Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Biskup Artur | Bieruń | Polska | Bieg główny | GRYFNO FAMILIA | |
2 | Biskup Agata | Bieruń | Polska | Biegi dziecięce | GRYFNO FAMILIA | |
3 | sokoła jacek | bobrowniki | Polska | Biegi dziecięce | uks bobry bobrowniki | |
4 | sokoła jakub | bobrowniki | Polska | Biegi dziecięce | ||
5 | zduniak szymon | bobrowniki | Polska | Biegi dziecięce | ||
6 | Ciszewski Mateusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg główny | ||
7 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | Bieg główny | ||
8 | Telicki Borys | Gostyń | Polska | Biegi dziecięce | ||
9 | Krymer Kinga | Gostyń | Polska | Bieg główny | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
10 | Lorenz Sylwia | Katowice | Polska | Bieg główny | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
11 | Palasz Damian | Kobiór | Polska | Bieg główny | ||
12 | Wzorek Ania | Leszczyny | Polska | Bieg główny | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
13 | Jaworska Kamila | Lędziny | Polska | Biegi dziecięce | ||
14 | Jaworska Lena | Lędziny | Polska | Biegi dziecięce | ||
15 | Jaworska Iza | Lędziny | Polska | Bieg główny | ||
16 | Samek Agata | Lędziny | Polska | Bieg główny | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
17 | Samek Łukasz | Lędziny | Polska | Bieg główny | ||
18 | Kowalska Edyta | Lędziny | Polska | Bieg główny | ||
19 | Krok Krzysztof | Muszyna | Polska | Bieg główny | niezrzeszony | |
20 | Dłubisz Waldemar | Oświęcim | Polska | Bieg główny | ||
21 | Wajs Leonard | Ruda Śląska | Polska | Bieg główny | ||
22 | Kotlarz Marta | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg główny | ||
23 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | Polska | Bieg główny | ||
24 | Pitek Tomasz | Świerczyniec | Polska | Bieg główny | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
25 | Pitek Nadia | Świerczyniec | Polska | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
26 | Kuźmińska Lena | ŚWIERCZYNIEC | Polska | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
27 | Pitek Lena | Świerczyniec | Polska | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
28 | Pitek Anna | Świerczyniec | Polska | Bieg główny | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
29 | Kokoszka Oliwia | Świerczyniec | Polska | Biegi dziecięce | Pyzia | |
30 | Kołodziejczyk Dawid | Tychy | Polska | Bieg główny | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
31 | Wajs Agnieszka | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
32 | Kołodziejczyk Marcin | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
33 | Midleja Katarzyna | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
34 | Midleja Szymon | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
35 | Furman Dariusz | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
36 | Maszczyńska-Skalik Ania | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
37 | Godyla Sebastian | Tychy | Polska | Bieg główny | www.kobiecyfutbol.pl | |
38 | Pilarska Anna | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
39 | Piekarski Marcin | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
40 | Krzyżak Faustyna | Tychy | Polska | Bieg główny | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
41 | Szeliga Artur | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
42 | Kubisz Sylwia | TYCHY | Polska | Bieg główny | ||
43 | Chomka Adam | Tychy | Polska | Bieg główny | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
44 | Lepiarz Paulina | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
45 | Mielczarek Nikola | Tychy | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | ||
46 | Lepiarz Magda | Tychy | Polska | Bieg główny | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
47 | Nowak Magdalena | Tychy | Bieg główny | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | ||
48 | Danisz Malwina | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
49 | Bedkowska Maja | Tychy | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | ||
50 | Rams Tosia | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | ||
51 | Rams Bartosz | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | ||
52 | Rams Robert | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
53 | Rams Katarzyna | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
54 | Muszyński Michał | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
55 | Muszyńska Emilia | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
56 | Moczygemba Anna | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | ||
57 | Kowalski Gabriel | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła Podstawowa nr 17 Tychy | |
58 | Szwed Paulina | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
59 | Kołodziejczyk Hanna | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
60 | Stojanowska Marzena | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
61 | Kilan Natalia | Tychy | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | ||
62 | Janas Pawel | Tychy | Polska | Bieg główny | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
63 | Janas Julia | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
64 | Latusek Agata | Tychy | Polska | Bieg główny | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
65 | Stojanowska Liliana | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
66 | Stojanowski Paweł | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
67 | Szwed Małgorzata | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
68 | Szwed Piotr | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
69 | Rutkowska Milena | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
70 | Czernik Ewelina | TYCHY | Polska | Bieg główny | ||
71 | Płoskonka Laura | Tychy | Polska | Bieg główny | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
72 | Pańta Paulina | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
73 | Skowroński Szymon | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
74 | Zielińska Anna | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
75 | Zieliński Wiktor | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | Szkoła podstawowa nr 7 Tychy | |
76 | Szymańska Zosia | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
77 | Szymański Wojtek | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
78 | Szymańska Małgosia | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
79 | Szymańska Dorota | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
80 | Rudzińska Ewa | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
81 | Bania Emily | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
82 | Bania Zuzanna | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
83 | Kaczyńska Julia | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
84 | Pańta Aleksandra | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
85 | Kurek Jacek | Tychy | Polska | Bieg główny | Świetlikowo | |
86 | Grzesica Joanna | Tychy | Polska | Bieg główny | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
87 | Żuczek Patryk | Tychy | Polska | Bieg główny | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
88 | Żuczek Ania | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
89 | Żuczek Barbara | Tychy | Polska | Bieg główny | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
90 | Żuczek Natalia | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
91 | Szymiec Marcin | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
92 | Szymiec Magdalena | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | Kobiecy Klub Sportowy Polonia Tychy | |
93 | Lach Dagmara | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | ||
94 | GĄSIOROWSKA Agnieszka | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
95 | Kołodziejczyk Dominika | Tychy | Polska | Bieg główny | SportArt | |
96 | Hajduk Kamil | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
97 | Szeja Zofia | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
98 | Zabłocki Daniel | Tychy | Polska | Biegi dziecięce | SP 5 | |
99 | Grzesik Dariusz | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
100 | Herok Renata | Tychy | Polska | Bieg główny | Runhogs Tychy |
Wyświetleń: 6761