Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bieniek-Szychowska Monika | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
2 | Janowski Michał | LODZ | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
3 | Gaszewska Iwona Gaszewska | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
4 | Ociepa Radosław | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
5 | Szutenbach Małgorzata | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
6 | Rudnicka Kamila | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | Tate & Lyle Active Team | opłacono BM |
7 | Dzięgielewska Marta | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | Tate & Lyle Active Team | opłacono BM |
8 | Kozłowski Paweł | Pabianice | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
9 | Ryk Kamila | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
10 | Ryk Marcin | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
11 | Rogozińska Patrycja | Pabianice | Polska | bieg główny 14:00 | Zawisza Rzgów | opłacono BM |
12 | Kowalczyk Ilona | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
13 | Biazik Łukasz | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
14 | Zwierzyńska Paulina Zwierzyńska | Łódż | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
15 | Miszczuk Ewelina | Zgierz | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
16 | Pękowska Ewa | Łęczyca | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
17 | Abramowicz Damian | Kalisz | Polska | bieg główny 14:00 | REKSIO TEAM | opłacono BM |
18 | Olszewski Tomasz | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
19 | Łazuchiewicz Anna | ŁÓDŹ | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
20 | Jarczak Łukasz | Nowa Gadka ul Ogrodników 27 | Polska | bieg główny 14:00 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
21 | Młynarczyk Dorota | Sosnowiec | Polska | bieg główny 14:00 | Biegam wolno, bo mi wolno | opłacono |
22 | Andrzejewska Joanna | ŁÓDŹ | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
23 | Przybylska Małgorzata | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
24 | Lauk Piotr | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
25 | Bandel Adam | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
26 | Lauk Ola | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
27 | Tomaszewicz Aleksandra | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
28 | Lotka Sebastian | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM |
29 | Kozłowska Anna | Pabianice | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
30 | Stępień Agnieszka | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
31 | Kołodyńska-Kłos Anna | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
32 | Kołacz Bartosz | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | Łódź Słucha Reggae | opłacono BM |
33 | Kaczorowska Beata | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
34 | Sadowska Agnieszka | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
35 | Szymczak Dariusz | Zgierz | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
36 | Bartos Marcin | Pabianice | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
37 | Bartos Kamil | Pabianice | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
38 | Budzyńska Monika | zgierz | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
39 | Wilczyński Michał | Łódź | Polska | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |
40 | Szymczak Agnieszka | Zgierz | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
41 | KOMORZYCKi Robert | Piaseczno | Polska | bieg główny 14:00 | United RUNneRS | opłacono |
42 | Stachurska Marta | Łódź | Polska | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |
43 | Gawroński Grzegorz | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
44 | Raducka Mirella | Warszawa | Polska | bieg główny 14:00 | United Runners | opłacono |
45 | Duziak Małgorzata | Wrocław | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
46 | Pichlińska Natalia | Łódź, Polska | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
47 | Kołdon Karolina | Sosnowiec | Polska | bieg główny 14:00 | Biegam wolno, bo mi wolno | opłacono BM |
48 | Kobierzycka Katarzyna | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | Rossmann | opłacono BM |
49 | Nowak Joanna | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
50 | Furmańczyk Natalia | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
51 | Gala-Szot Kasia | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
52 | Kierzkowski Radoslaw | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
53 | Rutkowski Maciej | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | Rossmann | opłacono BM |
54 | Przytarski Michał | Stryków | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
55 | Pisowlodzka Dagmara | Dąbrowa Górnicza | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
56 | Zieliński Adam | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
57 | Znyk Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
58 | Pisarek Amelia | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | Akademia Lekkoatletyki Łódź | opłacono BM |
59 | Tobera Łucja | Zgierz | Polska | bieg dziecięcy | Biegamy w Zgierzu | opłacono BM |
60 | Poddębniak Justyna | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
61 | Wrzesiński Piotr | Częstochowa | bieg główny 14:00 | GAPPAG TEAM | opłacono BM | |
62 | Pytel Ewelina | Lódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
63 | Wojtala Katarzyna | Warszawa | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
64 | Szczepański Marcin | Warszawa | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
65 | Płoszaj Kamila | Sosnowiec | Polska | bieg główny 14:00 | Biegam wolno, bo mi wolno | opłacono BM |
66 | Suchocki Robert | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | WATAHA | opłacono |
67 | Kozubski Dariusz | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | #teambarpod5 | opłacono |
68 | Bartczak Pawel | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
69 | Padyk Natalia | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
70 | Wyszomierska Gabriela | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
71 | Uciński Szymon | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono | |
72 | Obuchowska Kinga | Dąbrowa Górnicza | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
73 | Łuźniak Maks | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
74 | Marcinek Marta | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
75 | Bułman Jagoda | Sosnowiec | Polska | bieg główny 14:00 | Biegam wolno, bo mi wolno | opłacono BM |
76 | Moszczynski Krzysztof | Pabianice | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
77 | Degen Maria | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
78 | Kucharowska Oliwia | Piotrków trybunalski | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
79 | Kabat Marcin | Justynów | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
80 | Bartczak Brandon | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | #TeamGrażynki | opłacono BM |
81 | Kamocki Jakub | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
82 | Karda Tomasz | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
83 | Łuchniak Kuba | łódź | Polska | bieg główny 14:00 | Droga Do Ultra | opłacono BM |
84 | Nowik Tatiana | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
85 | Bauer Piotr | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
86 | Bistuła Artur | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
87 | Nogaj Piotr | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
88 | Lubelska Dominika | Zgierz | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
89 | Nowik Sebastian | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
90 | Cieślak Piotr | Giemzówek | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
91 | Kwasiborski Michał | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | Biosfera | opłacono BM |
92 | Szymański Krzysztof | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
93 | Barański Krzysztof Barański | Brzeziny | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
94 | Nowik Karolina | Łódź | Polska | bieg dziecięcy | opłacono BM | |
95 | Lis Marcin | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
96 | Untilov Oleksandr | Kharkiv | Ukraina | bieg główny 14:00 | - | opłacono BM |
97 | Tabaka Zbigniew | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |
98 | Kamocka Joanna | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
99 | Korzeniak Patrycja | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |
100 | Kępińska Monika | Łódź | Polska | bieg główny 14:00 | opłacono |
Wyświetleń: 19916