Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ociepa Radosław | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
2 | Bauer Piotr | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
3 | Kuźmiński Piotr | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
4 | Gołasa Edyta | WARSZAWA | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
5 | Górska Magdalena | Krośniewice | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
6 | Kacprzak Sławek | Justynów | Polska | bieg główny 12:00 | RAZEM TRENUJEMY SPORT | opłacono BM |
7 | Zagórska Agnieszka | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
8 | Klimczak Jakub | Łowicz | Polska | bieg główny 12:00 | Atlas Running Team | opłacono BM |
9 | Leduchowska Agata | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
10 | Olęncki Krystian | Kutno | Polska | bieg główny 12:00 | Kutno Biega | opłacono BM |
11 | Graczyk Edyta | Rogóźno | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
12 | Stanisławczyk-Gumińska Katarzyna | Rawa Mazowiecka | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
13 | Augustyniak Anna | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
14 | Samborska Joanna | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
15 | Jończyk Paulina | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
16 | Skórka Krzysztof | Poddębice | Polska | bieg główny 12:00 | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | opłacono |
17 | Naliwajko Małgorzata | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
18 | Kowalczyk Anna | Czarny Las | Polska | bieg główny 12:00 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono BM |
19 | Głowinkowska Agnieszka | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
20 | Wnuk Eliza | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
21 | Skórka Katarzyna | Poddębice | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
22 | Kobacka Ada Kobacka | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
23 | Kacprzak Bogumiła | Zgierz | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
24 | Sobczak Aneta | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
25 | Frączkowska Paulina | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
26 | Popis Monika | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
27 | Boroński Bartosz | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
28 | Witkowski Arkadiusz | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
29 | Kalinowski Cezary | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
30 | Witkowska Agnieszka | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
31 | Czerwinska Sylwia | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
32 | Wolny Łukasz | Ksawerów | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
33 | Sukiennik Tomasz | Łask | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
34 | Sokołowska Ela | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
35 | Wojciechowska Dorota | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
36 | Podwysocka Marta | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
37 | Pałucka Justyna | Goszczanów | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
38 | Olszewska Klaudia | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
39 | Skórka Karolina | Poddębice | Polska | bieg główny 12:00 | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | opłacono |
40 | Beck Zofia | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
41 | Krutul Maria | Morzewiec | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
42 | hebda kamil | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
43 | Grabicki Rafał Grabicki | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
44 | Woszczyk Monika | Piotrków Tryb | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
45 | Wojtylak Krzysztof | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | Team bar pod 5 | opłacono BM |
46 | Gibalska Martyna | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
47 | Pietrzak Anna | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
48 | Jaszczak Justyna | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
49 | Drelich Dominika | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
50 | Pietrzeniuk Katarzyna | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
51 | Wójcik Magdalena | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
52 | Jagiełło Paweł | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
53 | Adamiec Magdalena | Piekary śląskie | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
54 | Kaźmierska Monika | Krośniewice | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
55 | Nowak Marcin | Rzgów | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
56 | Mazurek Adrian | Pabianice | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
57 | Misztal Łukasz | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | RAZEM TRENUJEMY SPORT | opłacono BM |
58 | Miller Karolina | Zaborów II | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
59 | Miller Mikołaj | Zaborów Drugi | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
60 | Dzionek Piotr | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
61 | Płachta Daniel | Tuszyn | Polska | bieg główny 12:00 | SHARK ŁÓDŹ | opłacono |
62 | Attiya Lidia | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
63 | Krawczyńska Joanna Krawczyńska | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | Biegnę dalej...! | opłacono BM |
64 | Brykowski Andrzej | Pabianice | Polska | bieg główny 12:00 | Ada Team | opłacono BM |
65 | Krutul Agnieszka | Morzewiec | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
66 | Karolak Oliwia | łask | Polska | bieg główny 12:00 | pączko żercy | opłacono BM |
67 | Wróbel Marta | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
68 | Tęczar Marcin | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
69 | Bukowski Jakub | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
70 | Frąchowicz Agnieszka | Brzeziny | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
71 | Mielczarek Bartosz | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
72 | Mielczarek Joanna | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
73 | Fiałkowski Robert | Tuszyn | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
74 | Oberski Jakub | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
75 | Pietrzak Paulina | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
76 | Mlonka Jakub | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
77 | Titorowa Olga | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
78 | Grudkowski Artur | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
79 | Szewczyk Marta | Warszawa | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
80 | Rachwał Danuta | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
81 | Hałka Aleksandra Hałka | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | CAR ŁÓDŹ | opłacono BM |
82 | Janik Aleksandra | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
83 | Tomicka Marlena | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
84 | Brykowska Teresa | Pabianice | Polska | bieg główny 12:00 | Ada Team | opłacono BM |
85 | Radecki Marcin | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
86 | Kopczyński Tomasz | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | Car Łódź | opłacono |
87 | Śnieg Paulina | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
88 | Krutul Maciej | Morzewiec | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
89 | Łukasiak Magda | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
90 | Zarzeczny Damian | Aleksandrów Łódzki | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
91 | Szczudlak Dorota | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
92 | Hanysz-Worach Paulina | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | Magic | opłacono BM |
93 | Gorąca Urszula | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
94 | Lukas Małgorzata | Warszawa | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
95 | Jończyk Monika | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
96 | Karasińska Ewa | Zgierz | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono | |
97 | Gleba Jeanette | Warszawa | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
98 | Koprowski Łukasz | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
99 | Wójcik Małgorzata | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |
100 | Michalski Marcin | Łódź | Polska | bieg główny 12:00 | opłacono BM |
Wyświetleń: 19683