Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
GK Gryf Tczew | |||||||||
1 | Krajnik Oskar | Pelplin | 13 kilometrów | GK Gryf Tczew | |||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
2 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | 13 kilometrów | Gmina Gardeja Biega | |||||
Hania i Zosia | |||||||||
3 | Skweres Adriana | PELPLIN | 13 kilometrów | Hania i Zosia | |||||
Indywidualny klub rowerowy Sylw | |||||||||
4 | Szczuka Sylwek | Rożental | 13 kilometrów | Indywidualny klub rowerowy Sylw | |||||
Klub Kolarski Pelplin | |||||||||
5 | Świderska Anna | Pelplin | 13 kilometrów | Klub Kolarski Pelplin | |||||
6 | Świderski Ireneusz | Pelplin | 13 kilometrów | Klub Kolarski Pelplin | |||||
Klub kolarski Pelplin / KK Pelplin | |||||||||
7 | Śledź Mikołaj | Pelplin | 13 kilometrów | Klub kolarski Pelplin / KK Pelplin | |||||
8 | Skweres Mariusz | Pelplin | 13 kilometrów | Klub kolarski Pelplin / KK Pelplin | |||||
9 | Stoppa Wojciech | Pelplin | 13 kilometrów | Klub kolarski Pelplin / KK Pelplin | |||||
Przedszkole nr 1 w Pelplinie | |||||||||
10 | Skweres Hania | Pelplin | 13 kilometrów | Przedszkole nr 1 w Pelplinie | |||||
11 | Skweres Zosia | Pelplin | 13 kilometrów | Przedszkole nr 1 w Pelplinie | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
12 | Racka Dominika | Pelplin | 13 kilometrów | ||||||
13 | Tarnowski Michał | Rajkowy | 13 kilometrów | ||||||
14 | Kuczkowska Oliwia | Pelplin | 13 kilometrów | ||||||
15 | Wójciak Zuzanna | Pelplin | 13 kilometrów | ||||||
16 | Śledź Marcel | Rozental | 13 kilometrów | ||||||
17 | Alaszkiewicz Łukasz | PELPLIN | 13 kilometrów | ||||||
18 | Bresa Dominika | Pelplin | 13 kilometrów | ||||||
19 | Laskowska Emilia | Pelplin | 13 kilometrów | ||||||
20 | Stoppa Michalina | Pelplin | 13 kilometrów | ||||||
21 | Gać Michał | Pruszcz Gdański | 13 kilometrów | ||||||
22 | Szarmach Natalia | Rudno | 13 kilometrów | ||||||
23 | Chrzonowski Jacek | Pelplin | 13 kilometrów | ||||||
24 | Karwatowska Liliana | Brzeźno Wielkie | 13 kilometrów | ||||||
25 | Karwatowska Amelia | Brzeźno Wielkie | 13 kilometrów | ||||||
26 | Karwatowski Robert | Brzeźno Wielkie | 13 kilometrów | ||||||
27 | Pałasz Andrzej | Tczew | 13 kilometrów | ||||||
28 | Pałasz Adam | Tczew | 13 kilometrów | ||||||
29 | Pałasz Katarzyna | Tczew | 13 kilometrów | ||||||
30 | Świderska Karolina | Pelplin | 13 kilometrów | ||||||
31 | Świderskk Franciszek | Pelplin | 13 kilometrów | ||||||
32 | Lemka Vincent | Morzeszczyn | 13 kilometrów | ||||||
33 | Lemka Hubert | Morzeszczyn | 13 kilometrów | ||||||
34 | Lemka Nicole | Morzeszczyn | 13 kilometrów | ||||||
35 | Lemka Justyna | Morzeszczyn | 13 kilometrów | ||||||
36 | Lemka Leszek | Morzeszczyn | 13 kilometrów | ||||||
37 | Szurek Vanessa | Pelplin | 13 kilometrów | ||||||
38 | Sadowski Mateusz | Pelplin | 13 kilometrów | ||||||
39 | Sadowska Patrycja | Pelplin | 13 kilometrów | ||||||
40 | Hibner Ewelina | Rożental | 13 kilometrów | ||||||
41 | Wałaszewski Tomasz | Pelplin | 13 kilometrów | ||||||
42 | Zieliński Kamil | Pelplin | 13 kilometrów | ||||||
43 | Jankowiak Jakub | Konin | 13 kilometrów | ||||||
44 | Alaszkiewicz Marta | Pelplin | 13 kilometrów | ||||||
45 | Jabłońska Ewa | Pelplin | 13 kilometrów | ||||||
46 | Ligmanowska Joanna | Rożental | 13 kilometrów | ||||||
47 | Śledź Jakub | Bielawki | 13 kilometrów | ||||||
48 | Miesiarczyk Janusz | Rożental 45 | 13 kilometrów | ||||||
49 | Bresa Kamil | Pelplin | 13 kilometrów | ||||||
50 | Borowik Ewelina | Pelplin | 13 kilometrów | ||||||
51 | Wojciechowski Piotr | Tczew | 13 kilometrów |
Wyświetleń: 3608