Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sokołowska Oliwia Gdynia 7 dni Przedszkole nr 59 Gdynia opłacono on-line
2 Ahmed Hana Gdynia 7 dni darmowy udział
3 POPOWICZ ANTEK RUMIA 14 dni Prency na Trasie darmowy udział
4 Kędzia Kasia Gdynia 14 dni darmowy udział
5 Kędzia Dagmara Gdynia 14 dni darmowy udział
6 Biały Mateusz Gdynia 14 dni darmowy udział
7 Biały Piotr Gdynia 14 dni darmowy udział
8 Brzęczek Gabriela Gdynia 14 dni darmowy udział
9 Polit Nikola Frombork 7 dni ZESPÓŁ SZKÓŁ WE FROMBORKU darmowy udział
10 Perszon Nikodem Wejherowo 14 dni darmowy udział
11 Popek Artur Gdynia 14 dni SP 43 Gdynia darmowy udział
12 Popek Natalia Gdynia 14 dni SP 43 Gdynia darmowy udział
13 Formela Adam Bolszewo 14 dni opłacono on-line
14 Nasiadka Jakub Dariusz Gdynia 14 dni opłacono on-line
15 Nasiadka Jan Andrzej Gdynia 14 dni darmowy udział
16 Sankowski Adrian Gdynia 14 dni darmowy udział
17 Sankowska Emilia Gdynia 14 dni Przedszkole nr 19 Gdynia darmowy udział
18 Sankowska Natalia Gdynia 14 dni Szkoła Podstawowa im. Sw Stanisława Kostki darmowy udział
19 Wojtczuk Milan Gdynia 7 dni Przedszkole na Fali darmowy udział
20 Grynishak Ostap Gdynia 14 dni SP nr 12 (GDYNIA) darmowy udział
21 Lipska Marika Gdynia 14 dni darmowy udział
22 Lipski Filip Gdynia 14 dni darmowy udział
23 Lipska Laura Gdynia 14 dni darmowy udział
24 Houghton Abel Gdynia 14 dni Przedszkole nr 18 Gdynia darmowy udział
25 Łukaszewski Filip Rumia 14 dni Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi darmowy udział
26 Kurkowska Kornelia Gdynia 14 dni darmowy udział
27 Klass Antoni Gdynia 14 dni SP 43 darmowy udział
28 Gronowski Maksymilian Gdynia 14 dni darmowy udział
29 Sobiczewski Paweł Gdynia 14 dni darmowy udział
30 Sobiczewska Julia Gdynia 14 dni darmowy udział
31 WYSZYŃSKA Anna REDA 14 dni darmowy udział
32 WYSZYŃSKA Maria REDA 14 dni darmowy udział
33 Gnacińska Angelika Gdynia 14 dni darmowy udział
34 Nowak Wiktoria GDYNIA 14 dni Szkoła Podstawowa nr 34 Gdynia darmowy udział
35 Dragan Blanka GDYNIA 14 dni darmowy udział
36 Drzyzga Miłosz Modlnica 14 dni darmowy udział
37 Drzyzga Maksymilian Modlnica 14 dni opłacono on-line
38 Wysocka Monika Wysocka Kosakowo 14 dni darmowy udział
39 Jasionowska Paulina Gdynia 14 dni SP 16 GDYNIA darmowy udział
40 Dargacz Zuzanna Rumia 14 dni darmowy udział
41 Panek Grzegorz Gdynia 14 dni Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia darmowy udział
42 Charuk Nikodem Rokitnica 7 dni Stamar opłacono on-line
43 Czoska FILIP Gdynia 7 dni Przedszkole Morska Przygoda darmowy udział
44 Czoska FABIAN Gdynia 7 dni opłacono on-line
45 WALĘCKA Aleksandra Gdynia 14 dni Przedszkole nr 18 darmowy udział
46 Walęcki Kamil Gdynia 14 dni Bałtyk Gdynia darmowy udział
47 Kałużny Marcel Gdynia 14 dni Przedszkole nr 50 Gdynia darmowy udział
48 Twarowski Igor Suchy Dwór 14 dni darmowy udział
49 Twarowska Milena Suchy Dwór 14 dni darmowy udział
50 Kałużny Tymon Gdynia 14 dni Szkoła Podstawowa nr 48 Gdynia darmowy udział
51 Pinkowski JAN Gdynia 7 dni darmowy udział
52 Pinkowska Agata Gdynia 7 dni darmowy udział
53 Kierska Melania Bolszewo 14 dni darmowy udział
54 Kierski Marcel Bolszewo 14 dni darmowy udział
55 Dzierzgwa Aleksandra Gdynia 14 dni darmowy udział
56 Kierska Anastazja Bolszewo 14 dni darmowy udział
57 Gawrylczyk Selena Gdynia 14 dni darmowy udział
58 Gawrylczyk Nina Gdynia 14 dni darmowy udział
59 Dancewicz Barte Gdynia 14 dni darmowy udział
60 Dancewicz Amelia Gdynia 14 dni darmowy udział
61 Czerniak Julia Elbląg 14 dni darmowy udział
62 Szkolniak Aleksander Gdynia 14 dni darmowy udział
63 Michałek Natalia Gdynia 14 dni Przedszkole nr 24 w Gdyni opłacono on-line
64 Boyke Igor Gdynia 7 dni Przedszkole nr 21 Demptusiowo darmowy udział
65 Fenrych Liliana Gdynia 14 dni Przedszkole Morska Przygoda darmowy udział
66 Boyke Martyna Gdynia 7 dni darmowy udział
67 Błaszczuk Julian Gdynia 14 dni Przedszkole nr 7 Gdynia darmowy udział
68 Grzybowski Mikołaj Elbląg 14 dni opłacono on-line
69 Janiak Natasza Gdynia 7 dni darmowy udział
70 Grązka Alicja Gdynia 14 dni darmowy udział
71 Kopycińska Agata Reda 14 dni darmowy udział
72 Głodowski Grzegorz Reda 14 dni darmowy udział
73 Trymbulak Cyprian Gdynia 14 dni darmowy udział
74 Głodowski Maciej Reda 14 dni darmowy udział
75 Trymbulak Liliana Gdynia 7 dni darmowy udział
76 Krużycki Sebastian Gdynia 14 dni darmowy udział
77 Krużycka Nikola Gdynia 14 dni darmowy udział
78 Gostomski Michał Nowe Tokary 14 dni darmowy udział
79 Klass Szymon Gdynia 7 dni darmowy udział
80 Klass Adam Gdynia 7 dni darmowy udział
81 Gostomski Szymon Nowe Tokary 14 dni Szkoła podstawowa w Czeczewie darmowy udział
82 Gostomska Natalia Nowe Tokary 14 dni Szkoła podstawowa w Czeczewie darmowy udział
83 Kleszczewska Zosia Gdynia 14 dni darmowy udział
84 Pietruczuk Marysia Gdynia 7 dni darmowy udział
85 Wiśnicka Wiktoria Gdynia 7 dni darmowy udział
86 Wiśniewska Natalia Gdynia 14 dni darmowy udział
87 Paga Emilia Pogórze 14 dni darmowy udział
88 Ślepokura Wiktoria Gdynia 14 dni darmowy udział
89 Stefański Ksawery Darżyno 7 dni Gwiazdy z Darżyna. darmowy udział
90 Jastrzębski Wiktor Gdańsk 14 dni darmowy udział
91 Jagielska Lena Gdynia 14 dni darmowy udział
92 GODLEWSKA MAŁGORZATA MALBORK 14 dni Godlewski Runners opłacono on-line
93 Gałuszyńska Maja Gdynia 14 dni ACTIVE FLOW TEAM darmowy udział
94 Ossowski Kacper Gdynia 14 dni Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia darmowy udział
95 Ossowska Zuzanna Gdynia 14 dni Przedskole 32 Cisowiaczki darmowy udział
96 Gałuszyńska Nina Gdynia 14 dni ACTIVE FLOW TEAM darmowy udział
97 Stefańska Eliza Darżyno 7 dni Gwiazdy z Darżyna. 15.00 PLN
98 Wiśniewska Julia Gdynia 14 dni darmowy udział
99 Wyszyńska Lena Gdynia 14 dni Lenuśka Team darmowy udział
100 Majewska Konstancja Gdynia 14 dni ACTIVE FLOW TEAM darmowy udział


Wyświetleń: 593

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ