Wirtualny Ice Cream Run 2020

UWAGA! JEST TO BIEG WIRTUALNY. BIEG STACJONARNY W ŁODZI MA ODRĘBNY FORMULARZ ZAPISÓW, KTÓRY ZOSTANIE URUCHOMIONY W NIEDZIELĘ O 20:00. ;)
Biegamy, żeby jeść i jemy, żeby biegać! Jest to motyw przewodni każdego realizowanego przez nas biegu!


Wydarzenie Ice Cream Run to kolejny projekt z cyklu żarciowych biegów, który przygotowaliśmy specjalnie dla Was w tym roku. Wydarzenie dotyczy biegu WIRTUALNEGO, co oznacza, że wyzwanie możesz zrealizować w każdym miejscu na świecie!

Jest to jedyna taka akcja na naszej planecie, gdzie poza najsmaczniejszymi medalami ever, uczestnicy mogą zgarbąć wyjątkową statuetkę - Koronę Łasucha!

Więcej informacji znajdziecie tu:
https://facebook.com/events/s/korona-%C5%82asucha-2020/1118531768515304/?ti=cl

Zasady są bardzo proste! Realizujesz trening w jakiejkolwiek formie. Zalecamy 5 km, ale możecie śmiało to wymienić na inne dowolne 30 minutowe ćwiczenia choćby w domu! Tego samego dnia, a najlepiej zaraz po treningu musicie zjeść porządną porcję lodów! :D

To nie wszystko! Dla każdego uczestnika czekać będą wyjątkowe medale, które zostaną specjalnie przygotowane na tę okazję!

Poza medalami każdy z Was moze dodatkowo wybrać specjalnie przygotowane na tą okazję ekskluzywne i przesłodkie skarpeciochy! Zaznaczamy jednak, że zapisy na opcję ze skarpetkami trwają tylko 23 czerwca do godziny 12:00.


PS Jeśli z jakiegoś powodu nie udało Ci się wystartować w biegu Pączek Run 2020 daj znak! Postaramy się ogarnąć dla Ciebie ten temat i będziesz mógł dołączyć do walki o Koronę Łasucha! ♥

Wyświetleń: 5085

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ