Wirtualny Ice Cream Run 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kociszewska Agata Łódź wpisowe opłacono BM
2 Tondys Dominika Łódź wpisowe Dragon Łódź opłacono BM
3 Bartczak Monika Łódź wpisowe opłacono BM
4 Sadowska Adrianna Łódź wpisowe opłacono BM
5 Sadowski Andrzej Łódź wpisowe opłacono BM
6 Zawada Ewa Łódź wpisowe opłacono BM
7 Bobrowska Monika Łódź wpisowe opłacono BM
8 Walendzik Grzegorz Łódź wpisowe opłacono BM
9 Kuna Tomasz Łódź wpisowe opłacono BM
10 Jaszczur Michał Łódź wpisowe UKS 35 Łódź opłacono BM
11 Glowacki Artur Helenów wpisowe Biegnę dalej...! opłacono BM
12 Pluta Paulina Łódź wpisowe opłacono BM
13 Głowacka Anna Helenów wpisowe Biegnę dalej...! opłacono BM
14 szatan joanna Zawiercie wpisowe opłacono BM
15 Soboń Mariusz Szczerców wpisowe Astoria Szczerców opłacono BM
16 Lorek Marcelina Sosnowiec wpisowe opłacono BM
17 Główka Natalia Chorzów wpisowe WATAHA - Łączy nas Bieganie opłacono BM
18 Rogowska Iga Łódź wpisowe opłacono BM
19 Rogowska Julia Łódź wpisowe opłacono BM
20 Rogowski Marcin Łódź wpisowe opłacono BM
21 Pruchyński Piotr Warszawa wpisowe opłacono BM
22 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard wpisowe opłacono BM
23 Urbaniak Sandra ŁÓDŹ wpisowe opłacono BM
24 Czerwoniec Andrzej Łódź wpisowe opłacono BM
25 Rogowska Katarzyna Łódź wpisowe opłacono BM
26 Klimczak Basia Łódź wpisowe opłacono
27 Kaczmarek Emilia łódź wpisowe Atlas Runnug Team opłacono BM
28 Wężowczyk Ludmiła Warszawa wpisowe opłacono BM
29 Gąsiorek Anna Wrocław wpisowe opłacono BM
30 Rybak Remigiusz Ruda Śląska wpisowe opłacono BM
31 Duda Igor Rąbień AB wpisowe opłacono BM
32 Śrutowski Robert Łódź wpisowe Atlas Runnug Team opłacono BM
33 Janus Marcin Wieluń wpisowe Wieluń Biega opłacono BM
34 Cwalina Kacper Łódź wpisowe opłacono BM
35 Mordzak Anna Zgierz wpisowe Mordzaki biegają opłacono BM
36 Murczak Anna Łódź wpisowe opłacono BM
37 Mordzak Karol Zgierz wpisowe Mordzaki biegają opłacono BM
38 Skrzypińska - Mordzak Aneta Zgierz wpisowe Mordzaki biegają opłacono BM
39 Wdowiak Monika Łódź wpisowe #teamGrażynki opłacono BM
40 Szwarc Karina Rymań wpisowe opłacono BM
41 RZEPKOWSKI MARCIN LUTOMIERSK wpisowe STEFAN RUN-TEAM opłacono BM
42 Żak Bartłomiej Łódź wpisowe opłacono BM
43 Sokołowska Monika Łódź wpisowe opłacono
44 Jaworska Joanna Warszawa wpisowe opłacono BM
45 Ograbek Paulina Łódź wpisowe Fizjograbka opłacono BM
46 Ciach-Fligiel Aleksandra Łódź wpisowe opłacono BM
47 Wiśniewska Paulina Łódź wpisowe opłacono BM
48 Karp Karolina Łódź wpisowe opłacono
49 Romańczak Michał Łódź wpisowe opłacono
50 Pruski Dominik Łódź wpisowe opłacono BM
51 Sobczyk Grzesiu Wieluń wpisowe Wieluń Biega opłacono BM
52 Kołda Klaudia Złotów wpisowe opłacono BM
53 Kołda Anna Złotów wpisowe opłacono BM
54 Andrzejczak EWELINA ŁĘCZYCA wpisowe opłacono
55 Walasek Katarzyna Aleksandrów Łódzki wpisowe opłacono BM
56 Adamska Wiktoria Aleksandrów łódzki wpisowe opłacono
57 Jabłońska Wiktoria Świdnica wpisowe Świdnicka Grupa Biegowa opłacono BM
58 Strzelec Marcin Pabianice wpisowe opłacono BM
59 Staniszewska Paulina Warszawa wpisowe opłacono BM
60 Zbłowski Filip Łódź wpisowe opłacono BM
61 Bielecka-Dziekańska Anna Łódź wpisowe Siebie Warte opłacono BM
62 Łęcki Krzysztof Gdańsk wpisowe K(r)opka Team opłacono BM
63 Bartczak Magdalena Łódź wpisowe opłacono
64 Klata Artur Jelnia wpisowe WS Łódź opłacono BM
65 Trawińska Katarzyna Warszawa wpisowe Koliber Team opłacono BM
66 Krasoń Aleksandra Katowice wpisowe opłacono BM
67 Filip Adrian Łódź wpisowe Tuningowo opłacono BM
68 Skorupka Sylwia Kąkolewo wpisowe opłacono BM
69 Więckowski Marcin Łódź wpisowe Morena Czołowa opłacono
70 Kozłowski Oskar Łódź wpisowe opłacono BM
71 Górczyńska Sylwia Skrwilno wpisowe opłacono BM
72 Podlasin Agnieszka Kutno wpisowe Kutno Biega opłacono BM
73 Rakowska Agnieszka Legnica wpisowe Legnicka Grupa Głuchych opłacono BM
74 Głogowski Jakub Florentynów wpisowe opłacono
75 Rudzewicz Mariusz Świnoujście wpisowe opłacono BM
76 ciszewska gosia Zawiercie wpisowe opłacono BM
77 Szubert Michał Łódź wpisowe opłacono BM
78 Kukieła Brunon Szczerców wpisowe opłacono
79 Żeromińska Paulina Łódź wpisowe opłacono BM
80 Bednarek Mateusz Radomsko wpisowe Macaco Gold Team Piotrków opłacono BM
81 Wodziak Hubert Łódź wpisowe opłacono BM
82 Szaniec Wioleta Mokrsko wpisowe opłacono BM
83 Bukowski Krzysztof Studzienice wpisowe opłacono BM
84 Pasichnyk Mariana Lodz wpisowe opłacono BM
85 Falkowski Marek Białystok wpisowe st4.pl opłacono BM
86 Bała Wiktor Łódź wpisowe opłacono BM
87 Rajewicz Natalia Sątopy ul. Polna 9 wpisowe opłacono
88 Pawlak Krzysztof Toruń wpisowe opłacono BM
89 Kalisz Dagmara Łódź wpisowe opłacono
90 Krupiński Marek Ostrołęka wpisowe Dąbrowski TEAM/ Zabiegane dni opłacono BM
91 Bogulewski Kacper Rąbień wpisowe opłacono
92 Poselt Przemysław Łódź wpisowe opłacono
93 Misztal Piotr Łódź wpisowe opłacono BM
94 Nowek Katarzyna Skarżysko Kościelne wpisowe opłacono BM
95 Niewiejska Wiktoria Ostrzeszów wpisowe opłacono BM
96 WOZNY Filip BUKOWIEC wpisowe opłacono BM
97 Bukowska Woźna Anna Bukowiec wpisowe opłacono BM
98 Białek Aleksandra Koluszki wpisowe Siebie Warte opłacono BM
99 Sosna Łukasz Łódź wpisowe opłacono
100 Potocka Angelika Łódź wpisowe opłacono


Wyświetleń: 5533

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ