gRUNt III Bieg po Puszczy Bieniszewskiej
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Walaszczyk Marcin Ląd Bieg 21 + km 50.00 PLN
2 Czerniejewska Żaneta Koło Nordic Walking New4You Team 30.00 PLN
3 Szymański Konrad Słupca Bieg 12 + km Pasjonaci Słupca 40.00 PLN
4 Szymańska Marta Słupca Bieg 12 + km Pasjonaci Słupca 40.00 PLN
5 Kozłowski Rafał Konin Bieg 21 + km 50.00 PLN
6 Grabowski Marcin Jaroszyn Bieg 12 + km Pasjonaci Słupca 40.00 PLN
7 Grabowska Magdalena Jaroszyn Bieg 12 + km Pasjonaci Słupca 40.00 PLN
8 Wilczewski Mirosław Strzałkowo Bieg 21 + km 50.00 PLN
9 Wilczewska Agnieszka Strzałkowo Bieg 21 + km Pasjonaci Słupca 50.00 PLN
10 Adamczyk Oliwia KOŁO Bieg 8+ km 30.00 PLN
11 Adamczyk Justyna Koło Nordic Walking 30.00 PLN
12 Jasińska Dorota Września Bieg 12 + km Night Runners opłacono
13 Śmidowicz Sławomir Strzałkowo Bieg 12 + km Kibole w biegu 40.00 PLN
14 Wachocki Michał Konin Bieg 21 + km 50.00 PLN
15 Charkot-Pechman Angelika Warszawa Bieg 8+ km 30.00 PLN
16 Pechman Damian Warszawa Bieg 21 + km 50.00 PLN
17 Manuszak Przemo Kleczew Bieg 21 + km Sokół Kleczew 50.00 PLN
18 Jesiołowski Przemysław Żychlin Bieg 8+ km 30.00 PLN
19 Pierożyński Paweł Konin Bieg 8+ km TRITON KONIN 30.00 PLN
20 Miernik Ewelina Konin Bieg 12 + km Triton Konin opłacono
21 Frątczak Darek Osiek Mały Bieg 12 + km No Name Team opłacono
22 OKUŃSKA-WEJDMAN ANETA Łódź Bieg 21 + km NO NAME TEAM 50.00 PLN
23 Wejdman Dariusz Łódź Bieg 21 + km NO NAME TEAM 50.00 PLN
24 Moliński Paweł Posada Bieg 8+ km 30.00 PLN
25 Uliński Adam Konin Bieg 21 + km Konin RUN opłacono
26 Sławski Arkadiusz Zarzyn 7 Bieg 12 + km MORSY KONIN 40.00 PLN
27 Wiśniewski Robert Konin Bieg 12 + km KB WARTKO opłacono
28 Nowacki Krzysztof Koło Bieg 21 + km NO NAME TEAM 50.00 PLN
29 Nowacka Małgorzata Koło Bieg 8+ km NO NAME TEAM 30.00 PLN
30 Radke Kamila Kawnice Bieg 12 + km MORSY KONIN 40.00 PLN
31 Kuszyńska Agnieszka Konin Nordic Walking opłacono
32 Okupnik-Kicińska Ewa Koło Nordic Walking New4You Team 30.00 PLN
33 Klimczak Lidia KOŁO Nordic Walking New4Yor Team opłacono
34 Dąbrowska Daria Daniszew Nordic Walking New4You Team opłacono
35 Kaczmarek Anna Konin Nordic Walking TRITON KONIN opłacono
36 Kaczmarek Jarosław Konin Bieg 21 + km TRITON KONIN opłacono
37 Woźniak Ireneusz Konin Bieg 21 + km TRITON KONIN opłacono
38 Garbaciak Marcin Ślesin Bieg 21 + km Krispol Active Team opłacono
39 Przewoska Paulina Brzeźno Nordic Walking TRITON KONIN opłacono
40 Sypniewski Szymon Stare Miasto Nordic Walking 30.00 PLN
41 Namyślak Renata Koło Nordic Walking New4You opłacono
42 Dominiak Tomasz Tuliszków Bieg 21 + km Tuliszków Biega opłacono
43 Szczesiak Patrycja Koło Nordic Walking New 4 You Team 30.00 PLN
44 MAJEWSKA Marzena Koło Nordic Walking New 4you Team 30.00 PLN
45 Miszczak Sylwia Koło Nordic Walking New4You Team 30.00 PLN
46 Jacek Grzegorz Konin Bieg 12 + km KB WARTKO 40.00 PLN
47 Jacek Rafał Konin Nordic Walking KB WARTKO 30.00 PLN
48 Żurawik Marcin Koło Nordic Walking New4You Team opłacono
49 Grzelak Agnieszka Kościelec Nordic Walking New 4you Team opłacono


Wyświetleń: 645

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ