PAZUR GRYFA 2016 - Rajd na Orientację
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Baberowska Jolanta Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
2 Baberowski Marek Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
3 Bernatowicz Ziemowit Koleczkowo Trasa Piesza 50km - TP50 Jelenie w terenie
4 Beszterda Sebastian Koszalin Trasa Rowerowa 140km - TR140 Nietoperze Koszalin opłacono
5 Burzyńska Antonina Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk
6 Burzyński Aleksander Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk
7 Bładzikowski Piotr Reda Trasa Piesza 50km - TP50 AKK GDAKK opłacono
8 Chudziński Paweł Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 Łasice MroQ opłacono
9 Ciesielski Witold Gdańsk Trasa Rowerowa 140km - TR140
10 Ćwidak Paweł Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
11 Duda Robert Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 Sąsiedzi na rowerach opłacono
12 Franciszkiewicz Ewa Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 bROWERY opłacono
13 Fruba Andrzej Redzikowo Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
14 Fruba Karina Redzikowo Trasa Piesza 15km - TP15 STOPA Słupsk opłacono
15 Furman Tomasz Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 opłacono
16 Górska-Kobylska Aneta Reda Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
17 Gostomczyk Karol Studzienice Trasa Piesza 50km - TP50
18 Hann Grzegorz Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 STOPA SŁUPSK
19 Hołowiej Gabriela Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk
20 Hołowiej Grzegorz Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk
21 Hołowiej Małgorzata Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk
22 Hubert Jakub Pogórze Trasa Piesza 15km - TP15
23 Jankowski Remigiusz Kołobrzeg Trasa Piesza 50km - TP50 Huragan Pandomino opłacono
24 Jarmuł Bartek Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Jeszcze chwilkę opłacono
25 Jarmuł Emilia Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
26 Jarmuł Jolka Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
27 Jarmuł Maja Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
28 Jarmuł Piotrek Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Jeszcze chwilkę opłacono
29 Jaworski Krzysztof Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
30 kamińska anna starogard gdański Trasa Piesza 15km - TP15 zygzak opłacono
31 kamiński jarosław starogard gdański Trasa Piesza 15km - TP15 zygzak opłacono
32 Kawecki Dariusz Zabrze Trasa Rowerowa 140km - TR140 ETISOFT BIKE TEAM
33 Kobylska Lena Reda Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
34 Kobylski Maciej Reda Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
35 Kosicka Iwona Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk opłacono
36 Kosicka Zofia Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AML Słupsk opłacono
37 Kosicki Kajetan Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AML Słupsk opłacono
38 Kosicki Tomasz Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk opłacono
39 Kot Adam Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
40 Kowal Wiktoria Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 STOPA SŁUPSK
41 Kowal Zbigniew Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50
42 Kowalski Tomasz Bydgoszcz Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
43 Krawiec Jarosław Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
44 Krawiec Małgorzata Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
45 Krzemiński Andrzej Koszalin Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
46 Kuchta Elżbieta Kraków Trasa Piesza 50km - TP50 Pork Team opłacono
47 Kłaczkowski Kamil Gdynia Trasa Piesza 50km - TP50 AKK GDAKK opłacono
48 Leśniowski Mariusz Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 Harpagan opłacono
49 Lipiński Tomasz Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 opłacono
50 Mazurek Maja Szczypkowice Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
51 Mazurek Sebastian Szczypkowice Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
52 Michna Michał Borkowo Łostowickie Trasa Piesza 50km - TP50 Kujatt Runners Team opłacono
53 Miszewski Romuald Rumia Trasa Piesza 15km - TP15 Asconi Polska_wINO opłacono
54 NOWACKI Zbigniew Bolesławice Trasa Piesza 15km - TP15 Słupsk opłacono
55 Olesiński Bartosz Gdańsk Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
56 Orłowski Leszek Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 Troll Team opłacono
57 Papis Leszek Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 Troll Team opłacono
58 Pela Mariusz Gdańsk Trasa Piesza 50km - TP50 Pork Team opłacono
59 Poznachowska Milena Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 bROWERY opłacono
60 Prądzyńska Ewa Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
61 Prądzyński Maciej Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
62 Prądzyński Wojciech Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
63 Rekwirowicz Iwona Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Dresy na Stresy opłacono
64 Rekwirowicz Jarosław Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Dresy na Stresy opłacono
65 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK Trasa Rowerowa 50km - TR50 STOPA SŁUPSK opłacono
66 Rogucka Elżbieta Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
67 Rymon Lipinski Artur Lipnica Trasa Piesza 50km - TP50 Biegacz z mapą opłacono
68 Sadowski Marek Czaple Trasa Rowerowa 140km - TR140 GR3miasto opłacono
69 Sadowski Paweł Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 STOPA Słupsk opłacono
70 Setnik Daniel Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Setnik Team
71 Setnik Monika Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Setnik Team
72 Setnik Piotr Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Setnik Team
73 Skorupski Robert Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 STOPA Słupsk opłacono
74 Smulczak Joanna Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 Łasice MroQ opłacono
75 Sontowski Marcin Gdańsk Trasa Piesza 50km - TP50 Morenka Team opłacono
76 Szumański Jakub Gdańsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 opłacono
77 Szycko Oliwia Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
78 Szycko Radek Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
79 Tecław Łukasz Zajączkowo Trasa Piesza 50km - TP50 Prawilne Zajączkowiaki
80 Tecław Mirella Zajączkowo Trasa Piesza 50km - TP50 Prawilne Zajączkowiaki
81 Telega Michał Koszalin Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
82 Truszkowska Kamila Gdańsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 opłacono
83 Tuliszka Jarosław Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Dresy na Stresy opłacono
84 Waleńczak Tomasz Gdynia Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
85 WĄSICKI JACEK SŁUPSK Trasa Rowerowa 50km - TR50 STOPA SŁUPSK opłacono
86 Welz Dominika Gdańsk Trasa Piesza 50km - TP50 Morenka Team opłacono
87 Wilkowski Piotr Koszalin Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
88 Winikajtys Bartłomiej Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 BigYellowFoot Adventure Team
89 Wiśniewski Dariusz Gdynia Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
90 Wojtczak Kamila Szczecin Trasa Piesza 50km - TP50
91 Wojtczak Szymon Szczecin Trasa Piesza 50km - TP50 brightONE
92 Zelek Dorota Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15
93 Zięciak Michał Stargard Trasa Rowerowa 140km - TR140
94 Zielińska Małgorzata Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 BigYellowFoot Adventure Team
95 Łosiewicz Mariusz Bojano Trasa Rowerowa 140km - TR140 Morenka Team opłacono


Wyświetleń: 12403

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ