Rajd na Orientację Maczuga Stolema 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nejman Monika Miastko Średni Stolem (TP25) Robale
2 Nejman Robert Miastko Średni Stolem (TP25) Robale
3 Krawiec Małgorzata Słupsk Rowerowy Stolem (TR45) opłacono on-line
4 Krawiec Jarosław Słupsk Rowerowy Stolem (TR45) opłacono on-line
5 Zaremba Bartosz siemianice Mały Stolem (TP12) - osoby do 15 lat przyjazna Team
6 Zaremba Zosia siemianice Mały Stolem (TP12) - osoby do 15 lat przyjazna Team
7 Zaremba Jakub siemianice Mały Stolem (TP12) - osoby do 15 lat przyjazna Team
8 Zaremba Ilona siemianice Mały Stolem (TP12) - osoby powyżej 15 lat przyjazna Team
9 Roman Monika siemianice Mały Stolem (TP12) - osoby powyżej 15 lat przyjazna Team
10 Roman - Eski Maria siemianice Mały Stolem (TP12) - osoby do 15 lat przyjazna Team
11 Dylon Aleksandra Gdańsk Mały Stolem (TP12) - osoby do 15 lat opłacono on-line
12 Dylon Monika Gdańsk Mały Stolem (TP12) - osoby do 15 lat opłacono on-line
13 Dylon Marcin Dylon Gdańsk Mały Stolem (TP12) - osoby do 15 lat opłacono on-line
14 Soiński Bartosz Słupsk Średni Stolem (TP25) Leśne dziady opłacono on-line
15 Jaszek Dominika Wykosowo Mały Stolem (TP12) - mieszkańcy Gminy Główczyce Przyjaciele Dobrego Klimatu
16 Szczepaniak Roch Główczyce Mały Stolem (TP12) - mieszkańcy Gminy Główczyce Przyjaciele Dobrego Klimatu
17 Kula Kacper Główczyce Mały Stolem (TP12) - mieszkańcy Gminy Główczyce Przyjaciele Dobrego Klimatu
18 Żłobińska Urszula Główczyce Mały Stolem (TP12) - mieszkańcy Gminy Główczyce Przyjaciele Dobrego Klimatu
19 Krasucka Aleksandra Słupsk Mały Stolem (TP12) - osoby powyżej 15 lat opłacono
20 Leśniewski Piotrek Słupsk Mały Stolem (TP12) - osoby do 15 lat Drużyna L
21 Grabaszewski Jarosław Borzytuchom Średni Stolem (TP25) gRabaRz team opłacono on-line
22 Florkowski Jakub Główczyce Mały Stolem (TP12) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
23 Kołaczyk Przemysław Będziechowo Mały Stolem (TP12) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
24 Kołaczyk Ewelina Będziechowo Mały Stolem (TP12) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
25 Jarominiak Antek Główczyce Mały Stolem (TP12) - osoby do 15 lat opłacono on-line
26 Jarominiak Rafał Główczyce Mały Stolem (TP12) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
27 Pudelska-Leśniewska Agnieszka Słupsk Mały Stolem (TP12) - osoby powyżej 15 lat Drużyna L
28 Leśniewska Ania Słupsk Mały Stolem (TP12) - osoby do 15 lat Drużyna L opłacono
29 Leśniewski Daniel Słupsk Mały Stolem (TP12) - osoby powyżej 15 lat Drużyna L opłacono
30 Hirsz Szymon Żukowo Średni Stolem (TP25) RowerOWCE opłacono on-line
31 Kowalewski Radosław Siemianice Rowerowy Stolem (TR45) sport-turystyka.pl opłacono on-line
32 Michalik Sławomir Główczyce Mały Stolem (TP12) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
33 Gruszka Lena Wrzescie Mały Stolem (TP12) - osoby do 15 lat opłacono
34 Chyła Bogusław Główczyce Mały Stolem (TP12) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
35 Gruszka Mariusz Wrzescie Mały Stolem (TP12) - osoby powyżej 15 lat opłacono
36 Winiarczyk Małgorzata Wrzescie Mały Stolem (TP12) - osoby powyżej 15 lat opłacono
37 Socha Agnieszka Żoruchowo Mały Stolem (TP12) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
38 Panek Barbara Żoruchowo Mały Stolem (TP12) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
39 Panek Ireneusz Żoruchowo Mały Stolem (TP12) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
40 Hirsz Ewelina Żukowo Średni Stolem (TP25) RowerOWCE opłacono on-line
41 Kopacz Piotr Gdynia Duży Stolem (TP 50) No way opłacono on-line
42 Karpowicz Artur Słupsk Mały Stolem (TP12) - osoby powyżej 15 lat GeoVertex Team opłacono on-line
43 Karpowicz Michał Słupsk Mały Stolem (TP12) - osoby do 15 lat GeoVertex Team opłacono on-line
44 Karpowicz Jakub Słupsk Mały Stolem (TP12) - osoby do 15 lat GeoVertex Team opłacono on-line
45 Karpowicz Joanna Słupsk Mały Stolem (TP12) - osoby powyżej 15 lat GeoVertex Team opłacono on-line
46 Fruba Andrzej Redzikowo Mały Stolem (TP12) - osoby powyżej 15 lat opłacono on-line
47 Bałchanowski Michał Gdańsk Duży Stolem (TP 50) opłacono on-line
48 Fruba Karina Słupsk Mały Stolem (TP12) - osoby powyżej 15 lat STOPA Słupsk / Korona Szczecin opłacono on-line
49 Grabaszewski Krzysztof Bytów Mały Stolem (TP12) - osoby do 15 lat gRabaRz team opłacono on-line
50 Grabaszewska Blanka Bytów Mały Stolem (TP12) - osoby do 15 lat gRabaRz team opłacono on-line
51 Piwoński Robert Słupsk Mały Stolem (TP12) - osoby powyżej 15 lat opłacono on-line
52 Wrona Angelika Bytów Mały Stolem (TP12) - osoby powyżej 15 lat gRabaRz team opłacono on-line
53 Miron Katarzyna Slupsk Mały Stolem (TP12) - osoby powyżej 15 lat opłacono
54 Szawkało Grzegorz Gdansk Rowerowy Stolem (TR45) opłacono on-line
55 Kuźma Wioleta Ostrzyce Średni Stolem (TP25) RowerOWCE opłacono
56 Plicht Tomasz Ostrzyce Średni Stolem (TP25) RowerOWCE opłacono
57 Jaroszewska Monika Gdańsk Duży Stolem (TP 50) opłacono on-line
58 Walczak Jędrzej Gdańsk Duży Stolem (TP 50) opłacono on-line
59 Suwara Mateusz Wrocław Duży Stolem (TP 50) SP 66 Wrocław opłacono on-line
60 Borucki Ryszard Zoruchowo Rowerowy Stolem (TR45) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
61 Gostomczyk Karol Studzienice Duży Stolem (TP 50) Relaks opłacono on-line
62 Kula Justyna Główczyce Mały Stolem (TP12) - mieszkańcy Gminy Główczyce Przyjaciele Dobrego Klimatu
63 Żmuda Ewa Główczyce Mały Stolem (TP12) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
64 Mackiewicz Andrzej Rumia Duży Stolem (TP 50) Bosco Team Rumia opłacono on-line
65 Żmuda Jan Główczyce Mały Stolem (TP12) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
66 Żmuda Monika Główczyce Mały Stolem (TP12) - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
67 LEWOSZ KRZYSZTOF GDYNIA Rowerowy Stolem (TR45) opłacono on-line
68 Dębski Bartosz Bytów Rowerowy Stolem (TR45) opłacono
69 Konieczny Tomasz Lipka Rowerowy Stolem (TR45) Grupa Rowerowa Lipka opłacono on-line
70 Żłobiński Mariusz Główczyce Średni Stolem (TP25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
71 Grabowska Angelika Niezabyszewo Średni Stolem (TP25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
72 Leszczyńska Kamila Niezabyszewo Średni Stolem (TP25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
73 Leszczyński Paweł Niezabyszewo Średni Stolem (TP25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
74 Miler Kinga Główczyce Średni Stolem (TP25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
75 Znaczko Wojtek MOROWO Średni Stolem (TP25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
76 Miler Daria Główczyce Średni Stolem (TP25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
77 ZNACZKO PAWEŁ MOROWO Średni Stolem (TP25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA opłacono
78 Grodecki Łukasz Gdańsk Średni Stolem (TP25) Cobra Rajd Team opłacono on-line
79 Pilarek Adrian Koszalin Mały Stolem (TP12) - osoby do 15 lat opłacono on-line
80 Pilarek Ireneusz Koszalin Mały Stolem (TP12) - osoby powyżej 15 lat opłacono on-line
81 Hippner Marcin Gdańsk Duży Stolem (TP 50) Morenka Team opłacono on-line
82 Duda Tomasz Warszawa Duży Stolem (TP 50) opłacono on-line
83 Olszański Paweł Szczecin Rowerowy Stolem (TR45) opłacono on-line
84 Romanowski Łukasz Gdańsk Średni Stolem (TP25) Debestim opłacono on-line
85 Gwadera Kamil Warszawa Duży Stolem (TP 50) opłacono on-line
86 Nowacki Kamil Bolesławice Średni Stolem (TP25) opłacono
87 Olszewski Kamil Warszawa Duży Stolem (TP 50) opłacono on-line
88 Dygacz Agnieszka Siemianowice Śląskie Duży Stolem (TP 50) opłacono on-line
89 Paszyn Maciej Warszawa Duży Stolem (TP 50)
90 Niepomnik Antonia Tadzino Mały Stolem (TP12) - osoby do 15 lat Zeberki opłacono
91 Niepomnik Alicja Tadzino Mały Stolem (TP12) - osoby powyżej 15 lat Zeberki opłacono
92 Niepomnik Maciej Tadzino Mały Stolem (TP12) - osoby powyżej 15 lat Zeberki opłacono
93 Szpilman Katarzyna Gdynia Średni Stolem (TP25)
94 Bowszys Maciej Dorotowo Duży Stolem (TP 50) Odciski i pęcherze opłacono on-line
95 Dolna Justyna Wejherowo Średni Stolem (TP25) Księgowa na gigancie ;) opłacono on-line
96 Hołdakowski Wojciech Warszawa Duży Stolem (TP 50) opłacono
97 MAZUREK MARCIN MAZUREK KĘPICE Rowerowy Stolem (TR45) opłacono on-line
98 Piotrowicz Maciej Gdańsk Duży Stolem (TP 50) opłacono on-line
99 Brodacka Anna Dębogórze Średni Stolem (TP25) DrużynaB opłacono on-line
100 Bernatowicz Ziemowit Dębogórze Średni Stolem (TP25) DrużynaB opłacono


Wyświetleń: 5006

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ