Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Biegający Tczew | |||||||||
1 | CHABOWSKI TOMASZ | TCZEW | Nordic walking 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
2 | Waruszewski Karol | Tczew | Nordic walking 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line | ||||
BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |||||||||
3 | Kuśmierek Patryk | Dziemiany | Nordic walking 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono on-line | ||||
4 | Kuśmierek Jan | Dziemiany | Nordic walking 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono on-line | ||||
5 | Knitter Tomasz | Dziemiany | Nordic walking 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono on-line | ||||
6 | Turzyńska-Stopa Maria | Dziemiany | Nordic walking 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono on-line | ||||
Daj Radość Niepełnosprawnym | |||||||||
7 | Łopiński Aleksy | Piła | Nordic walking 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line | ||||
8 | Szymański Jacek | Skórka | Nordic walking 10 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line | ||||
Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |||||||||
9 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Nordic walking 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line | ||||
10 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Nordic walking 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line | ||||
Elite Team | |||||||||
11 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Nordic walking 10 km | Elite Team | |||||
FACE NORDIC WALKING TEAM | |||||||||
12 | Saniuk Edward | Gdańsk | Nordic walking 10 km | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono on-line | ||||
Fabryka Nordica Trzcianka | |||||||||
13 | Wołk Beata | Trzcianka | Nordic walking 10 km | Fabryka Nordica Trzcianka | |||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
14 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Nordic walking 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
GOK Główczyce | |||||||||
15 | Żmuda Paweł | Główczyce | Nordic walking 10 km | GOK Główczyce | opłacono on-line | ||||
Gosadi Nordic Team | |||||||||
16 | Klimczak Adam | Warszawa | Nordic walking 10 km | Gosadi Nordic Team | opłacono on-line | ||||
KreativSport Lębork | |||||||||
17 | Konkol Andrzej | Lębork | Nordic walking 10 km | KreativSport Lębork | opłacono on-line | ||||
Morski Klub Seniorów Lotnictwa | |||||||||
18 | Padias Paweł | Gdynia | Nordic walking 10 km | Morski Klub Seniorów Lotnictwa | opłacono on-line | ||||
NW Wyspa Sobieszewska | |||||||||
19 | Kłos Maciej | Gdańsk | Nordic walking 10 km | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
20 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Nordic walking 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
21 | Obszańska Małgorzata | Pasłęk | Nordic walking 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
22 | Chojnicka Joanna | Pasłęk | Nordic walking 10 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | ||||
POLIPACK TEAM GWE | |||||||||
23 | Naczk Wiktoria | Lębork | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
24 | Ponka Radosław | Wejherowo | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
25 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
26 | Bończyszyn Bożena Bończyszyn | Wicko | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
27 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
28 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
Parkrun Gdynia | |||||||||
29 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Nordic walking 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line | ||||
Polipack Team Gwe | |||||||||
30 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Nordic walking 10 km | Polipack Team Gwe | opłacono on-line | ||||
31 | Toporek Rafał | Przodkowo | Nordic walking 10 km | Polipack Team Gwe | |||||
Team Witomino | |||||||||
32 | Nietupski Dariusz | Gdynia | Nordic walking 10 km | Team Witomino | opłacono on-line | ||||
Wychodzę z kijami | |||||||||
33 | Kaszuba Adriana Kaszuba | Koszalin | Nordic walking 10 km | Wychodzę z kijami | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
34 | Reseman Sylwia | Żukowo | Nordic walking 10 km | ||||||
35 | Spisak Dobrawa | Kowale | Nordic walking 10 km | ||||||
36 | Krawiec Jacek | Elbląg | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |||||
37 | Treppner Jan | Gdynia | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |||||
38 | Poklękowski Piotr | Gdynia | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |||||
39 | Korzeń Grzegorz | Słupsk | Nordic walking 10 km | ||||||
40 | Jurecka Justyna | Drezdenko | Nordic walking 10 km | opłacono on-line | |||||
41 | Rokosz Robert | Głowno | Nordic walking 10 km |
Wyświetleń: 5531