Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
.ELITE TEAM | |||||||||
1 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | 5 km Nordic Walking | .ELITE TEAM | |||||
2 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | 10 km Nordic Walking | .ELITE TEAM | |||||
Elite Team | |||||||||
3 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | 5 km Nordic Walking | Elite Team | |||||
4 | Góral - Brygała Monika | Gdańsk | 10 km Nordic Walking | Elite Team | |||||
5 | Faron Monika | Gdynia | 5 km Nordic Walking | Elite Team | |||||
6 | Brygała Agata | Gdańsk | 5 km Nordic Walking | Elite Team | |||||
7 | Antoniewicz-Bartczak Łukasz | GDAŃSK | 5 km Nordic Walking | Elite Team | |||||
8 | Walczak Krzysztof | Gdynia | 5 km Nordic Walking | Elite Team | |||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
9 | Panek Elwira | Lębork | 10 km Nordic Walking | Lęborskie Lwy | |||||
NW Wyspa Sobieszewska | |||||||||
10 | Kłos Maciej | Gdańsk | 10 km Nordic Walking | NW Wyspa Sobieszewska | |||||
POLIPACK TEAM GWE | |||||||||
11 | Naczk Wiktoria | Lębork | 5 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
12 | naczk leonard | lębork | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
13 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
14 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
15 | Piątek Dariusz | Gniewino | 5 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
16 | Szczypior Kinga | Gościcino | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
17 | Jankowski Mateusz | Gościcino | 5 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
18 | Kuźmicz Magdalena | Maszewko | 5 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
19 | Kuźmicz Adam | Maszewko | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
20 | Ponka Radosław | Wejherowo | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
21 | Ponka Barbara | Wejherowo | 5 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
22 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | 5 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
23 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | 5 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
Polipack Team GWE | |||||||||
24 | Kolmetz Katarzyna | SASINO | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | |||||
25 | Wendt Jarek | SASINO | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | |||||
26 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | |||||
27 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | |||||
28 | Lejkowska Mirela | Gowino | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | |||||
29 | Ligmann Marcin | Wejherowo | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | |||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
30 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | 10 km Nordic Walking | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
31 | Towarnicka Izabela | Gdynia | 5 km Nordic Walking | ||||||
32 | sokołowska dorota | Gościcino | 5 km Nordic Walking | ||||||
33 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | 5 km Nordic Walking | ||||||
34 | Kusiak Maria | Gdansk | 5 km Nordic Walking | ||||||
35 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | 5 km Nordic Walking | ||||||
36 | Krzebietke Agata | Wejherowo | 5 km Nordic Walking | ||||||
37 | Holak Ewa | Wejherowo | 5 km Nordic Walking | ||||||
team deaf | |||||||||
38 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | 5 km Nordic Walking | team deaf |
Wyświetleń: 5315