Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żmuda Paweł | Główczyce | Polska | Nordic walking 10 km | GOK Główczyce | opłacono on-line |
2 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | Nordic walking 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
3 | Padias Paweł | Gdynia | Polska | Nordic walking 10 km | Morski Klub Seniorów Lotnictwa | opłacono on-line |
4 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
5 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | Nordic walking 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line |
6 | Ponka Radosław | Wejherowo | Polska | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
7 | Klimczak Adam | Warszawa | Polska | Nordic walking 10 km | Gosadi Nordic Team | opłacono on-line |
8 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | Polska | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
9 | Łopiński Aleksy | Piła | Polska | Nordic walking 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
10 | Saniuk Edward | Gdańsk | Polska | Nordic walking 10 km | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono on-line |
11 | Krawiec Jacek | Elbląg | Polska | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
12 | Obszańska Małgorzata | Pasłęk | Polska | Nordic walking 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
13 | Chojnicka Joanna | Pasłęk | Polska | Nordic walking 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
14 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Polska | Nordic walking 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
15 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Polska | Nordic walking 10 km | Polipack Team Gwe | opłacono on-line |
16 | Bończyszyn Bożena Bończyszyn | Wicko | Polska | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
17 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Polska | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
18 | CHABOWSKI TOMASZ | TCZEW | Polska | Nordic walking 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
19 | Treppner Jan | Gdynia | Polska | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
20 | Nietupski Dariusz | Gdynia | Polska | Nordic walking 10 km | Team Witomino | opłacono on-line |
21 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Polska | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
22 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | Nordic walking 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
23 | Poklękowski Piotr | Gdynia | Polska | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
24 | Waruszewski Karol | Tczew | Polska | Nordic walking 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
25 | Kuśmierek Patryk | Dziemiany | Polska | Nordic walking 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono on-line |
26 | Kuśmierek Jan | Dziemiany | Polska | Nordic walking 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono on-line |
27 | Knitter Tomasz | Dziemiany | Polska | Nordic walking 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono on-line |
28 | Turzyńska-Stopa Maria | Dziemiany | Polska | Nordic walking 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono on-line |
29 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | Nordic walking 10 km | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line |
30 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | Nordic walking 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
31 | Jurecka Justyna | Drezdenko | Polska | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |
32 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | Nordic walking 10 km | KreativSport Lębork | opłacono on-line |
33 | Szymański Jacek | Skórka | Polska | Nordic walking 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5641