Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#TeamGrażynki | |||||||||
1 | Bartczak Brandon | Łódź | bieg dziecięcy | #TeamGrażynki | opłacono BM | ||||
#teambarpod5 | |||||||||
2 | Kozubski Dariusz | Łódź | bieg główny 14:00 | #teambarpod5 | opłacono | ||||
- | |||||||||
3 | Untilov Oleksandr | Kharkiv | bieg główny 14:00 | - | opłacono BM | ||||
4 | Walewska Urszula | Łódź | bieg główny 12:00 | - | opłacono BM | ||||
Ada Team | |||||||||
5 | Brykowski Andrzej | Pabianice | bieg główny 12:00 | Ada Team | opłacono BM | ||||
6 | Brykowska Teresa | Pabianice | bieg główny 12:00 | Ada Team | opłacono BM | ||||
Adaś team | |||||||||
7 | Kaleta Marcin | Łódź | bieg główny 14:00 | Adaś team | opłacono BM | ||||
Akademia Lekkoatletyki Łódź | |||||||||
8 | Pisarek Amelia | Łódź | bieg dziecięcy | Akademia Lekkoatletyki Łódź | opłacono BM | ||||
Atlas Running Team | |||||||||
9 | Klimczak Jakub | Łowicz | bieg główny 12:00 | Atlas Running Team | opłacono BM | ||||
10 | Bartosik Anna | Łódź | bieg główny 10:00 | Atlas Running Team | opłacono BM | ||||
Biegam wolno, bo mi wolno | |||||||||
11 | Młynarczyk Dorota | Sosnowiec | bieg główny 14:00 | Biegam wolno, bo mi wolno | opłacono | ||||
12 | Kołdon Karolina | Sosnowiec | bieg główny 14:00 | Biegam wolno, bo mi wolno | opłacono BM | ||||
13 | Płoszaj Kamila | Sosnowiec | bieg główny 14:00 | Biegam wolno, bo mi wolno | opłacono BM | ||||
14 | Bułman Jagoda | Sosnowiec | bieg główny 14:00 | Biegam wolno, bo mi wolno | opłacono BM | ||||
Biegamy w Zgierzu | |||||||||
15 | Tobera Łucja | Zgierz | bieg dziecięcy | Biegamy w Zgierzu | opłacono BM | ||||
16 | Tobera Mariusz | Zgierz | bieg główny 10:00 | Biegamy w Zgierzu | opłacono BM | ||||
17 | Tobera Sylwia | Zgierz | bieg główny 10:00 | Biegamy w Zgierzu | opłacono BM | ||||
Biegnę dalej...! | |||||||||
18 | Krawczyńska Joanna Krawczyńska | Łódź | bieg główny 12:00 | Biegnę dalej...! | opłacono BM | ||||
Biosfera | |||||||||
19 | Kwasiborski Michał | Łódź | bieg główny 14:00 | Biosfera | opłacono BM | ||||
Brygiery OCR | |||||||||
20 | Baran Konrad | Skierniewice | bieg główny 12:00 | Brygiery OCR | opłacono BM | ||||
CAR ŁÓDŹ | |||||||||
21 | Hałka Aleksandra Hałka | Łódź | bieg główny 12:00 | CAR ŁÓDŹ | opłacono BM | ||||
Car Łódź | |||||||||
22 | Kopczyński Tomasz | Łódź | bieg główny 12:00 | Car Łódź | opłacono | ||||
CityPark Run | |||||||||
23 | Górka Jarosław | Łódź | bieg główny 12:00 | CityPark Run | opłacono BM | ||||
Decathlon Car Łódź | |||||||||
24 | Wojtczak Katarzyna | Łódź | bieg główny 14:00 | Decathlon Car Łódź | opłacono BM | ||||
Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
25 | Kowalczyk Anna | Czarny Las | bieg główny 12:00 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono BM | ||||
Droga Do Ultra | |||||||||
26 | Łuchniak Kuba | łódź | bieg główny 14:00 | Droga Do Ultra | opłacono BM | ||||
DruŻyna Droga Do Ultra | |||||||||
27 | Fontner Krzysztof | Łódź | bieg główny 14:00 | DruŻyna Droga Do Ultra | opłacono | ||||
Dzik komando | |||||||||
28 | Nalewajczyk Anna Nalewajczyk | ŁÓDŹ | bieg główny 10:00 | Dzik komando | opłacono BM | ||||
FLEX | |||||||||
29 | Cieślik Jacek | Łódź | bieg główny 10:00 | FLEX | opłacono BM | ||||
GAPPAG TEAM | |||||||||
30 | Wrzesiński Piotr | Częstochowa | bieg główny 14:00 | GAPPAG TEAM | opłacono BM | ||||
Geberit Team | |||||||||
31 | Knop Damian | Koło | bieg główny 14:00 | Geberit Team | opłacono BM | ||||
Happy run | |||||||||
32 | Dembska Aleksandra | Bełchatów | bieg główny 10:00 | Happy run | opłacono BM | ||||
Ks budowlani | |||||||||
33 | Puchalski Sebastian | Łódź | bieg główny 14:00 | Ks budowlani | opłacono BM | ||||
Księżniczki Patataja | |||||||||
34 | Mastalerz Martyna | Pabianice | bieg główny 10:00 | Księżniczki Patataja | opłacono BM | ||||
Księżniczki Patataja | |||||||||
35 | Król Patrycja | Pabianice | bieg główny 10:00 | Księżniczki Patataja | opłacono BM | ||||
Kutno Biega | |||||||||
36 | Olęncki Krystian | Kutno | bieg główny 12:00 | Kutno Biega | opłacono BM | ||||
37 | Bryl Agnieszka | KUTNO | bieg dziecięcy | Kutno Biega | opłacono BM | ||||
38 | Olęncka Agnieszka | Kutno | bieg główny 10:00 | Kutno Biega | opłacono BM | ||||
39 | Bryl Magdalena | Kutno | bieg główny 12:00 | Kutno Biega | opłacono BM | ||||
Magic | |||||||||
40 | Hanysz-Worach Paulina | Łódź | bieg główny 12:00 | Magic | opłacono BM | ||||
Marmoladki | |||||||||
41 | Romanowicz Rafał | Łask | bieg główny 10:00 | Marmoladki | opłacono BM | ||||
42 | Boho Sandra | Łask | bieg główny 10:00 | Marmoladki | opłacono BM | ||||
NOA | |||||||||
43 | Kowalska Kinga | Wrocław | bieg główny 10:00 | NOA | opłacono BM | ||||
Nordea Runners | |||||||||
44 | Grubczak Agnieszka | Łódź | bieg główny 10:00 | Nordea Runners | opłacono BM | ||||
Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | |||||||||
45 | Skórka Krzysztof | Poddębice | bieg główny 12:00 | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | opłacono | ||||
46 | Skórka Karolina | Poddębice | bieg główny 12:00 | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | opłacono | ||||
Politechnika Łódzka | |||||||||
47 | Kędziora Piotr | Łódź | bieg główny 14:00 | Politechnika Łódzka | opłacono BM | ||||
Port Lotniczy Łódź | |||||||||
48 | Pawłowski Adam | Pabianice | bieg główny 10:00 | Port Lotniczy Łódź | opłacono BM | ||||
PączkoŻercy | |||||||||
49 | Koperek Dominik | pabianice | bieg główny 12:00 | PączkoŻercy | opłacono BM | ||||
R- Team Łowicz | |||||||||
50 | Pawlak Marek | Łowicz | bieg główny 10:00 | R- Team Łowicz | opłacono BM | ||||
R-Team Łowicz | |||||||||
51 | Pawlak Przemysław | Łowicz | bieg główny 10:00 | R-Team Łowicz | opłacono BM | ||||
RAZEM TRENUJEMY SPORT | |||||||||
52 | Kacprzak Sławek | Justynów | bieg główny 12:00 | RAZEM TRENUJEMY SPORT | opłacono BM | ||||
53 | Misztal Łukasz | Łódź | bieg główny 12:00 | RAZEM TRENUJEMY SPORT | opłacono BM | ||||
REKSIO TEAM | |||||||||
54 | Abramowicz Damian | Kalisz | bieg główny 14:00 | REKSIO TEAM | opłacono BM | ||||
Razem Trenujemy Sport | |||||||||
55 | Jarczak Łukasz | Nowa Gadka ul Ogrodników 27 | bieg główny 14:00 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM | ||||
56 | Dudziński Piotr | Łódź | bieg główny 12:00 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM | ||||
Razem Trenujemy Sport | |||||||||
57 | Lotka Sebastian | Łódź | bieg główny 14:00 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM | ||||
58 | Ostrowska-Lentas Iwona | Łódź | bieg główny 10:00 | Razem Trenujemy Sport | opłacono BM | ||||
Rossmann | |||||||||
59 | Kobierzycka Katarzyna | Łódź | bieg główny 14:00 | Rossmann | opłacono BM | ||||
60 | Rutkowski Maciej | Łódź | bieg główny 14:00 | Rossmann | opłacono BM | ||||
Rs Team | |||||||||
61 | Słowińska Sylwia | Tuszyn | bieg główny 10:00 | Rs Team | opłacono | ||||
SHARK ŁÓDŹ | |||||||||
62 | Płachta Daniel | Tuszyn | bieg główny 12:00 | SHARK ŁÓDŹ | opłacono | ||||
SP 7 | |||||||||
63 | Jędrzejczak Anna Krystyna | Łódź | bieg dziecięcy | SP 7 | opłacono BM | ||||
Sp120 | |||||||||
64 | Hayek Magda | Łódź | bieg dziecięcy | Sp120 | opłacono BM | ||||
Sp 173 | |||||||||
65 | Apanasowicz Kajetan | Łódź | bieg dziecięcy | Sp 173 | opłacono BM | ||||
TTPSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl | |||||||||
66 | KOZŁOWSKA Renata | Łodź | bieg główny 10:00 | TTPSC Running Family / AkademiaBiegacza.pl | opłacono | ||||
Tate & Lyle Active Team | |||||||||
67 | Rudnicka Kamila | Łódź | bieg główny 14:00 | Tate & Lyle Active Team | opłacono BM | ||||
68 | Dzięgielewska Marta | Łódź | bieg główny 14:00 | Tate & Lyle Active Team | opłacono BM | ||||
Team bar pod 5 | |||||||||
69 | Wojtylak Krzysztof | Łódź | bieg główny 12:00 | Team bar pod 5 | opłacono BM | ||||
70 | Krysiak Monika | Łódź | bieg główny 10:00 | Team bar pod 5 | opłacono BM | ||||
Tigers Team | |||||||||
71 | Kwiecień-Lipińska Kamila | Łódź | bieg główny 10:00 | Tigers Team | opłacono BM | ||||
UKS55 | |||||||||
72 | Zając Stanisław | Łódź | bieg dziecięcy | UKS55 | opłacono | ||||
UKS SP7 | |||||||||
73 | Matuszak Michał | Łódź | bieg dziecięcy | UKS SP7 | opłacono BM | ||||
United RUNneRS | |||||||||
74 | KOMORZYCKi Robert | Piaseczno | bieg główny 14:00 | United RUNneRS | opłacono | ||||
United Runners | |||||||||
75 | Raducka Mirella | Warszawa | bieg główny 14:00 | United Runners | opłacono | ||||
WATAHA | |||||||||
76 | Suchocki Robert | Łódź | bieg główny 14:00 | WATAHA | opłacono | ||||
77 | Wypych Zbigniew | Aleksandrów Łódzki | bieg główny 10:00 | WATAHA | opłacono BM | ||||
WKURW_TEAM | |||||||||
78 | KOWALSKA MAJA | Łódź | bieg główny 14:00 | WKURW_TEAM | opłacono | ||||
WS Łódź | |||||||||
79 | Bernacik JAcek | Łódź | bieg główny 12:00 | WS Łódź | opłacono BM | ||||
Wilk Trenuje Family | |||||||||
80 | Nadrowski Maksymilian | Warszawa | bieg dziecięcy | Wilk Trenuje Family | opłacono BM | ||||
81 | Janicka Marta | Warszawa | bieg główny 10:00 | Wilk Trenuje Family | opłacono BM | ||||
Zawisza Rzgów | |||||||||
82 | Rogozińska Patrycja | Pabianice | bieg główny 14:00 | Zawisza Rzgów | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
83 | Bieniek-Szychowska Monika | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
84 | Janowski Michał | LODZ | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
85 | Gaszewska Iwona Gaszewska | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
86 | Ociepa Radosław | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono | |||||
87 | Szutenbach Małgorzata | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
88 | Kozłowski Paweł | Pabianice | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
89 | Ryk Kamila | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
90 | Ryk Marcin | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
91 | Kowalczyk Ilona | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
92 | Biazik Łukasz | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
93 | Zwierzyńska Paulina Zwierzyńska | Łódż | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
94 | Miszczuk Ewelina | Zgierz | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
95 | Pękowska Ewa | Łęczyca | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
96 | Olszewski Tomasz | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
97 | Łazuchiewicz Anna | ŁÓDŹ | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
98 | Andrzejewska Joanna | ŁÓDŹ | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
99 | Przybylska Małgorzata | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
100 | Lauk Piotr | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
101 | Bandel Adam | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
102 | Lauk Ola | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
103 | Tomaszewicz Aleksandra | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
104 | Kozłowska Anna | Pabianice | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
105 | Stępień Agnieszka | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
106 | Kołodyńska-Kłos Anna | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
107 | Kaczorowska Beata | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
108 | Sadowska Agnieszka | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
109 | Szymczak Dariusz | Zgierz | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
110 | Bartos Marcin | Pabianice | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
111 | Bartos Kamil | Pabianice | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
112 | Budzyńska Monika | zgierz | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
113 | Wilczyński Michał | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
114 | Szymczak Agnieszka | Zgierz | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
115 | Stachurska Marta | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
116 | Gawroński Grzegorz | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
117 | Duziak Małgorzata | Wrocław | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
118 | Pichlińska Natalia | Łódź, Polska | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
119 | Nowak Joanna | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
120 | Furmańczyk Natalia | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
121 | Gala-Szot Kasia | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
122 | Kierzkowski Radoslaw | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
123 | Przytarski Michał | Stryków | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
124 | Pisowlodzka Dagmara | Dąbrowa Górnicza | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
125 | Zieliński Adam | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
126 | Znyk Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
127 | Poddębniak Justyna | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
128 | Pytel Ewelina | Lódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
129 | Wojtala Katarzyna | Warszawa | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
130 | Szczepański Marcin | Warszawa | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
131 | Bartczak Pawel | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
132 | Padyk Natalia | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
133 | Wyszomierska Gabriela | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
134 | Uciński Szymon | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
135 | Obuchowska Kinga | Dąbrowa Górnicza | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
136 | Łuźniak Maks | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
137 | Marcinek Marta | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
138 | Moszczynski Krzysztof | Pabianice | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
139 | Degen Maria | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
140 | Kucharowska Oliwia | Piotrków trybunalski | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
141 | Kabat Marcin | Justynów | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
142 | Kamocki Jakub | Aleksandrów Łódzki | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
143 | Karda Tomasz | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
144 | Nowik Tatiana | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
145 | Bauer Piotr | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
146 | Bistuła Artur | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
147 | Nogaj Piotr | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
148 | Lubelska Dominika | Zgierz | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
149 | Nowik Sebastian | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
150 | Cieślak Piotr | Giemzówek | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
151 | Szymański Krzysztof | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
152 | Barański Krzysztof Barański | Brzeziny | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
153 | Nowik Karolina | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
154 | Lis Marcin | Aleksandrów Łódzki | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
155 | Tabaka Zbigniew | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
156 | Kamocka Joanna | Aleksandrów Łódzki | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
157 | Korzeniak Patrycja | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
158 | Kępińska Monika | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
159 | koryszko Klaudia | Kędzierzyn - Koźle | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
160 | Stoliński Adrian | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
161 | Sukiennik Filip | Łask | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
162 | Kosecka Ewa | Pabianice | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
163 | Wódka Julia | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
164 | Karwasz Paulina | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
165 | Wojciechowska Ina | Łódz | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
166 | Matuszkiewicz Krzysztof | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
167 | Dominiczak Kinga | Kędzierzyn - Koźle | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
168 | Matczak Aleksander | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
169 | Jankowski Kamil | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
170 | Bazylak Marcin | Konstantynów łódzki | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
171 | Sobolewska Anna | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
172 | Nalewajczyk Jacek | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
173 | Szymczak Kamila | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
174 | Musiał Paweł | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
175 | Kuźmiński Piotr | Aleksandrów Łódzki | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
176 | Grala Mateusz | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
177 | Szubert Anna | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
178 | Gołasa Edyta | WARSZAWA | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
179 | Górska Magdalena | Krośniewice | bieg główny 12:00 | opłacono | |||||
180 | Zagórska Agnieszka | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
181 | Zapieraczyński Jan | Rzgów | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
182 | Grabicka Sara | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
183 | Leduchowska Agata | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono | |||||
184 | Sukiennik Anna | Łask | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
185 | Graczyk Edyta | Rogóźno | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
186 | Stanisławczyk-Gumińska Katarzyna | Rawa Mazowiecka | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
187 | Gwóźdź Aleksandra | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
188 | Augustyniak Anna | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono | |||||
189 | Gębicka Małgorzata | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
190 | Samborska Joanna | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
191 | Jończyk Paulina | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono | |||||
192 | Naliwajko Małgorzata | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
193 | Lentas Aleksandra | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
194 | Antosiak Przemysław | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
195 | Głowinkowska Agnieszka | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
196 | Micherdziński Michał | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
197 | Wnuk Eliza | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
198 | Skórka Katarzyna | Poddębice | bieg główny 12:00 | opłacono | |||||
199 | Ustaborowicz Magdalena | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
200 | Woszczyk Alan | Piotrków Tryb. | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
201 | Owczarek Wiktoria | Jadwinin | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
202 | Kobacka Ada Kobacka | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
203 | Kacprzak Bogumiła | Zgierz | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
204 | Sobczak Aneta | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono | |||||
205 | Milcarz Agnieszka | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
206 | Nalewajczyk Konrad | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
207 | Frączkowska Paulina | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
208 | Popis Monika | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
209 | Bajerska-Pałaszewska Magdalena | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
210 | Boroński Bartosz | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
211 | Adamek Agnieszka | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
212 | Sobczak Karolina | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
213 | Janiszewski Rafał | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
214 | Witkowski Arkadiusz | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono | |||||
215 | Kalinowski Cezary | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
216 | Witkowska Agnieszka | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
217 | Czerwinska Sylwia | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
218 | Wolny Łukasz | Ksawerów | bieg główny 12:00 | opłacono | |||||
219 | Sukiennik Tomasz | Łask | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
220 | Sokołowska Ela | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
221 | Wojciechowska Dorota | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
222 | Mardofel Stanislaw | Lodz | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
223 | Podwysocka Marta | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono | |||||
224 | Banasik Igor | Aleksandrów Łódzki | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
225 | Piątkowski Miłosz | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
226 | Pałucka Justyna | Goszczanów | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
227 | Olszewska Klaudia | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
228 | Beck Zofia | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
229 | Krutul Maria | Morzewiec | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
230 | hebda kamil | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
231 | Straszyńska Monika | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
232 | Grabicki Rafał Grabicki | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
233 | Duś Cezary | Turek | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
234 | Woszczyk Monika | Piotrków Tryb | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
235 | Gibalska Martyna | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
236 | Pietrzak Anna | Aleksandrów Łódzki | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
237 | Jaszczak Justyna | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
238 | Filipczak Justyna | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
239 | Drelich Dominika | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
240 | Pietrzeniuk Katarzyna | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
241 | Wójcik Magdalena | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
242 | Piotrowski Michał | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
243 | Jagiełło Paweł | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
244 | Górecka Zosia | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
245 | Pawelc Aldona | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
246 | Adamiec Magdalena | Piekary śląskie | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
247 | Gloger Maciej | Nowy Kazanów | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
248 | Kaźmierska Monika | Krośniewice | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
249 | Nowak Marcin | Rzgów | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
250 | Pogoda Aleksandra | Kolonia Brużyca | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
251 | Mazurek Adrian | Pabianice | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
252 | Cepa Anna | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono | |||||
253 | Miller Karolina | Zaborów II | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
254 | Miller Mikołaj | Zaborów Drugi | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
255 | Paszkowski Norbert | Szczerców | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
256 | Dzionek Piotr | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
257 | Attiya Lidia | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
258 | Balińska Karolina | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono | |||||
259 | Wielgopolan Natalia | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
260 | Siwińska Amelia | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
261 | Banasik Adam | Aleksandrów Łódzki | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
262 | Apanasowicz Anna | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
263 | Choja Bartosz | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
264 | Krutul Agnieszka | Morzewiec | bieg główny 12:00 | opłacono | |||||
265 | Owczarek Beata | Jadwinin | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
266 | Kazimierczak Michał | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
267 | Helios Bartosz | Koluszki | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
268 | Woszczyk Nadia | Piotrków Tryb. | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
269 | Wójcik Monika | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
270 | Krygier Marek | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
271 | Pawlusińska Marzena | Pabianice | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
272 | Korneta-Żołek Anna | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
273 | Krejczy Hanna | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
274 | Wróbel Marta | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
275 | Górecki Stanisław | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
276 | Drygalska Kasia | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
277 | Tęczar Marcin | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
278 | Bukowski Jakub | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
279 | Sasinowski Andrzej | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
280 | Frąchowicz Agnieszka | Brzeziny | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
281 | Mielczarek Bartosz | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
282 | Mielczarek Joanna | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
283 | Fiałkowski Robert | Tuszyn | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
284 | Oberski Jakub | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
285 | Pietrzak Paulina | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
286 | Mlonka Jakub | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
287 | Titorowa Olga | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
288 | Grudkowski Artur | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
289 | Szewczyk Marta | Warszawa | bieg główny 12:00 | opłacono | |||||
290 | Boczkowski Marcin | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
291 | Angiel Aleksander | Pabianice | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
292 | Witkowska AGATA | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
293 | Rachwał Danuta | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
294 | Ryniecka Joanna | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
295 | Konaszewicz Ewa | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
296 | Janik Aleksandra | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
297 | Tomicka Marlena | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
298 | Zacharow Mikołaj Zacharow | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
299 | Radecki Marcin | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
300 | Włodarczyk Marta | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
301 | Kapusta Joanna | Dobra | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
302 | Siess Jarosław | Pabianice | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
303 | Śnieg Paulina | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
304 | Sieradzka Karolina | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
305 | Umińska Justyna | Zgierz | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
306 | Krutul Maciej | Morzewiec | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
307 | Amrani Anna | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
308 | Bijoch Aleksandra | Wola Moszczenicka | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
309 | Łukasiak Magda | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
310 | Kubiak Monika | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
311 | Pawłowska Julia | Pabianice | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
312 | Łaski Kamil | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
313 | Porczynska Katarzyna | Lódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
314 | Zarzeczny Damian | Aleksandrów Łódzki | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
315 | Wichrowska Maria | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
316 | Bajerski Robert | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono | |||||
317 | Miller Kacper | głowno | bieg dziecięcy | opłacono | |||||
318 | Szczudlak Dorota | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
319 | Beck Alicja | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
320 | Zduniak Amelia | Łódź | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
321 | Smyk Katarzyna | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
322 | Gorąca Urszula | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
323 | Toczek Sławomir | Kędzierzyn - Koźle | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
324 | Lukas Małgorzata | Warszawa | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
325 | Kazimierczak Aleksandra | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
326 | Jończyk Monika | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
327 | Janik Karolina | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
328 | Lewandowska Emilia | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
329 | Robaszek Kamil | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
330 | Stasiak Olga | Bełchatów | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
331 | Brzeski Jakub | Lodz | bieg główny 10:00 | opłacono | |||||
332 | Stolińska Klaudia | Kutno | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
333 | Wójcik Dawid | łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
334 | Gajewska Paulina | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
335 | Karasińska Ewa | Zgierz | bieg główny 12:00 | opłacono | |||||
336 | Gleba Jeanette | Warszawa | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
337 | Czarnecka Orina | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
338 | Idczak Marta | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
339 | Koprowski Łukasz | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
340 | Wójcik Małgorzata | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
341 | Wara-Wąsowski Maciej | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
342 | Michalski Marcin | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
343 | Burdukiewicz Błażej | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
344 | MATUSIAK PIOTR | ŁÓDŹ | bieg główny 12:00 | opłacono | |||||
345 | Kalinowski Krzysztof | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
346 | Celico Agnieszka | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
347 | Antczak Borys | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
348 | Koźmiński Łukasz | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
349 | Karwacki Sebastian | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
350 | Galant Łukasz | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
351 | Zabawa Weronika | Tarnów | bieg główny 12:00 | opłacono | |||||
352 | Dominiak Paula Dominiak | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
353 | Sobczak Anna | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
354 | Kaczyński Jacek | Emilia | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
355 | Zapieraczyński Mateusz | Rzgów | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
356 | Stempień Marta | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono | |||||
357 | Wesołowska Magdalena | Zgierz | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
358 | Lis Jarosław | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
359 | Kuśmierska Joanna | Wola Moszczenicka | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
360 | Adamczyk Magdalena | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
361 | Kozłowska Katarzyna Kozłowska | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
362 | Hammermeister Krystian | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
363 | Patura Karolina | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
364 | Klimczak Sylwia | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono | |||||
365 | Święcicka Natalia | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
366 | Sieradzka Maria | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
367 | Bedka Agata | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
368 | Woźniak Adrian | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
369 | Bajerski Kamil | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
370 | Kaczmarek Anna | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
371 | Hajdukiewicz Agnieszka | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono | |||||
372 | Grzegory Michalina | Zduny | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
373 | Sobala Piotr | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
374 | Jarosz Dawid | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
375 | Tadrowska Martyna | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono | |||||
376 | Sopel Monika | Kędzierzyn-Koźle | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
377 | Sasinowski Krzysztof | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
378 | Nieżychowska Sylwia | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
379 | Stefaniak Robert | Lodz | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
380 | Lubecka Joanna | Piotrków Trybunalski | bieg główny 10:00 | opłacono | |||||
381 | Bukowska Ewelina | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
382 | Owczarek Anna | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
383 | Antosiak Przemysław | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
384 | Różycka Magdalena | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
385 | Kwiatkowska Katarzyna | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
386 | Kalinowska Marta | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
387 | Pogoda Marta | Łódź | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
388 | Krzywnicka Agata | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono | |||||
389 | Bardzel Justyna | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
390 | Pamięta Karolina | Laski | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
391 | Laskowska Dorota | łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
392 | Gabryelczyk Marta | Łodź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
393 | Warszawski Marek | Łódż | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
394 | Tomicki Sylwester | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
395 | Głuchowski Sławomir | Zgierz | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
396 | Michalik Rafał | Kraków | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
397 | Krzyżaniak Natalia | Lodz | bieg główny 10:00 | opłacono | |||||
398 | Kołodziejska Kasia | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
399 | Pęciak Agata | Szczerców | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
400 | Pijanowska Aleksandra | Ksawerów | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
401 | Kardas Marta | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
402 | Kopałka-Siwińska Justyna | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
403 | Słowikowski Maciej | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
404 | Aleksandrowicz Beata Aleksandrowicz | Kaletnik | bieg dziecięcy | opłacono BM | |||||
405 | Wejman Martyna | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
406 | Gryszanowicz Zuzanna | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
407 | Woźniak Angelika | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
408 | Ciepłoch Aleksandra | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
409 | Pietrzak Klaudia | Aleksandrów Łódzki | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
410 | Szymczak Daria Szymczak | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
411 | Steglińska Anna | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
412 | Gawrzydek Bartosz | Łódź | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
413 | Pajszczyk Blanka | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
414 | Juzoń Maciej | Łódz | bieg główny 10:00 | opłacono BM | |||||
415 | Pszczółkowski Wojciech Pszczółkowski | Koluszki | bieg główny 14:00 | opłacono BM | |||||
416 | Kudeń Agnieszka | Łódź | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
417 | Fijałkowska Marta | Andrespol | bieg główny 12:00 | opłacono BM | |||||
mBank | |||||||||
418 | Chmielecki Mariusz | Łódź | bieg główny 10:00 | mBank | opłacono | ||||
pączko żercy | |||||||||
419 | Karolak Oliwia | łask | bieg główny 12:00 | pączko żercy | opłacono BM | ||||
Łódź Słucha Reggae | |||||||||
420 | Kołacz Bartosz | Łódź | bieg główny 14:00 | Łódź Słucha Reggae | opłacono BM |
Wyświetleń: 19652