Ice Cream Run z Lód Miód
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#TeamGrażynki
1 Bartczak Brandon Łódź bieg dziecięcy #TeamGrażynki opłacono BM
#teambarpod5
2 Kozubski Dariusz Łódź bieg główny 14:00 #teambarpod5 opłacono
-
3 Untilov Oleksandr Kharkiv bieg główny 14:00 - opłacono BM
4 Walewska Urszula Łódź bieg główny 12:00 - opłacono BM
Ada Team
5 Brykowski Andrzej Pabianice bieg główny 12:00 Ada Team opłacono BM
6 Brykowska Teresa Pabianice bieg główny 12:00 Ada Team opłacono BM
Adaś team
7 Kaleta Marcin Łódź bieg główny 14:00 Adaś team opłacono BM
Akademia Lekkoatletyki Łódź
8 Pisarek Amelia Łódź bieg dziecięcy Akademia Lekkoatletyki Łódź opłacono BM
Atlas Running Team
9 Klimczak Jakub Łowicz bieg główny 12:00 Atlas Running Team opłacono BM
10 Bartosik Anna Łódź bieg główny 10:00 Atlas Running Team opłacono BM
Biegam wolno, bo mi wolno
11 Młynarczyk Dorota Sosnowiec bieg główny 14:00 Biegam wolno, bo mi wolno opłacono
12 Kołdon Karolina Sosnowiec bieg główny 14:00 Biegam wolno, bo mi wolno opłacono BM
13 Płoszaj Kamila Sosnowiec bieg główny 14:00 Biegam wolno, bo mi wolno opłacono BM
14 Bułman Jagoda Sosnowiec bieg główny 14:00 Biegam wolno, bo mi wolno opłacono BM
Biegamy w Zgierzu
15 Tobera Łucja Zgierz bieg dziecięcy Biegamy w Zgierzu opłacono BM
16 Tobera Mariusz Zgierz bieg główny 10:00 Biegamy w Zgierzu opłacono BM
17 Tobera Sylwia Zgierz bieg główny 10:00 Biegamy w Zgierzu opłacono BM
Biegnę dalej...!
18 Krawczyńska Joanna Krawczyńska Łódź bieg główny 12:00 Biegnę dalej...! opłacono BM
Biosfera
19 Kwasiborski Michał Łódź bieg główny 14:00 Biosfera opłacono BM
Brygiery OCR
20 Baran Konrad Skierniewice bieg główny 12:00 Brygiery OCR opłacono BM
CAR ŁÓDŹ
21 Hałka Aleksandra Hałka Łódź bieg główny 12:00 CAR ŁÓDŹ opłacono BM
Car Łódź
22 Kopczyński Tomasz Łódź bieg główny 12:00 Car Łódź opłacono
CityPark Run
23 Górka Jarosław Łódź bieg główny 12:00 CityPark Run opłacono BM
Decathlon Car Łódź
24 Wojtczak Katarzyna Łódź bieg główny 14:00 Decathlon Car Łódź opłacono BM
Dogoń Grodzisk Mazowiecki
25 Kowalczyk Anna Czarny Las bieg główny 12:00 Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono BM
Droga Do Ultra
26 Łuchniak Kuba łódź bieg główny 14:00 Droga Do Ultra opłacono BM
DruŻyna Droga Do Ultra
27 Fontner Krzysztof Łódź bieg główny 14:00 DruŻyna Droga Do Ultra opłacono
Dzik komando
28 Nalewajczyk Anna Nalewajczyk ŁÓDŹ bieg główny 10:00 Dzik komando opłacono BM
FLEX
29 Cieślik Jacek Łódź bieg główny 10:00 FLEX opłacono BM
GAPPAG TEAM
30 Wrzesiński Piotr Częstochowa bieg główny 14:00 GAPPAG TEAM opłacono BM
Geberit Team
31 Knop Damian Koło bieg główny 14:00 Geberit Team opłacono BM
Happy run
32 Dembska Aleksandra Bełchatów bieg główny 10:00 Happy run opłacono BM
Ks budowlani
33 Puchalski Sebastian Łódź bieg główny 14:00 Ks budowlani opłacono BM
Księżniczki Patataja
34 Mastalerz Martyna Pabianice bieg główny 10:00 Księżniczki Patataja opłacono BM
Księżniczki Patataja
35 Król Patrycja Pabianice bieg główny 10:00 Księżniczki Patataja opłacono BM
Kutno Biega
36 Olęncki Krystian Kutno bieg główny 12:00 Kutno Biega opłacono BM
37 Bryl Agnieszka KUTNO bieg dziecięcy Kutno Biega opłacono BM
38 Olęncka Agnieszka Kutno bieg główny 10:00 Kutno Biega opłacono BM
39 Bryl Magdalena Kutno bieg główny 12:00 Kutno Biega opłacono BM
Magic
40 Hanysz-Worach Paulina Łódź bieg główny 12:00 Magic opłacono BM
Marmoladki
41 Romanowicz Rafał Łask bieg główny 10:00 Marmoladki opłacono BM
42 Boho Sandra Łask bieg główny 10:00 Marmoladki opłacono BM
NOA
43 Kowalska Kinga Wrocław bieg główny 10:00 NOA opłacono BM
Nordea Runners
44 Grubczak Agnieszka Łódź bieg główny 10:00 Nordea Runners opłacono BM
Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl
45 Skórka Krzysztof Poddębice bieg główny 12:00 Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl opłacono
46 Skórka Karolina Poddębice bieg główny 12:00 Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl opłacono
Politechnika Łódzka
47 Kędziora Piotr Łódź bieg główny 14:00 Politechnika Łódzka opłacono BM
Port Lotniczy Łódź
48 Pawłowski Adam Pabianice bieg główny 10:00 Port Lotniczy Łódź opłacono BM
PączkoŻercy
49 Koperek Dominik pabianice bieg główny 12:00 PączkoŻercy opłacono BM
R- Team Łowicz
50 Pawlak Marek Łowicz bieg główny 10:00 R- Team Łowicz opłacono BM
R-Team Łowicz
51 Pawlak Przemysław Łowicz bieg główny 10:00 R-Team Łowicz opłacono BM
RAZEM TRENUJEMY SPORT
52 Kacprzak Sławek Justynów bieg główny 12:00 RAZEM TRENUJEMY SPORT opłacono BM
53 Misztal Łukasz Łódź bieg główny 12:00 RAZEM TRENUJEMY SPORT opłacono BM
REKSIO TEAM
54 Abramowicz Damian Kalisz bieg główny 14:00 REKSIO TEAM opłacono BM
Razem Trenujemy Sport
55 Jarczak Łukasz Nowa Gadka ul Ogrodników 27 bieg główny 14:00 Razem Trenujemy Sport opłacono BM
56 Dudziński Piotr Łódź bieg główny 12:00 Razem Trenujemy Sport opłacono BM
Razem Trenujemy Sport
57 Lotka Sebastian Łódź bieg główny 14:00 Razem Trenujemy Sport opłacono BM
58 Ostrowska-Lentas Iwona Łódź bieg główny 10:00 Razem Trenujemy Sport opłacono BM
Rossmann
59 Kobierzycka Katarzyna Łódź bieg główny 14:00 Rossmann opłacono BM
60 Rutkowski Maciej Łódź bieg główny 14:00 Rossmann opłacono BM
Rs Team
61 Słowińska Sylwia Tuszyn bieg główny 10:00 Rs Team opłacono
SHARK ŁÓDŹ
62 Płachta Daniel Tuszyn bieg główny 12:00 SHARK ŁÓDŹ opłacono
SP 7
63 Jędrzejczak Anna Krystyna Łódź bieg dziecięcy SP 7 opłacono BM
Sp120
64 Hayek Magda Łódź bieg dziecięcy Sp120 opłacono BM
Sp 173
65 Apanasowicz Kajetan Łódź bieg dziecięcy Sp 173 opłacono BM
TTPSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl
66 KOZŁOWSKA Renata Łodź bieg główny 10:00 TTPSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl opłacono
Tate & Lyle Active Team
67 Rudnicka Kamila Łódź bieg główny 14:00 Tate & Lyle Active Team opłacono BM
68 Dzięgielewska Marta Łódź bieg główny 14:00 Tate & Lyle Active Team opłacono BM
Team bar pod 5
69 Wojtylak Krzysztof Łódź bieg główny 12:00 Team bar pod 5 opłacono BM
70 Krysiak Monika Łódź bieg główny 10:00 Team bar pod 5 opłacono BM
Tigers Team
71 Kwiecień-Lipińska Kamila Łódź bieg główny 10:00 Tigers Team opłacono BM
UKS55
72 Zając Stanisław Łódź bieg dziecięcy UKS55 opłacono
UKS SP7
73 Matuszak Michał Łódź bieg dziecięcy UKS SP7 opłacono BM
United RUNneRS
74 KOMORZYCKi Robert Piaseczno bieg główny 14:00 United RUNneRS opłacono
United Runners
75 Raducka Mirella Warszawa bieg główny 14:00 United Runners opłacono
WATAHA
76 Suchocki Robert Łódź bieg główny 14:00 WATAHA opłacono
77 Wypych Zbigniew Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:00 WATAHA opłacono BM
WKURW_TEAM
78 KOWALSKA MAJA Łódź bieg główny 14:00 WKURW_TEAM opłacono
WS Łódź
79 Bernacik JAcek Łódź bieg główny 12:00 WS Łódź opłacono BM
Wilk Trenuje Family
80 Nadrowski Maksymilian Warszawa bieg dziecięcy Wilk Trenuje Family opłacono BM
81 Janicka Marta Warszawa bieg główny 10:00 Wilk Trenuje Family opłacono BM
Zawisza Rzgów
82 Rogozińska Patrycja Pabianice bieg główny 14:00 Zawisza Rzgów opłacono BM
_BRAK NAZWY_
83 Bieniek-Szychowska Monika Łódź bieg główny 14:00 opłacono
84 Janowski Michał LODZ bieg główny 14:00 opłacono
85 Gaszewska Iwona Gaszewska Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
86 Ociepa Radosław Łódź bieg główny 12:00 opłacono
87 Szutenbach Małgorzata Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
88 Kozłowski Paweł Pabianice bieg główny 14:00 opłacono
89 Ryk Kamila Łódź bieg główny 14:00 opłacono
90 Ryk Marcin Łódź bieg główny 14:00 opłacono
91 Kowalczyk Ilona Łódź bieg główny 14:00 opłacono
92 Biazik Łukasz Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
93 Zwierzyńska Paulina Zwierzyńska Łódż bieg główny 14:00 opłacono BM
94 Miszczuk Ewelina Zgierz bieg główny 14:00 opłacono BM
95 Pękowska Ewa Łęczyca bieg główny 14:00 opłacono
96 Olszewski Tomasz Łódź bieg główny 14:00 opłacono
97 Łazuchiewicz Anna ŁÓDŹ bieg główny 14:00 opłacono
98 Andrzejewska Joanna ŁÓDŹ bieg główny 14:00 opłacono
99 Przybylska Małgorzata Łódź bieg główny 14:00 opłacono
100 Lauk Piotr Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
101 Bandel Adam Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
102 Lauk Ola Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
103 Tomaszewicz Aleksandra Łódź bieg główny 14:00 opłacono
104 Kozłowska Anna Pabianice bieg główny 14:00 opłacono
105 Stępień Agnieszka Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
106 Kołodyńska-Kłos Anna Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
107 Kaczorowska Beata Łódź bieg główny 14:00 opłacono
108 Sadowska Agnieszka Łódź bieg główny 14:00 opłacono
109 Szymczak Dariusz Zgierz bieg główny 14:00 opłacono BM
110 Bartos Marcin Pabianice bieg główny 14:00 opłacono BM
111 Bartos Kamil Pabianice bieg główny 14:00 opłacono BM
112 Budzyńska Monika zgierz bieg główny 14:00 opłacono BM
113 Wilczyński Michał Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
114 Szymczak Agnieszka Zgierz bieg główny 14:00 opłacono BM
115 Stachurska Marta Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
116 Gawroński Grzegorz Łódź bieg główny 14:00 opłacono
117 Duziak Małgorzata Wrocław bieg główny 14:00 opłacono BM
118 Pichlińska Natalia Łódź, Polska bieg główny 14:00 opłacono
119 Nowak Joanna Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
120 Furmańczyk Natalia Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
121 Gala-Szot Kasia Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
122 Kierzkowski Radoslaw Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
123 Przytarski Michał Stryków bieg główny 14:00 opłacono BM
124 Pisowlodzka Dagmara Dąbrowa Górnicza bieg główny 14:00 opłacono BM
125 Zieliński Adam Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
126 Znyk Katarzyna Dąbrowa Górnicza bieg główny 14:00 opłacono BM
127 Poddębniak Justyna Łódź bieg główny 14:00 opłacono
128 Pytel Ewelina Lódź bieg główny 14:00 opłacono BM
129 Wojtala Katarzyna Warszawa bieg główny 14:00 opłacono
130 Szczepański Marcin Warszawa bieg główny 14:00 opłacono
131 Bartczak Pawel Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
132 Padyk Natalia Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
133 Wyszomierska Gabriela Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
134 Uciński Szymon Łódź bieg dziecięcy opłacono
135 Obuchowska Kinga Dąbrowa Górnicza bieg główny 14:00 opłacono BM
136 Łuźniak Maks Łódź bieg główny 14:00 opłacono
137 Marcinek Marta Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
138 Moszczynski Krzysztof Pabianice bieg główny 14:00 opłacono
139 Degen Maria Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
140 Kucharowska Oliwia Piotrków trybunalski bieg główny 14:00 opłacono
141 Kabat Marcin Justynów bieg główny 14:00 opłacono BM
142 Kamocki Jakub Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy opłacono BM
143 Karda Tomasz Łódź bieg główny 14:00 opłacono
144 Nowik Tatiana Łódź bieg główny 14:00 opłacono
145 Bauer Piotr Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
146 Bistuła Artur Łódź bieg główny 14:00 opłacono
147 Nogaj Piotr Łódź bieg główny 14:00 opłacono
148 Lubelska Dominika Zgierz bieg główny 14:00 opłacono
149 Nowik Sebastian Łódź bieg główny 14:00 opłacono
150 Cieślak Piotr Giemzówek bieg dziecięcy opłacono BM
151 Szymański Krzysztof Łódź bieg główny 14:00 opłacono
152 Barański Krzysztof Barański Brzeziny bieg główny 14:00 opłacono
153 Nowik Karolina Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
154 Lis Marcin Aleksandrów Łódzki bieg główny 14:00 opłacono BM
155 Tabaka Zbigniew Łódź bieg główny 14:00 opłacono
156 Kamocka Joanna Aleksandrów Łódzki bieg główny 14:00 opłacono BM
157 Korzeniak Patrycja Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
158 Kępińska Monika Łódź bieg główny 14:00 opłacono
159 koryszko Klaudia Kędzierzyn - Koźle bieg główny 14:00 opłacono BM
160 Stoliński Adrian Łódź bieg główny 14:00 opłacono
161 Sukiennik Filip Łask bieg dziecięcy opłacono BM
162 Kosecka Ewa Pabianice bieg główny 14:00 opłacono
163 Wódka Julia Łódź bieg główny 14:00 opłacono
164 Karwasz Paulina Łódź bieg główny 14:00 opłacono
165 Wojciechowska Ina Łódz bieg dziecięcy opłacono BM
166 Matuszkiewicz Krzysztof Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
167 Dominiczak Kinga Kędzierzyn - Koźle bieg główny 14:00 opłacono BM
168 Matczak Aleksander Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
169 Jankowski Kamil Łódź bieg główny 14:00 opłacono
170 Bazylak Marcin Konstantynów łódzki bieg główny 14:00 opłacono
171 Sobolewska Anna Łódź bieg główny 14:00 opłacono
172 Nalewajczyk Jacek Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
173 Szymczak Kamila Łódź bieg główny 14:00 opłacono
174 Musiał Paweł Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
175 Kuźmiński Piotr Aleksandrów Łódzki bieg główny 12:00 opłacono BM
176 Grala Mateusz Łódź bieg główny 14:00 opłacono
177 Szubert Anna Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
178 Gołasa Edyta WARSZAWA bieg główny 12:00 opłacono BM
179 Górska Magdalena Krośniewice bieg główny 12:00 opłacono
180 Zagórska Agnieszka Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
181 Zapieraczyński Jan Rzgów bieg główny 14:00 opłacono BM
182 Grabicka Sara Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
183 Leduchowska Agata Łódź bieg główny 12:00 opłacono
184 Sukiennik Anna Łask bieg dziecięcy opłacono BM
185 Graczyk Edyta Rogóźno bieg główny 12:00 opłacono BM
186 Stanisławczyk-Gumińska Katarzyna Rawa Mazowiecka bieg główny 12:00 opłacono BM
187 Gwóźdź Aleksandra Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
188 Augustyniak Anna Łódź bieg główny 12:00 opłacono
189 Gębicka Małgorzata Łódź bieg dziecięcy opłacono
190 Samborska Joanna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
191 Jończyk Paulina Łódź bieg główny 12:00 opłacono
192 Naliwajko Małgorzata Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
193 Lentas Aleksandra Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
194 Antosiak Przemysław Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
195 Głowinkowska Agnieszka Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
196 Micherdziński Michał Łódź bieg główny 14:00 opłacono
197 Wnuk Eliza Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
198 Skórka Katarzyna Poddębice bieg główny 12:00 opłacono
199 Ustaborowicz Magdalena Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
200 Woszczyk Alan Piotrków Tryb. bieg dziecięcy opłacono BM
201 Owczarek Wiktoria Jadwinin bieg główny 10:00 opłacono BM
202 Kobacka Ada Kobacka Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
203 Kacprzak Bogumiła Zgierz bieg główny 12:00 opłacono BM
204 Sobczak Aneta Łódź bieg główny 12:00 opłacono
205 Milcarz Agnieszka Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
206 Nalewajczyk Konrad Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
207 Frączkowska Paulina Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
208 Popis Monika Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
209 Bajerska-Pałaszewska Magdalena Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
210 Boroński Bartosz Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
211 Adamek Agnieszka Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
212 Sobczak Karolina Łódź bieg dziecięcy opłacono
213 Janiszewski Rafał Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
214 Witkowski Arkadiusz Łódź bieg główny 12:00 opłacono
215 Kalinowski Cezary Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
216 Witkowska Agnieszka Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
217 Czerwinska Sylwia Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
218 Wolny Łukasz Ksawerów bieg główny 12:00 opłacono
219 Sukiennik Tomasz Łask bieg główny 12:00 opłacono BM
220 Sokołowska Ela Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
221 Wojciechowska Dorota Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
222 Mardofel Stanislaw Lodz bieg dziecięcy opłacono BM
223 Podwysocka Marta Łódź bieg główny 12:00 opłacono
224 Banasik Igor Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy opłacono BM
225 Piątkowski Miłosz Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
226 Pałucka Justyna Goszczanów bieg główny 12:00 opłacono BM
227 Olszewska Klaudia Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
228 Beck Zofia Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
229 Krutul Maria Morzewiec bieg główny 12:00 opłacono BM
230 hebda kamil Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
231 Straszyńska Monika Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
232 Grabicki Rafał Grabicki Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
233 Duś Cezary Turek bieg główny 14:00 opłacono BM
234 Woszczyk Monika Piotrków Tryb bieg główny 12:00 opłacono BM
235 Gibalska Martyna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
236 Pietrzak Anna Aleksandrów Łódzki bieg główny 12:00 opłacono BM
237 Jaszczak Justyna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
238 Filipczak Justyna Łódź bieg główny 14:00 opłacono
239 Drelich Dominika Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
240 Pietrzeniuk Katarzyna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
241 Wójcik Magdalena Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
242 Piotrowski Michał Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
243 Jagiełło Paweł Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
244 Górecka Zosia Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
245 Pawelc Aldona Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
246 Adamiec Magdalena Piekary śląskie bieg główny 12:00 opłacono BM
247 Gloger Maciej Nowy Kazanów bieg główny 10:00 opłacono BM
248 Kaźmierska Monika Krośniewice bieg główny 12:00 opłacono BM
249 Nowak Marcin Rzgów bieg główny 12:00 opłacono BM
250 Pogoda Aleksandra Kolonia Brużyca bieg główny 14:00 opłacono BM
251 Mazurek Adrian Pabianice bieg główny 12:00 opłacono BM
252 Cepa Anna Łódź bieg główny 10:00 opłacono
253 Miller Karolina Zaborów II bieg główny 12:00 opłacono BM
254 Miller Mikołaj Zaborów Drugi bieg główny 12:00 opłacono BM
255 Paszkowski Norbert Szczerców bieg główny 10:00 opłacono BM
256 Dzionek Piotr Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
257 Attiya Lidia Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
258 Balińska Karolina Łódź bieg główny 10:00 opłacono
259 Wielgopolan Natalia Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
260 Siwińska Amelia Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
261 Banasik Adam Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:00 opłacono BM
262 Apanasowicz Anna Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
263 Choja Bartosz Łódź bieg główny 14:00 opłacono
264 Krutul Agnieszka Morzewiec bieg główny 12:00 opłacono
265 Owczarek Beata Jadwinin bieg główny 10:00 opłacono BM
266 Kazimierczak Michał Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
267 Helios Bartosz Koluszki bieg główny 10:00 opłacono BM
268 Woszczyk Nadia Piotrków Tryb. bieg dziecięcy opłacono
269 Wójcik Monika Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
270 Krygier Marek Łódź bieg dziecięcy opłacono
271 Pawlusińska Marzena Pabianice bieg główny 14:00 opłacono
272 Korneta-Żołek Anna Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
273 Krejczy Hanna Łódź bieg dziecięcy opłacono
274 Wróbel Marta Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
275 Górecki Stanisław Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
276 Drygalska Kasia Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
277 Tęczar Marcin Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
278 Bukowski Jakub Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
279 Sasinowski Andrzej Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
280 Frąchowicz Agnieszka Brzeziny bieg główny 12:00 opłacono BM
281 Mielczarek Bartosz Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
282 Mielczarek Joanna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
283 Fiałkowski Robert Tuszyn bieg główny 12:00 opłacono BM
284 Oberski Jakub Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
285 Pietrzak Paulina Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
286 Mlonka Jakub Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
287 Titorowa Olga Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
288 Grudkowski Artur Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
289 Szewczyk Marta Warszawa bieg główny 12:00 opłacono
290 Boczkowski Marcin Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
291 Angiel Aleksander Pabianice bieg główny 10:00 opłacono BM
292 Witkowska AGATA Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
293 Rachwał Danuta Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
294 Ryniecka Joanna Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
295 Konaszewicz Ewa Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
296 Janik Aleksandra Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
297 Tomicka Marlena Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
298 Zacharow Mikołaj Zacharow Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
299 Radecki Marcin Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
300 Włodarczyk Marta Łódź bieg dziecięcy opłacono
301 Kapusta Joanna Dobra bieg główny 14:00 opłacono BM
302 Siess Jarosław Pabianice bieg główny 10:00 opłacono BM
303 Śnieg Paulina Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
304 Sieradzka Karolina Łódź bieg główny 14:00 opłacono
305 Umińska Justyna Zgierz bieg główny 10:00 opłacono BM
306 Krutul Maciej Morzewiec bieg główny 12:00 opłacono BM
307 Amrani Anna Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
308 Bijoch Aleksandra Wola Moszczenicka bieg główny 10:00 opłacono BM
309 Łukasiak Magda Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
310 Kubiak Monika Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
311 Pawłowska Julia Pabianice bieg główny 10:00 opłacono BM
312 Łaski Kamil PIOTRKÓW TRYBUNALSKI bieg główny 10:00 opłacono BM
313 Porczynska Katarzyna Lódź bieg główny 10:00 opłacono BM
314 Zarzeczny Damian Aleksandrów Łódzki bieg główny 12:00 opłacono BM
315 Wichrowska Maria Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
316 Bajerski Robert Łódź bieg główny 10:00 opłacono
317 Miller Kacper głowno bieg dziecięcy opłacono
318 Szczudlak Dorota Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
319 Beck Alicja Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
320 Zduniak Amelia Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
321 Smyk Katarzyna Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
322 Gorąca Urszula Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
323 Toczek Sławomir Kędzierzyn - Koźle bieg główny 14:00 opłacono BM
324 Lukas Małgorzata Warszawa bieg główny 12:00 opłacono BM
325 Kazimierczak Aleksandra Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
326 Jończyk Monika Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
327 Janik Karolina Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
328 Lewandowska Emilia Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
329 Robaszek Kamil Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
330 Stasiak Olga Bełchatów bieg główny 10:00 opłacono BM
331 Brzeski Jakub Lodz bieg główny 10:00 opłacono
332 Stolińska Klaudia Kutno bieg główny 10:00 opłacono BM
333 Wójcik Dawid łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
334 Gajewska Paulina Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
335 Karasińska Ewa Zgierz bieg główny 12:00 opłacono
336 Gleba Jeanette Warszawa bieg główny 12:00 opłacono BM
337 Czarnecka Orina Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
338 Idczak Marta Łódź bieg główny 14:00 opłacono
339 Koprowski Łukasz Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
340 Wójcik Małgorzata Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
341 Wara-Wąsowski Maciej Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
342 Michalski Marcin Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
343 Burdukiewicz Błażej Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
344 MATUSIAK PIOTR ŁÓDŹ bieg główny 12:00 opłacono
345 Kalinowski Krzysztof Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
346 Celico Agnieszka Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
347 Antczak Borys Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
348 Koźmiński Łukasz Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
349 Karwacki Sebastian Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
350 Galant Łukasz Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
351 Zabawa Weronika Tarnów bieg główny 12:00 opłacono
352 Dominiak Paula Dominiak Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
353 Sobczak Anna Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
354 Kaczyński Jacek Emilia bieg główny 10:00 opłacono BM
355 Zapieraczyński Mateusz Rzgów bieg główny 10:00 opłacono BM
356 Stempień Marta Łódź bieg główny 12:00 opłacono
357 Wesołowska Magdalena Zgierz bieg główny 14:00 opłacono BM
358 Lis Jarosław ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI bieg główny 12:00 opłacono BM
359 Kuśmierska Joanna Wola Moszczenicka bieg główny 10:00 opłacono BM
360 Adamczyk Magdalena Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
361 Kozłowska Katarzyna Kozłowska Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
362 Hammermeister Krystian Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
363 Patura Karolina Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
364 Klimczak Sylwia Łódź bieg główny 10:00 opłacono
365 Święcicka Natalia Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
366 Sieradzka Maria Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
367 Bedka Agata Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
368 Woźniak Adrian Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
369 Bajerski Kamil Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
370 Kaczmarek Anna Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
371 Hajdukiewicz Agnieszka Łódź bieg główny 12:00 opłacono
372 Grzegory Michalina Zduny bieg główny 10:00 opłacono BM
373 Sobala Piotr Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
374 Jarosz Dawid Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
375 Tadrowska Martyna Łódź bieg główny 14:00 opłacono
376 Sopel Monika Kędzierzyn-Koźle bieg główny 14:00 opłacono BM
377 Sasinowski Krzysztof Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
378 Nieżychowska Sylwia Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
379 Stefaniak Robert Lodz bieg główny 10:00 opłacono BM
380 Lubecka Joanna Piotrków Trybunalski bieg główny 10:00 opłacono
381 Bukowska Ewelina Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
382 Owczarek Anna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
383 Antosiak Przemysław Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
384 Różycka Magdalena Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
385 Kwiatkowska Katarzyna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
386 Kalinowska Marta Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
387 Pogoda Marta Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
388 Krzywnicka Agata Łódź bieg główny 12:00 opłacono
389 Bardzel Justyna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
390 Pamięta Karolina Laski bieg główny 12:00 opłacono BM
391 Laskowska Dorota łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
392 Gabryelczyk Marta Łodź bieg główny 12:00 opłacono BM
393 Warszawski Marek Łódż bieg główny 10:00 opłacono BM
394 Tomicki Sylwester Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
395 Głuchowski Sławomir Zgierz bieg główny 10:00 opłacono BM
396 Michalik Rafał Kraków bieg główny 12:00 opłacono BM
397 Krzyżaniak Natalia Lodz bieg główny 10:00 opłacono
398 Kołodziejska Kasia Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
399 Pęciak Agata Szczerców bieg główny 10:00 opłacono BM
400 Pijanowska Aleksandra Ksawerów bieg główny 10:00 opłacono BM
401 Kardas Marta Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
402 Kopałka-Siwińska Justyna Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
403 Słowikowski Maciej Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
404 Aleksandrowicz Beata Aleksandrowicz Kaletnik bieg dziecięcy opłacono BM
405 Wejman Martyna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
406 Gryszanowicz Zuzanna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
407 Woźniak Angelika Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
408 Ciepłoch Aleksandra Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
409 Pietrzak Klaudia Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:00 opłacono BM
410 Szymczak Daria Szymczak Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
411 Steglińska Anna Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
412 Gawrzydek Bartosz Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
413 Pajszczyk Blanka Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
414 Juzoń Maciej Łódz bieg główny 10:00 opłacono BM
415 Pszczółkowski Wojciech Pszczółkowski Koluszki bieg główny 14:00 opłacono BM
416 Kudeń Agnieszka Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
417 Fijałkowska Marta Andrespol bieg główny 12:00 opłacono BM
mBank
418 Chmielecki Mariusz Łódź bieg główny 10:00 mBank opłacono
pączko żercy
419 Karolak Oliwia łask bieg główny 12:00 pączko żercy opłacono BM
Łódź Słucha Reggae
420 Kołacz Bartosz Łódź bieg główny 14:00 Łódź Słucha Reggae opłacono BM


Wyświetleń: 13152

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ