Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łosiewicz Mariusz | Bojano | Trasa Rowerowa 140km - TR140 | Morenka Team | opłacono | |
2 | NOWACKI Zbigniew | Bolesławice | Trasa Piesza 15km - TP15 | Słupsk | opłacono | |
3 | Michna Michał | Borkowo Łostowickie | Trasa Piesza 50km - TP50 | Kujatt Runners Team | opłacono | |
4 | Kowalski Tomasz | Bydgoszcz | Trasa Piesza 50km - TP50 | opłacono | ||
5 | Owczarski Tomasz | Chojnice | Trasa Piesza 15km - TP15 | WKS Chojnice | opłacono | |
6 | Sadowski Marek | Czaple | Trasa Rowerowa 140km - TR140 | GR3miasto | opłacono | |
7 | Gorczyca Roman | Ełk | Trasa Piesza 50km - TP50 | opłacono | ||
8 | Sontowski Marcin | Gdańsk | Trasa Piesza 50km - TP50 | Morenka Team | opłacono | |
9 | Olesiński Bartosz | Gdańsk | Trasa Piesza 50km - TP50 | opłacono | ||
10 | Bandalewicz Olga | Gdańsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | poczwarki | opłacono | |
11 | Kinowska Katarzyna | Gdańsk | Trasa Rowerowa 140km - TR140 | opłacono | ||
12 | Pela Mariusz | Gdańsk | Trasa Piesza 50km - TP50 | Pork Team | opłacono | |
13 | Grodecki Łukasz | Gdańsk | Trasa Piesza 50km - TP50 | Cobra Team | opłacono | |
14 | Romanowski Łukasz | Gdańsk | Trasa Piesza 50km - TP50 | Alpa! | opłacono | |
15 | Sitek Tomasz | Gdańsk | Trasa Rowerowa 140km - TR140 | Archeo Storage | opłacono | |
16 | Kot Adam | Gdańsk | Trasa Rowerowa 50km - TR50 | opłacono | ||
17 | Welz Dominika | Gdańsk | Trasa Piesza 50km - TP50 | Morenka Team | opłacono | |
18 | Truszkowska Kamila | Gdańsk | Trasa Rowerowa 140km - TR140 | opłacono | ||
19 | Szumański Jakub | Gdańsk | Trasa Rowerowa 140km - TR140 | opłacono | ||
20 | Hippner Marcin | Gdańsk | Trasa Piesza 50km - TP50 | Żabianka Team | opłacono | |
21 | Baberowska Jolanta | Gdańsk | Trasa Rowerowa 50km - TR50 | opłacono | ||
22 | Baberowski Marek | Gdańsk | Trasa Rowerowa 50km - TR50 | opłacono | ||
23 | Jaworski Piotr | Gdańsk | Trasa Piesza 50km - TP50 | Ziemia jest płaska | opłacono | |
24 | Kwaśniewski Maciej | Gdańsk | Trasa Piesza 50km - TP50 | Ziemia jest płaska | opłacono | |
25 | Ćwidak Paweł | Gdańsk | Trasa Rowerowa 50km - TR50 | opłacono | ||
26 | Poznachowska Milena | Gdańsk | Trasa Rowerowa 50km - TR50 | bROWERY | opłacono | |
27 | Franciszkiewicz Ewa | Gdańsk | Trasa Rowerowa 50km - TR50 | bROWERY | opłacono | |
28 | Leśniowski Mariusz | Gdańsk | Trasa Rowerowa 50km - TR50 | Harpagan | opłacono | |
29 | Dettlaff Anna | Gdańsk | Trasa Piesza 50km - TP50 | UKS Włóczykij | opłacono | |
30 | Fankidejski Artur | Gdańsk | Trasa Piesza 50km - TP50 | UKS Włóczykij | opłacono | |
31 | Waleńczak Tomasz | Gdynia | Trasa Rowerowa 50km - TR50 | opłacono | ||
32 | Kłaczkowski Kamil | Gdynia | Trasa Piesza 50km - TP50 | AKK GDAKK | opłacono | |
33 | Czajka Mariusz | Gdynia | Trasa Piesza 50km - TP50 | MnO Rekin | opłacono | |
34 | Świeca Adam | Gdynia | Trasa Piesza 50km - TP50 | opłacono | ||
35 | Wiśniewski Dariusz | Gdynia | Trasa Rowerowa 50km - TR50 | opłacono | ||
36 | BENASIEWICZ MAREK | GDYNIA | Trasa Rowerowa 140km - TR140 | opłacono | ||
37 | Błędowska Aleksandra | Gdynia | Trasa Rowerowa 50km - TR50 | opłacono | ||
38 | Jankowski Remigiusz | Kołobrzeg | Trasa Piesza 50km - TP50 | Huragan Pandomino | opłacono | |
39 | Telega Michał | Koszalin | Trasa Piesza 50km - TP50 | opłacono | ||
40 | Wilkowski Piotr | Koszalin | Trasa Piesza 50km - TP50 | opłacono | ||
41 | Krzemiński Andrzej | Koszalin | Trasa Piesza 50km - TP50 | opłacono | ||
42 | Beszterda Sebastian | Koszalin | Trasa Rowerowa 140km - TR140 | Nietoperze Koszalin | opłacono | |
43 | Kuchta Elżbieta | Kraków | Trasa Piesza 50km - TP50 | Pork Team | opłacono | |
44 | Lanc Damian | Leśniewo | Trasa Rowerowa 140km - TR140 | opłacono | ||
45 | Gostomczyk Krzysztof | Lipnica | Trasa Piesza 50km - TP50 | Biegacz z mapą | opłacono | |
46 | Rymon Lipinski Artur | Lipnica | Trasa Piesza 50km - TP50 | Biegacz z mapą | opłacono | |
47 | Kwapisiewicz Piotr | Machowino | Trasa Rowerowa 140km - TR140 | Morpol Racing Team | opłacono | |
48 | Szczęsny Michał | Poznań | Trasa Piesza 50km - TP50 | opłacono | ||
49 | Kopania Anita | Pszczółki | Trasa Rowerowa 50km - TR50 | opłacono | ||
50 | Górska-Kobylska Aneta | Reda | Trasa Piesza 15km - TP15 | opłacono | ||
51 | Kobylski Maciej | Reda | Trasa Piesza 15km - TP15 | opłacono | ||
52 | Kobylska Lena | Reda | Trasa Piesza 15km - TP15 | opłacono | ||
53 | Bładzikowski Piotr | Reda | Trasa Piesza 50km - TP50 | AKK GDAKK | opłacono | |
54 | Fruba Karina | Redzikowo | Trasa Piesza 15km - TP15 | STOPA Słupsk | opłacono | |
55 | Fruba Andrzej | Redzikowo | Trasa Piesza 15km - TP15 | opłacono | ||
56 | Miszewski Romuald | Rumia | Trasa Piesza 15km - TP15 | Asconi Polska_wINO | opłacono | |
57 | Chudziński Paweł | Słupsk | Trasa Piesza 50km - TP50 | Łasice MroQ | opłacono | |
58 | Smulczak Joanna | Słupsk | Trasa Piesza 50km - TP50 | Łasice MroQ | opłacono | |
59 | Jaworski Krzysztof | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | opłacono | ||
60 | Papis Leszek | Słupsk | Trasa Rowerowa 140km - TR140 | Troll Team | opłacono | |
61 | Wąchnicki Marcin | Słupsk | Trasa Rowerowa 140km - TR140 | opłacono | ||
62 | Furman Tomasz | Słupsk | Trasa Rowerowa 140km - TR140 | opłacono | ||
63 | Szycko Radek | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | AktywnySłupsk | opłacono | |
64 | Szycko Oliwia | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | AktywnySłupsk | opłacono | |
65 | Lipiński Tomasz | Słupsk | Trasa Rowerowa 140km - TR140 | opłacono | ||
66 | Orłowski Leszek | Słupsk | Trasa Rowerowa 140km - TR140 | Troll Team | opłacono | |
67 | Kosicka Iwona | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | Stopa Słupsk | opłacono | |
68 | Kosicki Tomasz | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | Stopa Słupsk | opłacono | |
69 | Kosicka Zofia | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | AML Słupsk | opłacono | |
70 | Kosicki Kajetan | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | AML Słupsk | opłacono | |
71 | WĄSICKI JACEK | SŁUPSK | Trasa Rowerowa 50km - TR50 | STOPA SŁUPSK | opłacono | |
72 | Rekwirowicz Iwona | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | Dresy na Stresy | opłacono | |
73 | Tuliszka Jarosław | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | Dresy na Stresy | opłacono | |
74 | Rekwirowicz Jarosław | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | Dresy na Stresy | opłacono | |
75 | Prądzyński Wojciech | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | AktywnySłupsk | opłacono | |
76 | Prądzyńska Ewa | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | AktywnySłupsk | opłacono | |
77 | Prądzyński Maciej | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | AktywnySłupsk | opłacono | |
78 | Duras Włodzimierz | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | Durasy | opłacono | |
79 | Jarmuł Jolka | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | Teraz albo nigdy | opłacono | |
80 | Jarmuł Maja | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | Teraz albo nigdy | opłacono | |
81 | Rogucka Elżbieta | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | Teraz albo nigdy | opłacono | |
82 | Jarmuł Emilia | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | Teraz albo nigdy | opłacono | |
83 | Jarmuł Bartek | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | Jeszcze chwilkę | opłacono | |
84 | Jarmuł Piotrek | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | Jeszcze chwilkę | opłacono | |
85 | Skorupski Robert | Słupsk | Trasa Piesza 50km - TP50 | STOPA Słupsk | opłacono | |
86 | RODZIŃSKI DAMIAN | SŁUPSK | Trasa Rowerowa 50km - TR50 | STOPA SŁUPSK | opłacono | |
87 | Duras Małgorzata | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | Durasy | opłacono | |
88 | Duras Urszula | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | Durasy | opłacono | |
89 | Duras Bartek | Słupsk | Trasa Piesza 15km - TP15 | Durasy | opłacono | |
90 | Krawiec Jarosław | Słupsk | Trasa Rowerowa 50km - TR50 | opłacono | ||
91 | Krawiec Małgorzata | Słupsk | Trasa Rowerowa 50km - TR50 | opłacono | ||
92 | Duda Robert | Słupsk | Trasa Rowerowa 50km - TR50 | Sąsiedzi na rowerach | opłacono | |
93 | Sadowski Paweł | Słupsk | Trasa Piesza 50km - TP50 | STOPA Słupsk | opłacono | |
94 | Łazarek Daniel | Sopot | Trasa Piesza 50km - TP50 | Kawaler Wieczorową Porą | opłacono | |
95 | kamińska anna | starogard gdański | Trasa Piesza 15km - TP15 | zygzak | opłacono | |
96 | kamiński jarosław | starogard gdański | Trasa Piesza 15km - TP15 | zygzak | opłacono | |
97 | Cecuła Krzysztof | Swarzędz | Trasa Rowerowa 140km - TR140 | opłacono | ||
98 | Mazurek Sebastian | Szczypkowice | Trasa Piesza 15km - TP15 | opłacono | ||
99 | Mazurek Maja | Szczypkowice | Trasa Piesza 15km - TP15 | opłacono | ||
100 | Smejda Andrzej | Warszawa | Trasa Rowerowa 140km - TR140 | opłacono |
Wyświetleń: 15480