PAZUR GRYFA 2016 - Rajd na Orientację
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Górska-Kobylska Aneta Reda Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
2 Kobylski Maciej Reda Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
3 Kobylska Lena Reda Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
4 Jaworski Krzysztof Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
5 Hann Grzegorz Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 STOPA SŁUPSK
6 Szycko Radek Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
7 Szycko Oliwia Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
8 Kosicka Iwona Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk opłacono
9 Kosicki Tomasz Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk opłacono
10 Kosicka Zofia Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AML Słupsk opłacono
11 Kosicki Kajetan Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AML Słupsk opłacono
12 Rekwirowicz Iwona Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Dresy na Stresy opłacono
13 Tuliszka Jarosław Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Dresy na Stresy opłacono
14 Rekwirowicz Jarosław Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Dresy na Stresy opłacono
15 Prądzyński Wojciech Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
16 Prądzyńska Ewa Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
17 Prądzyński Maciej Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
18 Hołowiej Małgorzata Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk
19 Hołowiej Gabriela Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk
20 Hołowiej Grzegorz Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk
21 Jarmuł Jolka Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
22 Jarmuł Maja Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
23 Rogucka Elżbieta Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
24 Jarmuł Emilia Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
25 Jarmuł Bartek Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Jeszcze chwilkę opłacono
26 Jarmuł Piotrek Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Jeszcze chwilkę opłacono
27 kamińska anna starogard gdański Trasa Piesza 15km - TP15 zygzak opłacono
28 kamiński jarosław starogard gdański Trasa Piesza 15km - TP15 zygzak opłacono
29 Mazurek Sebastian Szczypkowice Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
30 Mazurek Maja Szczypkowice Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
31 Miszewski Romuald Rumia Trasa Piesza 15km - TP15 Asconi Polska_wINO opłacono
32 NOWACKI Zbigniew Bolesławice Trasa Piesza 15km - TP15 Słupsk opłacono
33 Burzyński Aleksander Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk
34 Burzyńska Antonina Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk
35 Fruba Karina Redzikowo Trasa Piesza 15km - TP15 STOPA Słupsk opłacono
36 Hubert Jakub Pogórze Trasa Piesza 15km - TP15
37 Zelek Dorota Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15
38 Chudziński Paweł Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 Łasice MroQ opłacono
39 Smulczak Joanna Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 Łasice MroQ opłacono
40 Sontowski Marcin Gdańsk Trasa Piesza 50km - TP50 Morenka Team opłacono
41 Tecław Łukasz Zajączkowo Trasa Piesza 50km - TP50 Prawilne Zajączkowiaki
42 Tecław Mirella Zajączkowo Trasa Piesza 50km - TP50 Prawilne Zajączkowiaki
43 Jankowski Remigiusz Kołobrzeg Trasa Piesza 50km - TP50 Huragan Pandomino opłacono
44 Telega Michał Koszalin Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
45 Pela Mariusz Gdańsk Trasa Piesza 50km - TP50 Pork Team opłacono
46 Kuchta Elżbieta Kraków Trasa Piesza 50km - TP50 Pork Team opłacono
47 Wilkowski Piotr Koszalin Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
48 Bernatowicz Ziemowit Koleczkowo Trasa Piesza 50km - TP50 Jelenie w terenie
49 Gostomczyk Karol Studzienice Trasa Piesza 50km - TP50
50 Kowalski Tomasz Bydgoszcz Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
51 Rymon Lipinski Artur Lipnica Trasa Piesza 50km - TP50 Biegacz z mapą opłacono
52 Michna Michał Borkowo Łostowickie Trasa Piesza 50km - TP50 Kujatt Runners Team opłacono
53 Skorupski Robert Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 STOPA Słupsk opłacono
54 Sadowski Paweł Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 STOPA Słupsk opłacono
55 Wojtczak Szymon Szczecin Trasa Piesza 50km - TP50 brightONE
56 Wojtczak Kamila Szczecin Trasa Piesza 50km - TP50
57 Papis Leszek Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 Troll Team opłacono
58 Ciesielski Witold Gdańsk Trasa Rowerowa 140km - TR140
59 Furman Tomasz Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 opłacono
60 Lipiński Tomasz Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 opłacono
61 Orłowski Leszek Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 Troll Team opłacono
62 Zięciak Michał Stargard Trasa Rowerowa 140km - TR140
63 Sadowski Marek Czaple Trasa Rowerowa 140km - TR140 GR3miasto opłacono
64 Waleńczak Tomasz Gdynia Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
65 Wiśniewski Dariusz Gdynia Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
66 WĄSICKI JACEK SŁUPSK Trasa Rowerowa 50km - TR50 STOPA SŁUPSK opłacono
67 Baberowska Jolanta Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
68 Baberowski Marek Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
69 Ćwidak Paweł Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
70 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK Trasa Rowerowa 50km - TR50 STOPA SŁUPSK opłacono
71 Leśniowski Mariusz Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 Harpagan opłacono
72 Kowal Zbigniew Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50
73 Kowal Wiktoria Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 STOPA SŁUPSK
74 Krawiec Jarosław Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
75 Krawiec Małgorzata Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
76 Winikajtys Bartłomiej Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 BigYellowFoot Adventure Team
77 Zielińska Małgorzata Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 BigYellowFoot Adventure Team


Wyświetleń: 12112

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ