DLA DZIECI ŚP PILOTA "WIRTUALNY LOT MIGIEM 29 Z ŚP KRZYSZOFEM SOBAŃSKIM"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Cegiełka 30zł opłacono
302 Panek Aneta Gdynia Cegiełka 30zł opłacono
303 Kuciński Ireneusz Pasłęk Cegiełka 50zł Pasłęk Biega
304 Szymkowiak Paweł Malbork Cegiełka 30zł 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
305 Strządała Arkadiusz Pruszcz Gd. Cegiełka 60zł 49BLot. opłacono
306 Damps Michał Braniewo Cegiełka 50zł Braniewski Klub Sportowy Szybki Struś opłacono
307 Kaczmarski Dawid PRUSZCZ GDAŃSKI Cegiełka 50zł Pruszcz Biega/49BLot opłacono
308 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Cegiełka 100zł opłacono
309 Chmiel Mariusz Bądzów Cegiełka 50zł opłacono
310 pawłoska karolina Elbląg Cegiełka 30zł
311 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Cegiełka 50zł GK MALBORK
312 Przybyszewska Jolanta Malbork Cegiełka 50zł opłacono
313 Motylewski Dominik MALBORK Cegiełka 30zł opłacono
314 Motylewski Radosław MALBORK Cegiełka 30zł opłacono
315 Galuhn Ewa Banino Cegiełka 50zł opłacono
316 Korzeniowska Agnieszka Inowrocław Cegiełka 40zł opłacono
317 TECŁAW Jacek WARSZAWA Cegiełka 50zł opłacono
318 Jańczak Marcin Kowale Cegiełka 30zł opłacono
319 Krasowski Tomasz Wałcz Cegiełka 40zł opłacono
320 Saluk Marcin Banino Cegiełka 30zł opłacono
321 Kosatka Rafał Malbork Cegiełka 30zł 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
322 Jukiewicz Karina Pruszcz Gdański Cegiełka 50zł opłacono
323 Groszkowski Marcin Malbork Cegiełka 30zł 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
324 Lerke Kuba Skarszewy Cegiełka 30zł opłacono
325 Lerke Arkadiusz Skarszewy Cegiełka 30zł Morsy Skarszewy opłacono
326 Szczepańska Oksana Kraków Cegiełka 30zł opłacono
327 Fijał Magda Gołębiewo Wielkie Cegiełka 30zł Tumboteam
328 Kulczycki Jan GDAŃSK Cegiełka 40zł opłacono
329 Lerke Przemek Skarszewy Cegiełka 30zł Morsy Skarszewy opłacono
330 Wołowczyk Leszek Skarszewy Cegiełka 30zł Morsy Skarszewy opłacono
331 Zych Dawid Elbląg Cegiełka 60zł Spartanie Dzieciom opłacono
332 Kuraś Beata Gdańsk Cegiełka 30zł xRunners opłacono
333 Andrzejewski Mariusz Biardy 20A Cegiełka 40zł opłacono
334 GUZ Robert Tczew Cegiełka 40zł 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
335 Puchalska Hanna Malbork Cegiełka 30zł SP 3 Malbork opłacono
336 Puchalska Michalina Malbork Cegiełka 30zł SP 3 Malbork opłacono
337 Puchalski Marcin Malbork Cegiełka 40zł 22.BLT opłacono
338 Lenze Sylwia Pruszcz Gdański Cegiełka 30zł opłacono
339 TOMCZAK Daniel Zielona Góra Cegiełka 50zł 33 Baza Lotnictwa Transportowego opłacono
340 Bazylewicz Paweł Oświecim Cegiełka 50zł Trochę Się Biega opłacono
341 Bryła Maciej Pruszcz Gdański Cegiełka 50zł Pruszcz Biega/49BLot opłacono
342 Rogowska Julia Malbork Cegiełka 30zł KJ ISKRA opłacono
343 Rogowska Ewelina Malbork Cegiełka 30zł 22.BLT opłacono
344 Rogowski Mariusz Malbork Cegiełka 40zł 22.BLT opłacono
345 Dworak Wojciech Pruszcz Gdański Cegiełka 100zł MORSY SKARSZEWY opłacono
346 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Cegiełka 30zł Kwidzyn Biega opłacono
347 Bieńkowski Dawid Malbork Cegiełka 30zł First Malbork Team opłacono


Wyświetleń: 15892

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ