PAZUR GRYFA 2016 - Rajd na Orientację
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lipiński Tomasz Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 opłacono
2 Wojtczak Kamila Szczecin Trasa Piesza 50km - TP50
3 Furman Tomasz Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 opłacono
4 Kowalski Tomasz Bydgoszcz Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
5 Ćwidak Paweł Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
6 Gostomczyk Karol Studzienice Trasa Piesza 50km - TP50
7 Jaworski Krzysztof Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
8 Kowal Zbigniew Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50
9 Ciesielski Witold Gdańsk Trasa Rowerowa 140km - TR140
10 Krawiec Jarosław Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
11 Krawiec Małgorzata Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
12 Górska-Kobylska Aneta Reda Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
13 Kobylski Maciej Reda Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
14 Kobylska Lena Reda Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
15 Baberowska Jolanta Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
16 Baberowski Marek Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
17 Mazurek Sebastian Szczypkowice Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
18 Hubert Jakub Pogórze Trasa Piesza 15km - TP15
19 Wiśniewski Dariusz Gdynia Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
20 Zelek Dorota Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15
21 Mazurek Maja Szczypkowice Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
22 Telega Michał Koszalin Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
23 Wilkowski Piotr Koszalin Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
24 Zięciak Michał Stargard Trasa Rowerowa 140km - TR140
25 Waleńczak Tomasz Gdynia Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
26 Prądzyński Wojciech Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
27 Prądzyńska Ewa Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
28 Prądzyński Maciej Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
29 Szycko Radek Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
30 Szycko Oliwia Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
31 Hołowiej Małgorzata Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk
32 Hołowiej Gabriela Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk
33 Hołowiej Grzegorz Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk
34 Kosicka Zofia Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AML Słupsk opłacono
35 Kosicki Kajetan Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AML Słupsk opłacono
36 Miszewski Romuald Rumia Trasa Piesza 15km - TP15 Asconi Polska_wINO opłacono
37 Rymon Lipinski Artur Lipnica Trasa Piesza 50km - TP50 Biegacz z mapą opłacono
38 Winikajtys Bartłomiej Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 BigYellowFoot Adventure Team
39 Zielińska Małgorzata Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 BigYellowFoot Adventure Team
40 Wojtczak Szymon Szczecin Trasa Piesza 50km - TP50 brightONE
41 Rekwirowicz Iwona Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Dresy na Stresy opłacono
42 Tuliszka Jarosław Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Dresy na Stresy opłacono
43 Rekwirowicz Jarosław Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Dresy na Stresy opłacono
44 Sadowski Marek Czaple Trasa Rowerowa 140km - TR140 GR3miasto opłacono
45 Leśniowski Mariusz Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 Harpagan opłacono
46 Jankowski Remigiusz Kołobrzeg Trasa Piesza 50km - TP50 Huragan Pandomino opłacono
47 Bernatowicz Ziemowit Koleczkowo Trasa Piesza 50km - TP50 Jelenie w terenie
48 Jarmuł Bartek Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Jeszcze chwilkę opłacono
49 Jarmuł Piotrek Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Jeszcze chwilkę opłacono
50 Michna Michał Borkowo Łostowickie Trasa Piesza 50km - TP50 Kujatt Runners Team opłacono
51 Chudziński Paweł Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 Łasice MroQ opłacono
52 Smulczak Joanna Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 Łasice MroQ opłacono
53 Sontowski Marcin Gdańsk Trasa Piesza 50km - TP50 Morenka Team opłacono
54 Pela Mariusz Gdańsk Trasa Piesza 50km - TP50 Pork Team opłacono
55 Kuchta Elżbieta Kraków Trasa Piesza 50km - TP50 Pork Team opłacono
56 Tecław Łukasz Zajączkowo Trasa Piesza 50km - TP50 Prawilne Zajączkowiaki
57 Tecław Mirella Zajączkowo Trasa Piesza 50km - TP50 Prawilne Zajączkowiaki
58 NOWACKI Zbigniew Bolesławice Trasa Piesza 15km - TP15 Słupsk opłacono
59 Hann Grzegorz Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 STOPA SŁUPSK
60 Kosicka Iwona Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk opłacono
61 Kowal Wiktoria Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 STOPA SŁUPSK
62 Kosicki Tomasz Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk opłacono
63 WĄSICKI JACEK SŁUPSK Trasa Rowerowa 50km - TR50 STOPA SŁUPSK opłacono
64 Skorupski Robert Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 STOPA Słupsk opłacono
65 Fruba Karina Redzikowo Trasa Piesza 15km - TP15 STOPA Słupsk opłacono
66 Burzyński Aleksander Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk
67 Burzyńska Antonina Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk
68 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK Trasa Rowerowa 50km - TR50 STOPA SŁUPSK opłacono
69 Sadowski Paweł Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 STOPA Słupsk opłacono
70 Jarmuł Jolka Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
71 Jarmuł Maja Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
72 Rogucka Elżbieta Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
73 Jarmuł Emilia Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
74 Papis Leszek Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 Troll Team opłacono
75 Orłowski Leszek Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 Troll Team opłacono
76 kamińska anna starogard gdański Trasa Piesza 15km - TP15 zygzak opłacono
77 kamiński jarosław starogard gdański Trasa Piesza 15km - TP15 zygzak opłacono


Wyświetleń: 12111

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ