Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Abramowicz Michał | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | Biegun OCR Team | opłacono on-line |
2 | Ambroziak Adam | Kowale | Polska | Start godz. 10:00 | TakaRYBA | opłacono on-line |
3 | Amer Tomasz | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | SCHABYY | opłacono on-line |
4 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | Radość Biegania | opłacono on-line |
5 | Balińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
6 | BANACH Bartosz | Gdansk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
7 | Banach Michalina | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
8 | Bawirsz Sebastian | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
9 | Bazyluk Magdalena | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | AAlbatros | opłacono on-line |
10 | Bednarski Łukasz | Nysa | Polska | Start godz. 10:00 | Athletics Nysa | opłacono on-line |
11 | Białecki Piotr | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | Mr.Pietrek | opłacono on-line |
12 | Budziarek Adam | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | #BBKTS | opłacono on-line |
13 | Bugajski Adam | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | Polanie | opłacono on-line |
14 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
15 | Czuba Anna | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
16 | Dabrowski Remigiusz | Reda | Polska | Start godz. 10:00 | ||
17 | Drzewiecki Robert | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | AAlbatros | opłacono on-line |
18 | Dzióbek Lech | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | Biegun OCR Team | opłacono on-line |
19 | Gąsławski Kamil | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | ||
20 | godlewski łukasz | malbork | Polska | Start godz. 10:00 | Godlewski Runners | opłacono on-line |
21 | Graul Tomek | Gdynia | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
22 | Gruszeczka Mateusz | Gdynia | Polska | Start godz. 10:00 | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
23 | Grygiel Michał | Gdynia | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
24 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Start godz. 10:00 | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line |
25 | Głon Michał | Inowrocław | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
26 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Polska | Start godz. 10:00 | Biegający Tczew | opłacono on-line |
27 | Hofman Anita | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
28 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
29 | Jachimowicz Bartosz | Gdansk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
30 | Jankowski Kacper | Poznań | Polska | Start godz. 10:00 | LIPTON | opłacono on-line |
31 | Jankowski Marek | Poznań | Polska | Start godz. 10:00 | LIPTON | opłacono on-line |
32 | Kacprzak Marcin | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | zPORTowe KNURY | |
33 | Kisiel Joanna | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | Sanus Dentes in motion | opłacono on-line |
34 | Klebba Jakub | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
35 | Kopcych Anna | Borkowo | Polska | Start godz. 10:00 | Bieg Rodzinny | opłacono on-line |
36 | Kozłowski Karol | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
37 | Kreft Ewa | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | Dream Tri Team | opłacono on-line |
38 | Kromer Elzbieta | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
39 | Kruk Mateusz | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
40 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
41 | Kulpaczyński Patryk | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | Goggle PAE Team | opłacono on-line |
42 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line |
43 | Leśkiewicz Filip | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | Klub Biegaczy JYSK | opłacono on-line |
44 | Mącznik Krystian | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | fb: Kocham Gdańsk | opłacono on-line |
45 | Masys Agnieszka | Malbork | Polska | Start godz. 10:00 | Grupa Malbork | opłacono on-line |
46 | Nabakowska Barbara | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
47 | Niewińska Beata | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | Elite Team | opłacono on-line |
48 | Nowacki Łukasz | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
49 | NOWAK Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | Przyjaciele Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom niepełnosprawnym DLACZEGO NIE | opłacono on-line |
50 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
51 | Oleksiewicz Tomasz | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | OIRP Gdansk | opłacono on-line |
52 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
53 | Pijanowski Wojciech | Tczew | Polska | Start godz. 10:00 | Forza BASE Group | opłacono on-line |
54 | Pobłocki Adam | Mściszewice | Polska | Start godz. 10:00 | Mściszewice | opłacono on-line |
55 | Rakoczy Marcin | Gdynia | Polska | Start godz. 10:00 | Żórawski Team / ITEN - The Home of Champions | opłacono on-line |
56 | Rychter Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | Aktywny #GPnS | opłacono on-line |
57 | Rzepecki Mateusz | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
58 | Rzeppa Aleksandra | luzino | Polska | Start godz. 10:00 | Biegi Rodzinne | opłacono on-line |
59 | Rzeppa Daria | luzino | Polska | Start godz. 10:00 | Biegi Rodzinne | opłacono on-line |
60 | Salewski Jan | Gdynia | Polska | Start godz. 10:00 | Good-Time Pomiar Czasu/Alior Bank | opłacono on-line |
61 | Saulewicz Robert | Skowarcz | Polska | Start godz. 10:00 | LOTOS Running Team | opłacono on-line |
62 | Sekuła Rafał | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
63 | Sikorski Jacek | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | SCHABYY | opłacono on-line |
64 | Siwiak Filip | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
65 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Start godz. 10:00 | OSP POGRODZIE | |
66 | Smycz Adam | Ciechanów | Polska | Start godz. 10:00 | SPIE Sport Team | opłacono on-line |
67 | Smyk Kamil | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
68 | Sokołowska ewa | gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
69 | Sokołowska ewa | gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
70 | Stawicka Sandra | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
71 | Szewczyk Magdalena | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | ||
72 | Torbicz Piotr | Gdansk | Polska | Start godz. 10:00 | Thales | opłacono on-line |
73 | Waśkiewicz Sebastian | Lipno | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
74 | Weiland Karina | Sopot | Polska | Start godz. 10:00 | PKO BP | opłacono on-line |
75 | Wiechowski Radosław Wiechowski | Morąg | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
76 | Wieczorkowski Adam | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | BIKE U UP / BIALL | opłacono on-line |
77 | Wojkowski Kamil | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
78 | WOJTCZAK RAFAŁ | ELBLĄG | Polska | Start godz. 10:00 | PUŁK Wsparcia Elbląg | |
79 | Wyrzykowski Andrzej | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej/Grupa biegowa 65 | opłacono on-line |
80 | Wysocki Dariusz | Gdańsk | Polska | Start godz. 10:00 | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
81 | Zieliński Łukasz | Gdynia | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
82 | Ziembicki Robert | Pelplin | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
83 | Ziemiaszewski Przemysław | Pruszcz Gdański | Polska | Start godz. 10:00 | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
84 | Łącki Jarosław | Gołubie | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |
85 | Łącki Maksymilian | Gołubie | Polska | Start godz. 10:00 | opłacono on-line |
Wyświetleń: 6089