DLA DZIECI ŚP PILOTA "WIRTUALNY LOT MIGIEM 29 Z ŚP KRZYSZOFEM SOBAŃSKIM"

“Wirtualny LOT MIGIEM-29 Z ŚP.KPT KRZYSZTOFEM SOBAŃSKIM” 
      


  ORGANIZATORZY:  

Dawid Bieńkowski     

First Malbork Team  

Stowarzyszenie Dzierzgoń Team  

Przypomnijmy :

W piątek o godz. 1.57 w nocy w okolicach Pasłęka (woj. warmińsko-mazurskie) rozbił się samolot MiG-29 z 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego. Pilot ŚP. Krzysztof Sobański katapultował się, ale nie przeżył wypadku. Resort podkreśla, że pilot był doświadczony, "posiadał ponad 800 godzin wylatanych w powietrzu w tym ponad 600 godzin na MiG-29, na których pełnił dyżury bojowe. Wielokrotnie brał udział w ćwiczeniach krajowych i międzynarodowych".  

KPT KRZYSZTOF SOBAŃSKI DO OSTATNIEJ CHWILI WALCZYŁ O MASZYNE I CO NAJWAZNIEJSZE,BY NIE UDERZYC W ZABUDOWANIA I BUDYNKI MIESZKALNE MINIMALIZUJĄĆ TYM SAMYM RYZYKO CYWILNYCH OFIAR ŚMIERTELNYCH . KPT KRZYSZTOF SOBAŃSKI ODDAŁ SWOJE ŻYCIE RATUJĄC MIESZKAŃCÓW

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!!!   

***OBOWIĄZKIEM ZALICZENIA TEJ AKTYWNOŚCI JEST DOSTARCZENIE ZDJĘCIA PODCZAS  AKTYWNOŚCI Z NR STARTOWYM 

(galeria   zdjec uczestników  zostanie przekazana dla dzieci  ŚP KRZYSZTOFA SOBAŃSKIEGO ) NA PAMIĄTKE !!! 

***Kto nie wyraża zgody na publikacje wizerunku prosze o kontakt telefoniczny***   

Cel Wirtualnej Aktywności

**  Pozyskanie środków finansowych dla DZIECI śp.Kpt Krzysztofa Sobańskiego 

*Upamiętnienie rocznicy śmierci pilota KPT.KRZYSZTOFA SOBAŃSKIEGO 

*Pamięć dla żołnierza który poległ w czasie pokoju oddając sie śłużbie 

*Popularyzacja ruchu i zdrowego trybu życia 

*zachęcenie do aktywnego spędzania czasu 

*Upowszechnianie biegania wirtualnego   

*Umożliwienie uczestnikom  współzawodnictwa  

    

ZASADY UCZESTNICTWA  :   

   *Wirtualna aktywność  ma charakter towarzyski. Wszystkie jego zasady mają charakter dżentelmeński, co oznacza że nikt nikomu nie będzie patrzył na ręce .

*Aktywność fizyczna ma charakter wirtualny. Co oznacza, że każdy uczestnik sam wyznacza sobie trasę, dystans lub ćwiczenie  które bedzie wykonywał  .

*Wirtualna aktywność  odbędzie się w wyznaczonym terminie .Oznacza to, że aktywność fizyczna  można wykonać  jednorazowo w którykolwiek dzień we wskazanym przedziale czasowym, albo na raty przez kilka dni.   

*Posługujemy się określeniem AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA , ale wybraną aktyność fizyczna  można także pokonać w każdy sposób,jak kto woli . 

*Uczestnik  zobowiązują się wykonac jaka kolwiek aktywnośc fizyczna,sam sobie wybierzę jaka chce .     

***WIRTUALNĄ  AKTYWNOSĆ TRZEBA WYKONAĆ DNIA 06.07.2020

(data rocznicy śmierci KPT Krzysztofa Sobańskiego )

NIECH CAŁY ŚWIAT WYKONA LOT Z KPT.KRZYSZTOFEM SOBAŃSKIM! 

**ZRÓBMY COS DLA BOHATERA KPT.KRZYSZTOFA SOBAŃSKIEGO ;

(Niech każdy podczas aktywności wykona pamiątkowe zdjęcie z numerkiem "do pobrania w pdf" dla ŚP KRZYSZTOFA SOBAŃSKIEGO

(cała galeria zdjęc  zostanie przekazana dla RODZINY KPT KRZYSZTOFA SOBAŃSKIEGO) NA PAMIĄTKE !   

Wysyłamy wszystko do 

Organizatora :

dawidxe123@wp.pl z dopiskiem WIRTUALNY LOT MIGIEM 29    

FB- Dawid Bieńkowski   

OPŁATA STARTOWA :      

CEGIEŁKI DLA DZIECI ŚP KRZYSZTOFA SOBAŃSKIEGO: 30ZŁ,40ZŁ,50ZŁ,60ZŁ,70ZŁ,80ZŁ,90ZŁ,100ZŁ I WIECEJ !!!   

Opłaty proszę kierować na konto  

Dawid Bieńkowski   

NR KONTA BANKOWEGO:97 8310 0002 0011 3641 3000 0010    

z dopiskiem  "WIRTUALNY LOT MIGIEM 29" Imie Nazwisko uczesnika !

ZOBOWIĄZANIA ORGANIZATORA:   

*Organizator zobowiązuje się w terminie 14 dni od daty dostarczenia medali z produkcji nadac wysyłke do uczestnikow               

POSTANOWIENIE KOŃCOWE :    

XI. POLITYKA PRYWATNOŚCI:

1. Dane osobowe Uczestników dokonujących rejestracji przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2019, poz. 1781) Przekazanie danych osobowych uczestników jest dobrowolne, jednakże stanowi warunek uczestnictwa w Biegu oraz Marszu NW. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania i usuwania, jak i złożenia sprzeciwu co do ich dalszego przetwarzania przez Organizatora.

2. Dane osobowe Uczestników umieszczone w zgłoszeniu mogą być przetwarzane: GRUPA  FIRST MALBORK TEAM ul.Aleja Wojska Polskiego 477B/7 82-200 Malbork • w zakresie prowadzenia i realizacji Biegu oraz Marszu NW, • w celu przyszłych działań marketingowych dotyczących działalności, produktów i usług Organizatora oraz podmiotów z nim powiązanych zgodnie z z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2019, poz 1781) 3. Organizator zastrzega sobie prawo do wysyłania Uczestnikom informacji handlowych i marketingowych od podmiotów powiązanych z Organizatorem. Uczestnik upoważnia Organizatora do przetwarzania danych osobowych na przekazywanie Uczestnikowi za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na wskazany adres e-mail i/lub nr telefonu, informacji handlowych zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.). 4. Organizator zastrzega sobie prawo do wysyłania Uczestnikom w dowolnym czasie wiadomości w zakresie prowadzenia i realizacji Biegu oraz Marszu NW i funkcjonowania Strony internetowej (przypomnienia, komunikaty systemowe, powiadomienia techniczne, ważne ogłoszenia). Dane osobowe Uczestnika będą wykorzystywane w celu informowania Uczestnika o przyszłych imprezach Organizatora, a także do wewnętrznych potrzeb administracyjnych i analitycznych. 5. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa zbiór danych osobowych i jego przetwarzanie zgłoszone są do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. 6. Na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące Polityki Prywatności oraz zasad korzystania ze strony internetowej odpowiada Organizator. Dane kontaktowe udostępnione są na stronie internetowej.

Z POWAŻANIEM     

DAWID BIEŃKOWSKI    

GRUPA BIEGACZY FIRST MALBORK TEAM
 
 Stowarzyszenie Dzierzgoń Team

Wyświetleń: 12708

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ