TPK Gdańska Piątka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bahamolny Aliaksandr Gdańsk Start godz. 10:00 we are night runners opłacono on-line
2 Bagrowski Tomasz Gdańsk Start godz. 10:00 Radość Biegania opłacono on-line
3 Bahamolnaya Volha Gdańsk Start godz. 10:00 we are night runners opłacono on-line
4 Kulgajuk Dariusz Juszkowo Start godz. 10:00 Pruszcz Biega opłacono on-line
5 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Start godz. 10:00 SUT opłacono on-line
6 Paszkowska Renata Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono
7 Paszkowski Leszek Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono
8 Telepski Michał Pruszcz Gdański Start godz. 10:00 null opłacono on-line
9 Kłos Maciej Gdańsk Start godz. 10:00 NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
10 Klisiewicz Mariusz Szczepanów Start godz. 10:00 opłacono on-line
11 Klisiewicz Katarzyna Szczepanów Start godz. 10:00 opłacono on-line
12 Jasiński Piotr Gdynia Start godz. 10:00 opłacono on-line
13 Chodorowski Jakub Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
14 Sekuła Rafał Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
15 Krause Wiktoria Wrocław Start godz. 10:00 dobry-trener.pl opłacono on-line
16 Lemke Michał Gdańsk Start godz. 10:00 LOTOS Running Team opłacono on-line
17 Stryczniewicz Paweł Stryczniewicz Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
18 Wróblewski Jarosław Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
19 Lutka Krystian Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
20 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Start godz. 10:00 Kujawscy Runners opłacono on-line
21 Chlebowicz Katarzyna Chlebowicz Wrocław Start godz. 10:00 dobry-trener.pl opłacono on-line
22 Drop Mateusz Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
23 Chlebowicz Marcin Wrocław Start godz. 10:00 dobry-trener.pl opłacono on-line
24 Gajda Patryk Gdynia Start godz. 10:00 opłacono on-line
25 Kulpaczyński Patryk Gdańsk Start godz. 10:00 Goggle PAE Team opłacono on-line
26 Rogało Sebastian Gdynia Start godz. 10:00 opłacono on-line
27 Borawski Paweł Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
28 Żądłowski Sławomir Działdowo Start godz. 10:00 opłacono on-line
29 Zacharczuk Magdalena Gdynia Start godz. 10:00 opłacono on-line
30 Kuraś Beata Gdańsk Start godz. 10:00 xRunners opłacono on-line
31 Lesisz Łukasz Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
32 Ziękiewicz Marika Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
33 Kaminska-Olczak Marta Gdansk Start godz. 10:00 opłacono on-line
34 Ostrowski Sylweste Wilków Pierwszy Start godz. 10:00 Błędowska Wataha opłacono on-line
35 Czajka Marcin Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
36 Stachewicz Jakub Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
37 Stachewicz Dariusz Borkowo Łostowickie Start godz. 10:00 opłacono on-line
38 Wasilewski Marcin Gdynia Start godz. 10:00 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
39 Naczk Ewelina pruszcz gdański Start godz. 10:00 NEXUS Team opłacono on-line
40 Kucharski Maciej Gdansk Start godz. 10:00 opłacono on-line
41 Kostrzewa-cembor Urszula Gdansk Start godz. 10:00 UKS ŻABIANKA GDAŃSK
42 Taczyński Marek Rypin Start godz. 10:00 opłacono on-line
43 Ostrowski Roman Gdansk Start godz. 10:00 opłacono on-line
44 Ostrowska Edyta Gdansk Start godz. 10:00 opłacono on-line
45 Świtała Katarzyna Gdańsk Start godz. 10:00 Fit Klub opłacono on-line
46 Crespo Lara Francisco Gdansk Start godz. 10:00 opłacono on-line
47 Bogdańśki Piotr Elbląg Start godz. 10:00 opłacono on-line
48 Cieślik Marta Pruszcz Gdański Start godz. 10:00 Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON opłacono on-line
49 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Start godz. 10:00 opłacono on-line
50 Eysmont Tomasz Sopot Start godz. 10:00 opłacono on-line
51 Domzała Paweł Gdynia Start godz. 10:00 Kontener Formy opłacono on-line
52 Ziółkowska Agnieszka Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
53 Kalinowska Paulina Kiełpino Start godz. 10:00 opłacono on-line
54 Dziuba Monika Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
55 Ziembicki Robert Pelplin Start godz. 10:00 opłacono on-line
56 Jakrzewska Izabela Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
57 Jakrzewski Piotr Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
58 Pasierbska Ewa Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
59 Lesisz Filip Valencia Start godz. 10:00 opłacono on-line
60 Nowak Paulina Sopot Start godz. 10:00 opłacono on-line
61 Lewandowska Justyna Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
62 Szymański Artur Gdańsk Start godz. 10:00 LOTOS Running Team opłacono on-line
63 Robles José Gdansk Start godz. 10:00 Castilla opłacono on-line
64 Włodarczyk Mateusz Gdańsk Start godz. 10:00 Komedy Biega opłacono on-line
65 Fedek Adam Gdańsk Start godz. 10:00 Fedek Team opłacono on-line
66 Osiecki Adam Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
67 Łukaszewski Tomasz Gdańsk Start godz. 10:00
68 Wojciechowska Katarzyna Gdańsk Start godz. 10:00
69 Lenkiewicz Andrzej Bądki Start godz. 10:00 opłacono on-line
70 Zatorska-Radlińska Katarzyna Gdańsk Start godz. 10:00 RPD opłacono on-line
71 Arendt Agnieszka Arendt Gdańsk Start godz. 10:00 Żarta Wataha opłacono on-line
72 Hinc Stanisław Kowale Start godz. 10:00 Żarta Wataha opłacono on-line
73 Strapagiel Aleksander Strapagiel Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
74 Weiland Karina Sopot Start godz. 10:00 PKO BP
75 Szot Dawid Sztum Start godz. 10:00 Iron Triathlon Team opłacono on-line
76 Lewandowski Przemysław Sopot Start godz. 10:00 Kijanka Osowa Special opłacono on-line
77 Paszkowski Piotr Gdańsk Start godz. 10:00 Gdańskie Wody Aktywują opłacono
78 Litwin Magdalena Pręgowo Start godz. 10:00 opłacono on-line
79 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Start godz. 10:00 opłacono on-line
80 Corcho Gamez Pedro Angel Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
81 Bryłka Katarzyna Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
82 Wawrowski Maciej Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
83 PAKUŁA Anna Gdynia Orłowo Start godz. 10:00 Triwise opłacono on-line
84 PAKULA MARCIN GDYNIA ORLOWO Start godz. 10:00 bikeuup opłacono on-line
85 Abramowicz Michał Gdańsk Start godz. 10:00 Biegun OCR Team opłacono on-line
86 Czerwińska Paulina Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
87 Jasionowska Małgorzata Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
88 Wysłouch Michał Gdańsk Start godz. 10:00 Tri Talent Team opłacono on-line
89 Koschembahr Łyskowska Danuta Sopot Start godz. 10:00 BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
90 Legut Paweł Legut Wieprz Start godz. 10:00 opłacono on-line
91 Sankiewicz Karolina Wąbrzeźno Start godz. 10:00 Start Team Wąbrzeźno opłacono on-line
92 Cetra Łukasz Rumia Start godz. 10:00 RedRum OldBoys opłacono on-line
93 Galiński Maciej Rumia Start godz. 10:00 opłacono on-line
94 Hofman Anita Gdańsk Start godz. 10:00 opłacono on-line
95 Nicewicz Paweł Gdańsk Start godz. 10:00 Komedianci opłacono on-line
96 Kurpiewski Paweł Gdańsk Start godz. 10:00 FitnessFitback opłacono on-line
97 Ciesielski Witold Gdańsk Start godz. 10:00
98 Kopcych Anna Borkowo Start godz. 10:00 Bieg Rodzinny opłacono on-line
99 Kowalski Paweł Toruń Start godz. 10:00
100 WIŚNIEWSKA MAGDALENA DRAWSKO POMORSKIE Start godz. 10:00 opłacono on-line


Wyświetleń: 5227

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ