Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#BBKTS | |||||||||
1 | Budziarek Adam | Gdańsk | Start godz. 10:00 | #BBKTS | opłacono on-line | ||||
7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | |||||||||
2 | Wysocki Dariusz | Gdańsk | Start godz. 10:00 | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line | ||||
7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej/Grupa biegowa 65 | |||||||||
3 | Wyrzykowski Andrzej | Gdańsk | Start godz. 10:00 | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej/Grupa biegowa 65 | opłacono on-line | ||||
AAlbatros | |||||||||
4 | Drzewiecki Robert | Gdańsk | Start godz. 10:00 | AAlbatros | opłacono on-line | ||||
5 | Bazyluk Magdalena | Gdańsk | Start godz. 10:00 | AAlbatros | opłacono on-line | ||||
Aktywny #GPnS | |||||||||
6 | Rychter Krzysztof | Gdańsk | Start godz. 10:00 | Aktywny #GPnS | opłacono on-line | ||||
Athletics Nysa | |||||||||
7 | Bednarski Łukasz | Nysa | Start godz. 10:00 | Athletics Nysa | opłacono on-line | ||||
BIKE U UP / BIALL | |||||||||
8 | Wieczorkowski Adam | Gdańsk | Start godz. 10:00 | BIKE U UP / BIALL | opłacono on-line | ||||
Bieg Rodzinny | |||||||||
9 | Kopcych Anna | Borkowo | Start godz. 10:00 | Bieg Rodzinny | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
10 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Start godz. 10:00 | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
Biegi Rodzinne | |||||||||
11 | Rzeppa Daria | luzino | Start godz. 10:00 | Biegi Rodzinne | opłacono on-line | ||||
12 | Rzeppa Aleksandra | luzino | Start godz. 10:00 | Biegi Rodzinne | opłacono on-line | ||||
Biegun OCR Team | |||||||||
13 | Abramowicz Michał | Gdańsk | Start godz. 10:00 | Biegun OCR Team | opłacono on-line | ||||
14 | Dzióbek Lech | Gdańsk | Start godz. 10:00 | Biegun OCR Team | opłacono on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
15 | Ziemiaszewski Przemysław | Pruszcz Gdański | Start godz. 10:00 | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
Dream Tri Team | |||||||||
16 | Kreft Ewa | Gdańsk | Start godz. 10:00 | Dream Tri Team | opłacono on-line | ||||
Elite Team | |||||||||
17 | Niewińska Beata | Gdańsk | Start godz. 10:00 | Elite Team | opłacono on-line | ||||
Forza BASE Group | |||||||||
18 | Pijanowski Wojciech | Tczew | Start godz. 10:00 | Forza BASE Group | opłacono on-line | ||||
Godlewski Runners | |||||||||
19 | godlewski łukasz | malbork | Start godz. 10:00 | Godlewski Runners | opłacono on-line | ||||
Goggle PAE Team | |||||||||
20 | Kulpaczyński Patryk | Gdańsk | Start godz. 10:00 | Goggle PAE Team | opłacono on-line | ||||
Good-Time Pomiar Czasu/Alior Bank | |||||||||
21 | Salewski Jan | Gdynia | Start godz. 10:00 | Good-Time Pomiar Czasu/Alior Bank | opłacono on-line | ||||
Grupa Malbork | |||||||||
22 | Masys Agnieszka | Malbork | Start godz. 10:00 | Grupa Malbork | opłacono on-line | ||||
Klub Biegaczy JYSK | |||||||||
23 | Leśkiewicz Filip | Gdańsk | Start godz. 10:00 | Klub Biegaczy JYSK | opłacono on-line | ||||
LIPTON | |||||||||
24 | Jankowski Kacper | Poznań | Start godz. 10:00 | LIPTON | opłacono on-line | ||||
25 | Jankowski Marek | Poznań | Start godz. 10:00 | LIPTON | opłacono on-line | ||||
LOTOS Running Team | |||||||||
26 | Saulewicz Robert | Skowarcz | Start godz. 10:00 | LOTOS Running Team | opłacono on-line | ||||
Mr.Pietrek | |||||||||
27 | Białecki Piotr | Gdańsk | Start godz. 10:00 | Mr.Pietrek | opłacono on-line | ||||
Mściszewice | |||||||||
28 | Pobłocki Adam | Mściszewice | Start godz. 10:00 | Mściszewice | opłacono on-line | ||||
NW Wyspa Sobieszewska | |||||||||
29 | Kłos Maciej | Gdańsk | Start godz. 10:00 | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line | ||||
OIRP Gdansk | |||||||||
30 | Oleksiewicz Tomasz | Gdańsk | Start godz. 10:00 | OIRP Gdansk | opłacono on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
31 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Start godz. 10:00 | OSP POGRODZIE | |||||
PKO BP | |||||||||
32 | Weiland Karina | Sopot | Start godz. 10:00 | PKO BP | opłacono on-line | ||||
PUŁK Wsparcia Elbląg | |||||||||
33 | WOJTCZAK RAFAŁ | ELBLĄG | Start godz. 10:00 | PUŁK Wsparcia Elbląg | |||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
34 | Gruszeczka Mateusz | Gdynia | Start godz. 10:00 | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line | ||||
Polanie | |||||||||
35 | Bugajski Adam | Gdańsk | Start godz. 10:00 | Polanie | opłacono on-line | ||||
Przyjaciele Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom niepełnosprawnym DLACZEGO NIE | |||||||||
36 | NOWAK Arkadiusz | Gdańsk | Start godz. 10:00 | Przyjaciele Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom niepełnosprawnym DLACZEGO NIE | opłacono on-line | ||||
Radość Biegania | |||||||||
37 | Bagrowski Tomasz | Gdańsk | Start godz. 10:00 | Radość Biegania | opłacono on-line | ||||
Runpassion.pl TEAM | |||||||||
38 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Start godz. 10:00 | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line | ||||
SCHABYY | |||||||||
39 | Amer Tomasz | Gdańsk | Start godz. 10:00 | SCHABYY | opłacono on-line | ||||
40 | Sikorski Jacek | Gdańsk | Start godz. 10:00 | SCHABYY | opłacono on-line | ||||
SPIE Sport Team | |||||||||
41 | Smycz Adam | Ciechanów | Start godz. 10:00 | SPIE Sport Team | opłacono on-line | ||||
Sanus Dentes in motion | |||||||||
42 | Kisiel Joanna | Gdańsk | Start godz. 10:00 | Sanus Dentes in motion | opłacono on-line | ||||
TakaRYBA | |||||||||
43 | Ambroziak Adam | Kowale | Start godz. 10:00 | TakaRYBA | opłacono on-line | ||||
Thales | |||||||||
44 | Torbicz Piotr | Gdansk | Start godz. 10:00 | Thales | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
45 | Dabrowski Remigiusz | Reda | Start godz. 10:00 | ||||||
46 | Kromer Elzbieta | Gdańsk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
47 | Głon Michał | Inowrocław | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
48 | Hofman Anita | Gdańsk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
49 | Ziembicki Robert | Pelplin | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
50 | Wojkowski Kamil | Gdańsk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
51 | Waśkiewicz Sebastian | Lipno | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
52 | Łącki Jarosław | Gołubie | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
53 | Łącki Maksymilian | Gołubie | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
54 | Sokołowska ewa | gdańsk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
55 | Kozłowski Karol | Gdańsk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
56 | Krzoska Dorota | Brusy | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
57 | Sokołowska ewa | gdańsk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
58 | Grygiel Michał | Gdynia | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
59 | Kruk Mateusz | Gdańsk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
60 | Nowacki Łukasz | Gdańsk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
61 | Stawicka Sandra | Gdańsk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
62 | Wiechowski Radosław Wiechowski | Morąg | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
63 | Jachimowicz Bartosz | Gdansk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
64 | Klebba Jakub | Gdańsk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
65 | Gąsławski Kamil | Gdańsk | Start godz. 10:00 | ||||||
66 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
67 | Rzepecki Mateusz | Gdańsk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
68 | Balińska Agnieszka | Gdańsk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
69 | Pęśko Michał | Gdańsk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
70 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
71 | Bawirsz Sebastian | Gdańsk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
72 | Graul Tomek | Gdynia | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
73 | Czuba Anna | Gdańsk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
74 | Szewczyk Magdalena | Gdańsk | Start godz. 10:00 | ||||||
75 | Sekuła Rafał | Gdańsk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
76 | Zieliński Łukasz | Gdynia | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
77 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
78 | Nabakowska Barbara | Gdańsk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
79 | Banach Michalina | Gdańsk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
80 | Smyk Kamil | Gdańsk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
81 | BANACH Bartosz | Gdansk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
82 | Siwiak Filip | Gdańsk | Start godz. 10:00 | opłacono on-line | |||||
fb: Kocham Gdańsk | |||||||||
83 | Mącznik Krystian | Gdańsk | Start godz. 10:00 | fb: Kocham Gdańsk | opłacono on-line | ||||
zPORTowe KNURY | |||||||||
84 | Kacprzak Marcin | Gdańsk | Start godz. 10:00 | zPORTowe KNURY | |||||
Żórawski Team / ITEN - The Home of Champions | |||||||||
85 | Rakoczy Marcin | Gdynia | Start godz. 10:00 | Żórawski Team / ITEN - The Home of Champions | opłacono on-line |
Wyświetleń: 6091