWSKA BERNADETA K 29 K 50+ 4 PELPLIN Bieg 0:24:08 8.20 [km/h] 0:07:19 [min/km]
73 75 WORON ALEKSANDRA K 30 K 50+ 5 MALBORK LEIER POLSKA SA Bieg 0:24:34 8.06 [km/h] 0:07:27 [min/km]
74 60 STOJ NATALIA K 31 K 20-49 25 MALBORK Bieg 0:25:02 7.91 [km/h] 0:07:35 [min/km]
75 99 GŁOWACKA ANNA K 32 K 20-49 26 ELBLĄG Bieg 0:25:18 7.83 [km/h] 0:07:40 [min/km]
76 13 GODLEWSKI MAREK M 44 M 20-49 31 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS Bieg 0:25:28 7.77 [km/h] 0:07:43 [min/km]
77 71 WĄDOŁOWSKI PRZEMYSŁAW M 45 M 50+ 10 MALBORK I LO MALBORK Bieg 0:25:32 7.75 [km/h] 0:07:44 [min/km]
78 82 CZECHOWSKI BARTOSZ M 46 M 20-49 32 DZIERZGOŃ Bieg 0:25:34 7.74 [km/h] 0:07:45 [min/km]
79 37 MAJEWSKI DAWID M 47 M 0-19 5 ELBLĄG Bieg 0:25:53 7.65 [km/h] 0:07:51 [min/km]
80 69 WARACHEWICZ ANNA K 33 K 20-49 27 MALBORK Bieg 0:26:04 7.60 [km/h] 0:07:54 [min/km]
81 35 LISZEWSKI KRZYSZTOF M 48 M 50+ 11 ELBLĄG Bieg 0:26:21 7.51 [km/h] 0:07:59 [min/km]
82 119 WAŚNIEWSKI EDWARD M 49 M 50+ 12 PELPLIN Bieg 0:27:35 7.18 [km/h] 0:08:22 [min/km]
83 31 KOZŁOWSKA ANNA K 34 K 20-49 28 MALBORK Bieg 0:27:56 7.09 [km/h] 0:08:28 [min/km]
84 27 KMITA SYLWIA K 35 K 20-49 29 ELBLĄG Bieg 0:27:56 7.09 [km/h] 0:08:28 [min/km]
85 67 ŚLIWIŃSKI TADEUSZ M 50 M 20-49 33 ELBLĄG Bieg 0:27:56 7.09 [km/h] 0:08:28 [min/km]
86 17 HOMA HENRYK M 51 M 50+ 13 PELPLIN Bieg 0:28:25 6.97 [km/h] 0:08:37 [min/km]
87 36 MAJEWSKA AGNIESZKA K 36 K 20-49 30 ELBLĄG Bieg 0:28:29 6.95 [km/h] 0:08:38 [min/km]
88 41 MROCZKOWSKA JOANNA K 37 K 50+ 6 KWIDZYN Bieg 0:28:43 6.89 [km/h] 0:08:42 [min/km]
89 64 SZKLARSKA ALICJA K 38 K 20-49 31 ELBLĄG Bieg 0:29:18 6.76 [km/h] 0:08:53 [min/km]
90 40 MIŁKOWSKI MARIUSZ M 52 M 50+ 14 GDYNIA Bieg 0:30:40 6.46 [km/h] 0:09:18 [min/km]
91 62 brak danych K 39 Bieg 0:30:45 6.44 [km/h] 0:09:19 [min/km]
92 48 PROKOP MARIUSZ M 53 M 20-49 34 ELBLĄG PROKOPKI Bieg 0:30:46 6.44 [km/h] 0:09:19 [min/km]
93 73 WEREDYCKA MONIKA K 40 K 20-49 32 ELBLĄG Bieg 0:31:23 6.31 [km/h] 0:09:31 [min/km]
94 30 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 41 K 50+ 8 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU Bieg 0:31:25 6.30 [km/h] 0:09:31 [min/km]
95 28 KORALEWSKA IRENA K 42 K 50+ 9 SADLINKI Bieg 0:31:38 6.26 [km/h] 0:09:35 [min/km]
96 47 PROKOP ANNA K 43 K 20-49 33 ELBLĄG PROKOPKI Bieg 0:32:10 6.16 [km/h] 0:09:45 [min/km]
97 56 SOWA RENATA K 44 K 20-49 34 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG Bieg 0:32:31 6.09 [km/h] 0:09:51 [min/km]

WYNIKI OFICJALNE Terenowa Gehenna 3.3km - Nordic Walking

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub x DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 116 TOPOREK RAFAŁ M 1 M 40+ 1 PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE Nordic Walking 0:25:40 7.71 [km/h] 0:07:47 [min/km]
2 115 STAŃCZAK EDWARD M 2 M 40+ 2 MALBORK Nordic Walking 0:25:55 7.64 [km/h] 0:07:51 [min/km]
3 112 NIEŚCIÓR JAN M 3 M 40+ 3 STĘKINY KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN Nordic Walking 0:25:58 7.63 [km/h] 0:07:52 [min/km]
4 105 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 4 M 40+ 4 LASOWICE WIELKIE Nordic Walking 0:27:01 7.33 [km/h] 0:08:11 [min/km]
5 107 LEWANDOWSKI ROMAN M 5 M 40+ 5 KWIDZYN LKS ZANTYR SZTUM Nordic Walking 0:29:36 6.69 [km/h] 0:08:58 [min/km]
6 111 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA K 1 K 40+ 1 STĘKINY KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN Nordic Walking 0:29:37 6.69 [km/h] 0:08:58 [min/km]
7 117 TOWARNICKA IZABELA K 2 K 40+ 2 GDYNIA TEAM DEAF Nordic Walking 0:30:15 6.55 [km/h] 0:09:10 [min/km]
8 102 HANUSZKIEWICZ JACEK M 6 M 40+ 6 SKIERNIEWICE Nordic Walking 0:30:16 6.54 [km/h] 0:09:10 [min/km]
9 100 HALIK-LEWANDOWSKA JADWIGA K 3 K 40+ 3 KWIDZYN LKS ZANTYR SZTUM Nordic Walking 0:30:45 6.44 [km/h] 0:09:19 [min/km]
10 104 KOSIANOWSKA MONIKA K 4 K 40+ 4 MALBORK 7PBOT Nordic Walking 0:31:52 6.21 [km/h] 0:09:39 [min/km]
11 91 SOKOŁOWSKA EWA K 5 K 40+ 5 JASNA Nordic Walking 0:33:13 5.96 [km/h] 0:10:04 [min/km]
12 110 MIŁKOWSKA JOLANTA K 6 K 40+ 6 GDYNIA TEAM DEAF Nordic Walking 0:33:16 5.95 [km/h] 0:10:05 [min/km]
13 113 POPOWICZ MARZENA K 7 K 0-39 1 MALBORK Nordic Walking 0:33:16 5.95 [km/h] 0:10:05 [min/km]
14 118 WASIŃSKA MIROSŁAWA K 8 K 40+ 7 MINIĘTA Nordic Walking 0:33:29 5.91 [km/h] 0:10:09 [min/km]
15 101 HALMAN GABRIELA K 9 K 40+ 8 SULMIN Nordic Walking 0:33:30 5.91 [km/h] 0:10:09 [min/km]
16 108 MALISZEWSKA MARIANNA K 10 K 40+ 9 ELBLĄG Nordic Walking 0:34:24 5.76 [km/h] 0:10:25 [min/km]
17 81 BRANECKA EMILIA K 11 K 40+ 10 JASNA Nordic Walking 0:36:07 5.48 [km/h] 0:10:57 [min/km]
18 106 KRASINSKA JADWIGA K 12 K 40+ 11 RODOWO Nordic Walking 0:36:40 5.40 [km/h] 0:11:07 [min/km]
19 109 MALISZEWSKI MAREK M 7 M 40+ 7 ELBLĄG Nordic Walking 0:36:54 5.37 [km/h] 0:11:11 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ