Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szymanowska Anna Lębork 7 dni Lęborskie Lwy
2 Zuzek Jakub Pniewy 7 dni
3 Zuzek Paweł Pniewy 7 dni opłacono on-line
4 Cierpisz Paweł Reda 14 dni opłacono on-line
5 Walas Daniel Gdansk 14 dni Sp 75 Gdańsk
6 Odolczyk Edyta Łódź 7 dni ANALYTICAL RD aktywnie
7 Odolczyk Magdalena Łódź 7 dni ANALYTICAL RD aktywnie
8 Czyż Marcelina Łódź 7 dni ANALYTICAL RD aktywnie
9 Szulc Antoni Łódź 7 dni ANALYTICAL RD aktywnie
10 Żuber Franciszek Łódź 7 dni ANALYTICAL RD aktywnie
11 Rajski Kajetan Łódź 7 dni ANALYTICAL RD aktywnie
12 Rajski Dawid Łódź 7 dni ANALYTICAL RD aktywnie
13 Rajska Maja Łódź 7 dni ANALYTICAL RD aktywnie opłacono on-line
14 Nowakowska Apolonia Koszalin 14 dni Przedszkole Haapy days
15 Sroka Zuzanna Koszalin 14 dni Szkola sportowa nr 1
16 MAZURKIEWICZ JULIA ELBLĄG 14 dni SP 11 ELBLĄG opłacono on-line
17 Filipiak Dominik Elbląg 14 dni
18 Filipiak Zuzanna Elbląg 14 dni
19 Hetmańska Alicja Gdynia 14 dni Szkoła Podstawowa nr 20 w Gdyni
20 Pilachowski Nikodem Gdynia 14 dni
21 Czajko Julian Gdynia 7 dni 15.00 PLN
22 Czajko Jan Gdynia 7 dni
23 Michalska Pola Kosakowo 7 dni
24 Płotka Aleks Gdynia 14 dni SP 43 Gdynia
25 Sokołowska Oliwia Gdynia 7 dni Przedszkole nr 59 Gdynia opłacono on-line
26 Ahmed Hana Gdynia 7 dni
27 POPOWICZ ANTEK RUMIA 14 dni Prency na Trasie
28 Kędzia Kasia Gdynia 14 dni
29 Kędzia Dagmara Gdynia 14 dni
30 Biały Mateusz Gdynia 14 dni
31 Biały Piotr Gdynia 14 dni
32 Brzęczek Gabriela Gdynia 14 dni
33 Polit Nikola Frombork 7 dni ZESPÓŁ SZKÓŁ WE FROMBORKU
34 Perszon Nikodem Wejherowo 14 dni
35 Popek Artur Gdynia 14 dni SP 43 Gdynia
36 Popek Natalia Gdynia 14 dni SP 43 Gdynia
37 Formela Adam Bolszewo 14 dni opłacono on-line
38 Nasiadka Jakub Dariusz Gdynia 14 dni opłacono on-line
39 Nasiadka Jan Andrzej Gdynia 14 dni
40 Sankowski Adrian Gdynia 14 dni
41 Sankowska Emilia Gdynia 14 dni Przedszkole nr 19 Gdynia
42 Sankowska Natalia Gdynia 14 dni Szkoła Podstawowa im. Sw Stanisława Kostki
43 Wojtczuk Milan Gdynia 7 dni Przedszkole na Fali
44 Grynishak Ostap Gdynia 14 dni SP nr 12 (GDYNIA)
45 Lipska Marika Gdynia 14 dni
46 Lipski Filip Gdynia 14 dni
47 Lipska Laura Gdynia 14 dni
48 Houghton Abel Gdynia 14 dni Przedszkole nr 18 Gdynia
49 Łukaszewski Filip Rumia 14 dni Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi
50 Kurkowska Kornelia Gdynia 14 dni
51 Klass Antoni Gdynia 14 dni SP 43
52 Gronowski Maksymilian Gdynia 14 dni
53 Sobiczewski Paweł Gdynia 14 dni
54 Sobiczewska Julia Gdynia 14 dni
55 WYSZYŃSKA Anna REDA 14 dni
56 WYSZYŃSKA Maria REDA 14 dni
57 Gnacińska Angelika Gdynia 14 dni
58 Nowak Wiktoria GDYNIA 14 dni Szkoła Podstawowa nr 34 Gdynia
59 Dragan Blanka GDYNIA 14 dni
60 Drzyzga Miłosz Modlnica 14 dni
61 Drzyzga Maksymilian Modlnica 14 dni opłacono on-line
62 Wysocka Monika Wysocka Kosakowo 14 dni
63 Jasionowska Paulina Gdynia 14 dni SP 16 GDYNIA
64 Dargacz Zuzanna Rumia 14 dni
65 Panek Grzegorz Gdynia 14 dni Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
66 Charuk Nikodem Rokitnica 7 dni Stamar opłacono on-line
67 Czoska FILIP Gdynia 7 dni Przedszkole Morska Przygoda
68 Czoska FABIAN Gdynia 7 dni opłacono on-line
69 WALĘCKA Aleksandra Gdynia 14 dni Przedszkole nr 18
70 Walęcki Kamil Gdynia 14 dni Bałtyk Gdynia
71 Kałużny Marcel Gdynia 14 dni Przedszkole nr 50 Gdynia
72 Twarowski Igor Suchy Dwór 14 dni
73 Twarowska Milena Suchy Dwór 14 dni
74 Kałużny Tymon Gdynia 14 dni Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia
75 Pinkowski JAN Gdynia 7 dni
76 Pinkowska Agata Gdynia 7 dni
77 Kierska Melania Bolszewo 14 dni
78 Kierski Marcel Bolszewo 14 dni
79 Dzierzgwa Aleksandra Gdynia 14 dni
80 Kierska Anastazja Bolszewo 14 dni
81 Gawrylczyk Selena Gdynia 14 dni
82 Gawrylczyk Nina Gdynia 14 dni
83 Dancewicz Barte Gdynia 14 dni
84 Dancewicz Amelia Gdynia 14 dni
85 Czerniak Julia Elbląg 14 dni
86 Szkolniak Aleksander Gdynia 14 dni
87 Michałek Natalia Gdynia 14 dni Przedszkole nr 24 w Gdyni opłacono on-line
88 Boyke Igor Gdynia 14 dni Przedszkole nr 21 Demptusiowo
89 Fenrych Liliana Gdynia 14 dni Przedszkole Morska Przygoda
90 Boyke Martyna Gdynia 14 dni opłacono on-line
91 Błaszczuk Julian Gdynia 14 dni Przedszkole nr 7 Gdynia
92 Grzybowski Mikołaj Elbląg 14 dni opłacono on-line
93 Janiak Natasza Gdynia 7 dni
94 Grązka Alicja Gdynia 14 dni
95 Kopycińska Agata Reda 14 dni
96 Głodowski Grzegorz Reda 14 dni
97 Trymbulak Cyprian Gdynia 14 dni
98 Głodowski Maciej Reda 14 dni
99 Trymbulak Liliana Gdynia 7 dni
100 Krużycki Sebastian Gdynia 14 dni


Wyświetleń: 2284

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ