Dzika Rospuda Ultra Trial
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Weka KRZYSZTOF Białystok 12 KM Białystok Biega TEAM 40.00 PLN
2 Karczmarczyk Jakub Ostrołęka 25 KM Run CREW Ostrołęka 60.00 PLN
3 Żebrowska Beata Ostrołęka 25 KM Run CREW Ostrołęka 60.00 PLN
4 Zbroja-Hamanowicz Magdalena Niewodnica Kościelna 50 KM Biegam Bo Lubię Białystok 80.00 PLN
5 Gawrylik Joanna Białystok 50 KM Biegam Bo Lubię Białystok 80.00 PLN
6 Lenkiewicz Paweł Białystok 50 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
7 Nowicki Adam Białystok 25 KM Biegostok 60.00 PLN
8 Bagińska Olga Białystok 50 KM Białostocka Sekta Biegaczy 80.00 PLN
9 Łapinska Katarzyna Olecko 12 KM Olecko Biega 40.00 PLN
10 Baginski Jan Olecko 12 KM Olecko Biega 40.00 PLN
11 Bagińska Bożena Olecko 12 KM Olecko Biega 40.00 PLN
12 Kołodziej Adam Gołdap 50 KM 80.00 PLN
13 Broniek Wojciech Ostrołęka 25 KM Starglass Team Ostrołęka 60.00 PLN
14 Piersa Dorota Ostrołęka 12 KM Starglass Team Ostrołęka 40.00 PLN
15 Mąka Sławomir Ostrołęka 50 KM Starglass Team Ostrołęka 80.00 PLN
16 Grala-Mąka Wiesława Ostrołęka 12 KM Starglass Team opłacono on-line
17 kościuk dorota Białystok 25 KM Białostocka Sekta Biegaczy 60.00 PLN
18 Dębski Andrzej Białystok 25 KM opłacono on-line
19 Gawrych Sylwia Żółtki 50 KM Nadaktywni opłacono on-line
20 Hermanowicz Adam Studzianki 50 KM Nadaktywni opłacono on-line
21 Szwarc Ilona Białystok 12 KM 40.00 PLN
22 Miedziejewski Andrzej Pruszków 50 KM WPRunning Pruszków 80.00 PLN
23 Zubkiewicz Łukasz Płaska 50 KM JAĆWING PŁASKA opłacono on-line
24 Ferenc Adrian Pisz 50 KM 80.00 PLN
25 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 50 KM Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy 80.00 PLN
26 Truszczyński Grzegorz olecko 25 KM Olecko Biega 60.00 PLN
27 Truchan Wiesław Żytkiejmy 50 KM Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy 80.00 PLN
28 Pobłocki Jan Gdańsk 50 KM Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi opłacono on-line
29 Sypniewska Hanna Gdynia 50 KM Spartanie Dzieciom/ Golden Team opłacono on-line
30 Gierszewski Jarosław Ciechocinek 25 KM ZAŁOGA G opłacono on-line
31 Gierszewski Czarek Olecko 25 KM Załoga G 60.00 PLN
32 Marczuk Norbert Kowale Oleckie 50 KM Olecko Biega /15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy 80.00 PLN
33 Suchodolski Paweł Olecko 50 KM Olecko Biega 80.00 PLN
34 Maciejewski Krzysztof Ełk 25 KM Super Drużyna Ełk opłacono on-line


Wyświetleń: 693

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ