Bieg na Piątkę "Plażowa Piątka - Plaża Stogi"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dabrowski Remigiusz Reda Start godz. 10:00
2 Pijanowski Wojciech Tczew Start godz. 10:00 Forza BASE Group opłacono on-line
3 Kromer Elzbieta Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
4 Głon Michał Inowrocław Start godz. 10:00 opłacono on-line
5 Hofman Anita Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
6 Ziembicki Robert Pelplin Start godz. 10:00 opłacono on-line
7 Wojkowski Kamil Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
8 Waśkiewicz Sebastian Lipno Start godz. 10:00 opłacono on-line
9 Łącki Jarosław Gołubie Start godz. 10:00 opłacono on-line
10 Łącki Maksymilian Gołubie Start godz. 10:00 opłacono on-line
11 Sokołowska ewa gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
12 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański Start godz. 10:00 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
13 Kisiel Joanna Gdańsk Start godz. 10:00 Sanus Dentes in motion opłacono on-line
14 Smycz Adam Ciechanów Start godz. 10:00 SPIE Sport Team opłacono on-line
15 Kozłowski Karol Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
16 Krzoska Dorota Brusy Start godz. 10:00 opłacono on-line
17 Kacprzak Marcin Gdańsk Start godz. 10:00 zPORTowe KNURY
18 Kłos Maciej Gdańsk Start godz. 10:00 NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
19 Rakoczy Marcin Gdynia Start godz. 10:00 Żórawski Team / ITEN - The Home of Champions opłacono on-line
20 Sokołowska ewa gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
21 Grygiel Michał Gdynia Start godz. 10:00 opłacono on-line
22 Niewińska Beata Gdańsk Start godz. 10:00 Elite Team opłacono on-line
23 Amer Tomasz Gdańsk Start godz. 10:00 SCHABYY opłacono on-line
24 Sikorski Jacek Gdańsk Start godz. 10:00 SCHABYY opłacono on-line
25 Kopcych Anna Borkowo Start godz. 10:00 Bieg Rodzinny opłacono on-line
26 Rzeppa Daria luzino Start godz. 10:00 Biegi Rodzinne opłacono on-line
27 Rzeppa Aleksandra luzino Start godz. 10:00 Biegi Rodzinne opłacono on-line
28 Masys Agnieszka Malbork Start godz. 10:00 Grupa Malbork opłacono on-line
29 Kreft Ewa Gdańsk Start godz. 10:00 Dream Tri Team opłacono on-line
30 Abramowicz Michał Gdańsk Start godz. 10:00 Biegun OCR Team opłacono on-line
31 Kruk Mateusz Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
32 Nowacki Łukasz Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
33 Stawicka Sandra Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
34 Saulewicz Robert Skowarcz Start godz. 10:00 LOTOS Running Team opłacono on-line
35 Dzióbek Lech Gdańsk Start godz. 10:00 Biegun OCR Team opłacono on-line
36 Wiechowski Radosław Wiechowski Morąg Start godz. 10:00 opłacono on-line
37 Kulpaczyński Patryk Gdańsk Start godz. 10:00 Goggle PAE Team opłacono on-line
38 Białecki Piotr Gdańsk Start godz. 10:00 Mr.Pietrek opłacono on-line
39 Jachimowicz Bartosz Gdansk Start godz. 10:00 opłacono on-line
40 Klebba Jakub Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
41 Gruszeczka Mateusz Gdynia Start godz. 10:00 Parkrun Grudziądz opłacono on-line
42 godlewski łukasz malbork Start godz. 10:00 Godlewski Runners opłacono on-line
43 Gąsławski Kamil Gdańsk Start godz. 10:00
44 WOJTCZAK RAFAŁ ELBLĄG Start godz. 10:00 PUŁK Wsparcia Elbląg
45 NOWAK Arkadiusz Gdańsk Start godz. 10:00 Przyjaciele Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom niepełnosprawnym DLACZEGO NIE opłacono on-line
46 Leśkiewicz Filip Gdańsk Start godz. 10:00 Klub Biegaczy JYSK opłacono on-line
47 Bagrowski Tomasz Gdańsk Start godz. 10:00 Radość Biegania opłacono on-line
48 Iefymenko Oleksandr Sopot Start godz. 10:00 opłacono on-line
49 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Start godz. 10:00 OSP POGRODZIE
50 Rzepecki Mateusz Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
51 Bednarski Łukasz Nysa Start godz. 10:00 Athletics Nysa opłacono on-line
52 Salewski Jan Gdynia Start godz. 10:00 Good-Time Pomiar Czasu/Alior Bank opłacono on-line
53 Balińska Agnieszka Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
54 Rychter Krzysztof Gdańsk Start godz. 10:00 Aktywny #GPnS opłacono on-line
55 Weiland Karina Sopot Start godz. 10:00 PKO BP opłacono on-line
56 Drzewiecki Robert Gdańsk Start godz. 10:00 AAlbatros opłacono on-line
57 Pęśko Michał Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
58 Olejarczyk Piotr Elbląg Start godz. 10:00 opłacono on-line
59 Bawirsz Sebastian Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
60 Bugajski Adam Gdańsk Start godz. 10:00 Polanie opłacono on-line
61 Bazyluk Magdalena Gdańsk Start godz. 10:00 AAlbatros opłacono on-line
62 Pobłocki Adam Mściszewice Start godz. 10:00 Mściszewice opłacono on-line
63 Graul Tomek Gdynia Start godz. 10:00 opłacono on-line
64 Czuba Anna Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
65 Szewczyk Magdalena Gdańsk Start godz. 10:00
66 Oleksiewicz Tomasz Gdańsk Start godz. 10:00 OIRP Gdansk opłacono on-line
67 Torbicz Piotr Gdansk Start godz. 10:00 Thales opłacono on-line
68 Ambroziak Adam Kowale Start godz. 10:00 TakaRYBA opłacono on-line
69 Jankowski Kacper Poznań Start godz. 10:00 LIPTON opłacono on-line
70 Jankowski Marek Poznań Start godz. 10:00 LIPTON opłacono on-line
71 Sekuła Rafał Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
72 Zieliński Łukasz Gdynia Start godz. 10:00 opłacono on-line
73 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Start godz. 10:00 opłacono on-line
74 Głombiowska Zuzanna Gdynia Start godz. 10:00 Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
75 Mącznik Krystian Gdańsk Start godz. 10:00 fb: Kocham Gdańsk opłacono on-line
76 Wysocki Dariusz Gdańsk Start godz. 10:00 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
77 Wieczorkowski Adam Gdańsk Start godz. 10:00 BIKE U UP / BIALL opłacono on-line
78 Nabakowska Barbara Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
79 Banach Michalina Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
80 Smyk Kamil Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
81 BANACH Bartosz Gdansk Start godz. 10:00 opłacono on-line
82 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk Start godz. 10:00 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej/Grupa biegowa 65 opłacono on-line
83 Główczewski Grzegorz Tczew Start godz. 10:00 Biegający Tczew opłacono on-line
84 Siwiak Filip Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
85 Budziarek Adam Gdańsk Start godz. 10:00 #BBKTS opłacono on-line


Wyświetleń: 2460

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ