Ice Cream Run z Lód Miód
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Abramowicz Damian Kalisz bieg główny 14:00 REKSIO TEAM opłacono BM
2 Adamczyk Magdalena Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
3 Adamek Agnieszka Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
4 Adamiec Magdalena Piekary śląskie bieg główny 12:00 opłacono BM
5 Aleksandrowicz Beata Aleksandrowicz Kaletnik bieg dziecięcy opłacono BM
6 Amrani Anna Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
7 Andrzejewska Joanna ŁÓDŹ bieg główny 14:00 opłacono
8 Angiel Aleksander Pabianice bieg główny 10:00 opłacono BM
9 Antczak Borys Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
10 Antosiak Przemysław Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
11 Antosiak Przemysław Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
12 Apanasowicz Anna Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
13 Apanasowicz Kajetan Łódź bieg dziecięcy Sp 173 opłacono BM
14 Attiya Lidia Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
15 Augustyniak Anna Łódź bieg główny 12:00 opłacono
16 Bajerska-Pałaszewska Magdalena Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
17 Bajerski Kamil Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
18 Bajerski Robert Łódź bieg główny 10:00 opłacono
19 Balińska Karolina Łódź bieg główny 10:00 opłacono
20 Banasik Adam Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:00 opłacono BM
21 Banasik Igor Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy opłacono BM
22 Bandel Adam Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
23 Baran Konrad Skierniewice bieg główny 12:00 Brygiery OCR opłacono BM
24 Barański Krzysztof Barański Brzeziny bieg główny 14:00 opłacono
25 Bardzel Justyna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
26 Bartczak Brandon Łódź bieg dziecięcy #TeamGrażynki opłacono BM
27 Bartczak Pawel Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
28 Bartos Kamil Pabianice bieg główny 14:00 opłacono BM
29 Bartos Marcin Pabianice bieg główny 14:00 opłacono BM
30 Bartosik Anna Łódź bieg główny 10:00 Atlas Running Team opłacono BM
31 Bauer Piotr Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
32 Bazylak Marcin Konstantynów łódzki bieg główny 14:00 opłacono
33 Beck Alicja Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
34 Beck Zofia Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
35 Bedka Agata Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
36 Bernacik JAcek Łódź bieg główny 12:00 WS Łódź opłacono BM
37 Biazik Łukasz Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
38 Bieniek-Szychowska Monika Łódź bieg główny 14:00 opłacono
39 Bijoch Aleksandra Wola Moszczenicka bieg główny 10:00 opłacono BM
40 Bistuła Artur Łódź bieg główny 14:00 opłacono
41 Boczkowski Marcin Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
42 Boho Sandra Łask bieg główny 10:00 Marmoladki opłacono BM
43 Boroński Bartosz Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
44 Brykowska Teresa Pabianice bieg główny 12:00 Ada Team opłacono BM
45 Brykowski Andrzej Pabianice bieg główny 12:00 Ada Team opłacono BM
46 Bryl Agnieszka KUTNO bieg dziecięcy Kutno Biega opłacono BM
47 Bryl Magdalena Kutno bieg główny 12:00 Kutno Biega opłacono BM
48 Brzeski Jakub Lodz bieg główny 10:00 opłacono
49 Budzyńska Monika zgierz bieg główny 14:00 opłacono BM
50 Bukowska Ewelina Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
51 Bukowski Jakub Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
52 Burdukiewicz Błażej Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
53 Bułman Jagoda Sosnowiec bieg główny 14:00 Biegam wolno, bo mi wolno opłacono BM
54 Celico Agnieszka Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
55 Cepa Anna Łódź bieg główny 10:00 opłacono
56 Chmielecki Mariusz Łódź bieg główny 10:00 mBank opłacono
57 Choja Bartosz Łódź bieg główny 14:00 opłacono
58 Ciepłoch Aleksandra Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
59 Cieślak Piotr Giemzówek bieg dziecięcy opłacono BM
60 Cieślik Jacek Łódź bieg główny 10:00 FLEX opłacono BM
61 Czarnecka Orina Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
62 Czerwinska Sylwia Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
63 Degen Maria Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
64 Dembska Aleksandra Bełchatów bieg główny 10:00 Happy run opłacono BM
65 Dominiak Paula Dominiak Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
66 Dominiczak Kinga Kędzierzyn - Koźle bieg główny 14:00 opłacono BM
67 Drelich Dominika Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
68 Drygalska Kasia Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
69 Dudziński Piotr Łódź bieg główny 12:00 Razem Trenujemy Sport opłacono BM
70 Duś Cezary Turek bieg główny 14:00 opłacono BM
71 Duziak Małgorzata Wrocław bieg główny 14:00 opłacono BM
72 Dzięgielewska Marta Łódź bieg główny 14:00 Tate & Lyle Active Team opłacono BM
73 Dzionek Piotr Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
74 Fiałkowski Robert Tuszyn bieg główny 12:00 opłacono BM
75 Fijałkowska Marta Andrespol bieg główny 12:00 opłacono BM
76 Filipczak Justyna Łódź bieg główny 14:00 opłacono
77 Fontner Krzysztof Łódź bieg główny 14:00 DruŻyna Droga Do Ultra opłacono
78 Frąchowicz Agnieszka Brzeziny bieg główny 12:00 opłacono BM
79 Frączkowska Paulina Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
80 Furmańczyk Natalia Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
81 Gabryelczyk Marta Łodź bieg główny 12:00 opłacono BM
82 Gajewska Paulina Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
83 Gala-Szot Kasia Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
84 Galant Łukasz Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
85 Gaszewska Iwona Gaszewska Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
86 Gawroński Grzegorz Łódź bieg główny 14:00 opłacono
87 Gawrzydek Bartosz Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
88 Gębicka Małgorzata Łódź bieg dziecięcy opłacono
89 Gibalska Martyna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
90 Gleba Jeanette Warszawa bieg główny 12:00 opłacono BM
91 Gloger Maciej Nowy Kazanów bieg główny 10:00 opłacono BM
92 Gorąca Urszula Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
93 Górecka Zosia Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
94 Górecki Stanisław Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
95 Górka Jarosław Łódź bieg główny 12:00 CityPark Run opłacono BM
96 Górska Magdalena Krośniewice bieg główny 12:00 opłacono
97 Gołasa Edyta WARSZAWA bieg główny 12:00 opłacono BM
98 Grabicka Sara Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
99 Grabicki Rafał Grabicki Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
100 Graczyk Edyta Rogóźno bieg główny 12:00 opłacono BM


Wyświetleń: 13156

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ