Ice Cream Run z Lód Miód
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Pawelc Aldona Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
202 Adamiec Magdalena Piekary śląskie bieg główny 12:00 opłacono BM
203 Gloger Maciej Nowy Kazanów bieg główny 10:00 opłacono BM
204 Kaźmierska Monika Krośniewice bieg główny 12:00 opłacono BM
205 Nowak Marcin Rzgów bieg główny 12:00 opłacono BM
206 Pogoda Aleksandra Kolonia Brużyca bieg główny 14:00 opłacono BM
207 Mazurek Adrian Pabianice bieg główny 12:00 opłacono BM
208 Misztal Łukasz Łódź bieg główny 12:00 RAZEM TRENUJEMY SPORT opłacono BM
209 Cepa Anna Łódź bieg główny 10:00 opłacono
210 Bryl Agnieszka KUTNO bieg dziecięcy Kutno Biega opłacono BM
211 Miller Karolina Zaborów II bieg główny 12:00 opłacono BM
212 Miller Mikołaj Zaborów Drugi bieg główny 12:00 opłacono BM
213 Cieślik Jacek Łódź bieg główny 10:00 FLEX opłacono BM
214 Paszkowski Norbert Szczerców bieg główny 10:00 opłacono BM
215 Dzionek Piotr Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
216 Płachta Daniel Tuszyn bieg główny 12:00 SHARK ŁÓDŹ opłacono
217 Olęncka Agnieszka Kutno bieg główny 10:00 Kutno Biega opłacono BM
218 Attiya Lidia Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
219 Balińska Karolina Łódź bieg główny 10:00 opłacono
220 Wielgopolan Natalia Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
221 Krawczyńska Joanna Krawczyńska Łódź bieg główny 12:00 Biegnę dalej...! opłacono BM
222 Brykowski Andrzej Pabianice bieg główny 12:00 Ada Team opłacono BM
223 Siwińska Amelia Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
224 Banasik Adam Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:00 opłacono BM
225 Słowińska Sylwia Tuszyn bieg główny 10:00 Rs Team opłacono
226 Apanasowicz Anna Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
227 Krysiak Monika Łódź bieg główny 10:00 Team bar pod 5 opłacono BM
228 Choja Bartosz Łódź bieg główny 14:00 opłacono
229 Krutul Agnieszka Morzewiec bieg główny 12:00 opłacono
230 Owczarek Beata Jadwinin bieg główny 10:00 opłacono BM
231 Kazimierczak Michał Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
232 Helios Bartosz Koluszki bieg główny 10:00 opłacono BM
233 Woszczyk Nadia Piotrków Tryb. bieg dziecięcy opłacono
234 Wójcik Monika Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
235 Krygier Marek Łódź bieg dziecięcy opłacono
236 Karolak Oliwia łask bieg główny 12:00 pączko żercy opłacono BM
237 Pawlusińska Marzena Pabianice bieg główny 14:00 opłacono
238 Korneta-Żołek Anna Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
239 Krejczy Hanna Łódź bieg dziecięcy opłacono
240 Wróbel Marta Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
241 Górecki Stanisław Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
242 Drygalska Kasia Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
243 Tęczar Marcin Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
244 Bukowski Jakub Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
245 Kowalska Kinga Wrocław bieg główny 10:00 NOA opłacono BM
246 Sasinowski Andrzej Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
247 KOZŁOWSKA Renata Łodź bieg główny 10:00 TTPSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl opłacono
248 Chmielecki Mariusz Łódź bieg główny 10:00 mBank opłacono
249 Frąchowicz Agnieszka Brzeziny bieg główny 12:00 opłacono BM
250 Mielczarek Bartosz Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
251 Mielczarek Joanna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
252 Fiałkowski Robert Tuszyn bieg główny 12:00 opłacono BM
253 Oberski Jakub Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
254 Pietrzak Paulina Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
255 Mlonka Jakub Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
256 Titorowa Olga Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
257 Grudkowski Artur Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
258 Szewczyk Marta Warszawa bieg główny 12:00 opłacono
259 Boczkowski Marcin Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
260 Angiel Aleksander Pabianice bieg główny 10:00 opłacono BM
261 Knop Damian Koło bieg główny 14:00 Geberit Team opłacono BM
262 Witkowska AGATA Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
263 Rachwał Danuta Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
264 Ryniecka Joanna Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
265 Puchalski Sebastian Łódź bieg główny 14:00 Ks budowlani opłacono BM
266 Konaszewicz Ewa Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
267 Romanowicz Rafał Łask bieg główny 10:00 Marmoladki opłacono BM
268 Hałka Aleksandra Hałka Łódź bieg główny 12:00 CAR ŁÓDŹ opłacono BM
269 Janik Aleksandra Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
270 Pawlak Marek Łowicz bieg główny 10:00 R- Team Łowicz opłacono BM
271 Boho Sandra Łask bieg główny 10:00 Marmoladki opłacono BM
272 Tomicka Marlena Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
273 Zacharow Mikołaj Zacharow Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
274 Brykowska Teresa Pabianice bieg główny 12:00 Ada Team opłacono BM
275 Radecki Marcin Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
276 Kopczyński Tomasz Łódź bieg główny 12:00 Car Łódź opłacono
277 Włodarczyk Marta Łódź bieg dziecięcy opłacono
278 Kapusta Joanna Dobra bieg główny 14:00 opłacono BM
279 Siess Jarosław Pabianice bieg główny 10:00 opłacono BM
280 Śnieg Paulina Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
281 Sieradzka Karolina Łódź bieg główny 14:00 opłacono
282 Umińska Justyna Zgierz bieg główny 10:00 opłacono BM
283 Kaleta Marcin Łódź bieg główny 14:00 Adaś team opłacono BM
284 Krutul Maciej Morzewiec bieg główny 12:00 opłacono BM
285 Amrani Anna Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
286 Bijoch Aleksandra Wola Moszczenicka bieg główny 10:00 opłacono BM
287 Łukasiak Magda Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
288 Wojtczak Katarzyna Łódź bieg główny 14:00 Decathlon Car Łódź opłacono BM
289 Kubiak Monika Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
290 Pawłowska Julia Pabianice bieg główny 10:00 opłacono BM
291 Łaski Kamil PIOTRKÓW TRYBUNALSKI bieg główny 10:00 opłacono BM
292 Porczynska Katarzyna Lódź bieg główny 10:00 opłacono BM
293 Mastalerz Martyna Pabianice bieg główny 10:00 Księżniczki Patataja opłacono BM
294 Zarzeczny Damian Aleksandrów Łódzki bieg główny 12:00 opłacono BM
295 Wichrowska Maria Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
296 Bartosik Anna Łódź bieg główny 10:00 Atlas Running Team opłacono BM
297 Bajerski Robert Łódź bieg główny 10:00 opłacono
298 Miller Kacper głowno bieg dziecięcy opłacono
299 Szczudlak Dorota Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
300 Hanysz-Worach Paulina Łódź bieg główny 12:00 Magic opłacono BM


Wyświetleń: 13080

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ