BIEG do MIODU - VI Edycja
 Ideą tego wydarzenia jest uznanie dla rodzinnej profesji pszczelarskiej, której efektem jest wytwarzany MIÓD PSZCZÓŁKOWSKI - priofll na FB, wpisany w 2007 roku na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa. Było to zasługą mojego wujka Henryka Kamińskiego, wieloletniego prezesa Rejonowego Koła Pszczelarzy w Pszczółkach,  a teraz spuścizna ta jest pieczołowicie pielęgnowana przez jego następców. Więcej informacji na temat pszczelarstwa znajdziecie na www.miodpszczolkowski.info.
 
 W poprzednich edycjach trasa z Gdańska-Przymorza do Pszczółek,  w stylu "prawie–Maratonu" liczyła 32,125 km, ale osoby które mają mniejsze doświadczenie biegowe od razu uspokajamy - nie trzeba pokonać całego dystansu. Obecnie impreza, z wiadomego powodu, ma charakter WIRTUALNY. Można zapisać się i zadeklarować pokonanie od 5 km do owych 32,125 km i właściwie w dowolnym momencie przebiec lub pojechać rowerem, a potwierdzenie (zrzut ekranu telefonu lub zegarka przesłać na mail Stowarzyszenia najpóżniej do dnia 20.07.2020 r. Ważne, aby poza zapisami, potwierdzić udział w wydarzeniu na FB: VI Edycja BIEG do MIODU i kliknąć "Wezmę udział".
W pakiecie podstawowym jest MEDAL i numer startowy do samodzielnego wydruku a dla chętnych także biegowa koszulka techniczna DAMSKAMĘSKA z logo Biegu. Szczegóły w regulaminie imprezy.
Patronat biegowy nad wydarzeniem objęła Grupa Biegowa 65 - profil na FB.
Głównym sponsorem jest Arkadiusz Kamiński - profil na FB - więcej na www.ubezpieczenia-gda.pl
Partnerami wydarzenia są także:
Rejonowe Koło Pszczelarzy w Pszczółkach www.miodpszczolkowski.info
Urząd Gminy w Pszczółkach www.pszczolki.pl
 
 
    Tymczasem, zamawiajcie dobrą pogodę i dołączajcie do ekipy.
 
 
Stowarzyszenie Edukacyjne
"PSZCZÓŁKA"
 
Arkadiusz Kamiński
 
Prezes Zarządu

Wyświetleń: 2918

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ