MACZUGA STOLEMA - W TYM ROKU 25 LIPCA!

WSTĘPNE WYNIKI WSZYSTKICH TRAS NA STRONIE:

https://www.dropbox.com/sh/cj5kzhcflbgmcf6/AAAYdJSAqtqEk0Zt0ugIA8nla?dl=0


Nieważne, czy masz 77 lat i jesteś weteranem imprez na orientację, czy 7 miesięcy i pierwszą swoją trasę pokonasz z rodzicami w wózku. Zapraszamy do spróbowania swoich sił w Rajdzie na Orientację Maczuga Stolema!

ZAPISY POD LINKIEM:
https://elektronicznezapisy.pl/event/4995.html

Już 25 lipca 2020 r. spod hali sportowej w Główczycach wystartuje kolejna, ósma edycja Pieszego Rajdu na Orientację MACZUGA STOLEMA.

Corocznie przygotowywana w innym miejscu, z myślą o nowych uczestnikach i starych wyjadaczach, zarówno młodych jak i starszych śmiałkach - nasza impreza oferuje do wyboru kilka tras o różnej długości i stopniu trudności. Podczas VIII edycji Pieszego Rajdu na Orientację MACZUGA STOLEMA uczestnicy, w zależności od humoru, kondycji i ochoty będą mogli spróbować szczęścia i przekonać się o własnej sile na trzech trasach pieszych:

DUŻY STOLEM - trasa 50 km, zaliczana do Pucharu PMNO, dla najambitniejszych, którzy cenią wysoko postawioną poprzeczkę i naprawdę lubią się porządnie zmęczyć;

ŚREDNI STOLEM - 25 kilometrów marszu przez drogi i bezdroża dla tych, którym niestraszna jest przygoda i szczypta ryzyka;

MAŁY STOLEM, trasa 12 km - dedykowana początkującym drużynom młodzieżowym, rodzinom z dziećmi i wszystkim tym, którzy chcieliby zobaczyć "z czym to się je" ale jeszcze nie wykupili karnetu na fitness i basen żeby przygotować się do poważniejszego wyzwania, lub po prostu wolą spokojnie pospacerować niż wylewać siódme poty ;)

oraz trasie rowerowej:
ROWEROWA 45 - TR45km – trasa turystyczno – sportowa, rowerowa, dzienna, indywidualna, średnio trudna, przeznaczona dla osób pragnących rozpocząć przygodę w rowerowych rajdach turystycznych z choć minimalnym doświadczeniem w rajdach na orientację.


STRONA ORGANIZATORA: https://gok-glowczyce.pl/maczuga-stolema-2020r

Wyświetleń: 5207

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ