PAZUR GRYFA 2016 - Rajd na Orientację
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Łosiewicz Mariusz Bojano Trasa Rowerowa 140km - TR140 Morenka Team opłacono
2 NOWACKI Zbigniew Bolesławice Trasa Piesza 15km - TP15 Słupsk opłacono
3 Michna Michał Borkowo Łostowickie Trasa Piesza 50km - TP50 Kujatt Runners Team opłacono
4 Kowalski Tomasz Bydgoszcz Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
5 Sadowski Marek Czaple Trasa Rowerowa 140km - TR140 GR3miasto opłacono
6 Olesiński Bartosz Gdańsk Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
7 Leśniowski Mariusz Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 Harpagan opłacono
8 Kot Adam Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
9 Ćwidak Paweł Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
10 Poznachowska Milena Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 bROWERY opłacono
11 Franciszkiewicz Ewa Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 bROWERY opłacono
12 Szumański Jakub Gdańsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 opłacono
13 Ciesielski Witold Gdańsk Trasa Rowerowa 140km - TR140
14 Welz Dominika Gdańsk Trasa Piesza 50km - TP50 Morenka Team opłacono
15 Sontowski Marcin Gdańsk Trasa Piesza 50km - TP50 Morenka Team opłacono
16 Baberowska Jolanta Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
17 Baberowski Marek Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
18 Winikajtys Bartłomiej Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 BigYellowFoot Adventure Team
19 Zielińska Małgorzata Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 BigYellowFoot Adventure Team
20 Pela Mariusz Gdańsk Trasa Piesza 50km - TP50 Pork Team opłacono
21 Truszkowska Kamila Gdańsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 opłacono
22 Kłaczkowski Kamil Gdynia Trasa Piesza 50km - TP50 AKK GDAKK opłacono
23 Wiśniewski Dariusz Gdynia Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
24 Waleńczak Tomasz Gdynia Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
25 Bernatowicz Ziemowit Koleczkowo Trasa Piesza 50km - TP50 Jelenie w terenie
26 Jankowski Remigiusz Kołobrzeg Trasa Piesza 50km - TP50 Huragan Pandomino opłacono
27 Telega Michał Koszalin Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
28 Wilkowski Piotr Koszalin Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
29 Krzemiński Andrzej Koszalin Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
30 Beszterda Sebastian Koszalin Trasa Rowerowa 140km - TR140 Nietoperze Koszalin opłacono
31 Kuchta Elżbieta Kraków Trasa Piesza 50km - TP50 Pork Team opłacono
32 Rymon Lipinski Artur Lipnica Trasa Piesza 50km - TP50 Biegacz z mapą opłacono
33 Hubert Jakub Pogórze Trasa Piesza 15km - TP15
34 Górska-Kobylska Aneta Reda Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
35 Kobylski Maciej Reda Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
36 Kobylska Lena Reda Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
37 Bładzikowski Piotr Reda Trasa Piesza 50km - TP50 AKK GDAKK opłacono
38 Fruba Andrzej Redzikowo Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
39 Fruba Karina Redzikowo Trasa Piesza 15km - TP15 STOPA Słupsk opłacono
40 Miszewski Romuald Rumia Trasa Piesza 15km - TP15 Asconi Polska_wINO opłacono
41 Setnik Daniel Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Setnik Team
42 Setnik Piotr Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Setnik Team
43 Prądzyński Wojciech Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
44 Prądzyńska Ewa Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
45 Prądzyński Maciej Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
46 Szycko Radek Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
47 Szycko Oliwia Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
48 Hołowiej Małgorzata Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk
49 Hołowiej Gabriela Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk
50 Lipiński Tomasz Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 opłacono
51 Hołowiej Grzegorz Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk
52 Hann Grzegorz Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 STOPA SŁUPSK
53 Furman Tomasz Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 opłacono
54 Jarmuł Jolka Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
55 Jarmuł Maja Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
56 Rogucka Elżbieta Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
57 Jarmuł Emilia Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
58 Jarmuł Bartek Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Jeszcze chwilkę opłacono
59 Jarmuł Piotrek Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Jeszcze chwilkę opłacono
60 Papis Leszek Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 Troll Team opłacono
61 Jaworski Krzysztof Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
62 Kosicka Iwona Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk opłacono
63 Kowal Zbigniew Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50
64 Kowal Wiktoria Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 STOPA SŁUPSK
65 Kosicki Tomasz Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk opłacono
66 Kosicka Zofia Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AML Słupsk opłacono
67 Kosicki Kajetan Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AML Słupsk opłacono
68 WĄSICKI JACEK SŁUPSK Trasa Rowerowa 50km - TR50 STOPA SŁUPSK opłacono
69 Chudziński Paweł Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 Łasice MroQ opłacono
70 Smulczak Joanna Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 Łasice MroQ opłacono
71 Krawiec Jarosław Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
72 Krawiec Małgorzata Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
73 Skorupski Robert Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 STOPA Słupsk opłacono
74 Duda Robert Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 Sąsiedzi na rowerach opłacono
75 Zelek Dorota Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15
76 Burzyński Aleksander Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk
77 Burzyńska Antonina Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk
78 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK Trasa Rowerowa 50km - TR50 STOPA SŁUPSK opłacono
79 Orłowski Leszek Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 Troll Team opłacono
80 Rekwirowicz Iwona Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Dresy na Stresy opłacono
81 Tuliszka Jarosław Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Dresy na Stresy opłacono
82 Rekwirowicz Jarosław Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Dresy na Stresy opłacono
83 Sadowski Paweł Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 STOPA Słupsk opłacono
84 Setnik Monika Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Setnik Team
85 Zięciak Michał Stargard Trasa Rowerowa 140km - TR140
86 kamińska anna starogard gdański Trasa Piesza 15km - TP15 zygzak opłacono
87 kamiński jarosław starogard gdański Trasa Piesza 15km - TP15 zygzak opłacono
88 Gostomczyk Karol Studzienice Trasa Piesza 50km - TP50
89 Wojtczak Szymon Szczecin Trasa Piesza 50km - TP50 brightONE
90 Wojtczak Kamila Szczecin Trasa Piesza 50km - TP50
91 Mazurek Sebastian Szczypkowice Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
92 Mazurek Maja Szczypkowice Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
93 Kawecki Dariusz Zabrze Trasa Rowerowa 140km - TR140 ETISOFT BIKE TEAM
94 Tecław Łukasz Zajączkowo Trasa Piesza 50km - TP50 Prawilne Zajączkowiaki
95 Tecław Mirella Zajączkowo Trasa Piesza 50km - TP50 Prawilne Zajączkowiaki


Wyświetleń: 12458

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ