Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Banach Ryszard | Gdansk | Polska | Mini - 36 km | BST BanachBrothers | opłacono on-line |
2 | Białek Michał | Gdynia | Polska | Mini - 36 km | Klub Marynarki Wojennej Kompas | opłacono on-line |
3 | BIESZK JULIA | KARLIKOWO | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
4 | Bieszke Rafał | Gdynia | Polska | Mini - 36 km | #grubykreci | opłacono on-line |
5 | Bogdziewicz Eugeniusz | Gdańsk | Polska | Mini - 36 km | opłacono | |
6 | Bolius Łukasz | Żukczyn | Polska | Mega - 72 km | opłacono on-line | |
7 | Brzeźnicki Tomasz | Lębork | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
8 | Buja Krystian | Chłapowo | Polska | Mega - 72 km | KLIF TEAM Chłapowo | opłacono on-line |
9 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
10 | Błaszczak Dariusz | Gdynia | Polska | Mega - 72 km | VECTOR Group Team | opłacono on-line |
11 | Ciba Damian | Rumia | Polska | Mini - 36 km | TA KO TEAM | opłacono on-line |
12 | Czyżniewski Włodzimierz | Toruń | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
13 | Dalecki Karol | Reda | Polska | Mini - 36 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
14 | Dawidowski Roman | Puck | Polska | Mini - 36 km | Senior+ przystań | opłacono on-line |
15 | Dobke Jan | Gdynia | Polska | Mega - 72 km | Bogdziewicz Team | opłacono on-line |
16 | Doppke Paweł | Żarnowiec | Polska | Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | opłacono on-line | |
17 | Drewniak Artur | Kielno | Polska | Mini - 36 km | Art Team | opłacono on-line |
18 | Dzienisz Janusz | Gdynia | Polska | Mini - 36 km | Adva Optical Networking | opłacono on-line |
19 | Fausek Marcin | Lulkowo | Polska | Mega - 72 km | SISU-OWB rowertour.com | opłacono on-line |
20 | Gertjan Meijerink | Enschede | Holandia | Mega - 72 km | RTC de Stofwolk | opłacono on-line |
21 | Glaas Bartek | Gdańsk | Polska | Mini - 36 km | NEXUS Team | opłacono |
22 | Gluziński Kacper | Warszawa | Polska | Mini - 36 km | Drejgier Coatching | opłacono on-line |
23 | GNIECH MONIKA | GDYNIA | Polska | Mini - 36 km | PRZYCHODNIA ORŁOWO Sp. Z.O.O | opłacono on-line |
24 | Goike Sylwester | Charbrowo | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
25 | Goll Kamil | Gdynia | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
26 | Gortat Bogumił | Dobrzęcino | Polska | Mini - 36 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
27 | Goyke Krzysztof | Lubkowo | Polska | MEga - 72 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | KLIF TEAM Chłapowo | opłacono on-line |
28 | Goyke Sebastian | Lubkowo | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
29 | Gołaszewski Paweł | Gdańsk | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
30 | Grabowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
31 | Główka Sebastian | Gdańsk | Polska | Mini - 36 km | Bogdziewicz Team | opłacono on-line |
32 | Jagodziński Tomasz | Czaple | Polska | Mini - 36 km | CZAPLE | opłacono on-line |
33 | Jakubek Aleksandra | Gdańsk | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
34 | Jaszewski Borys | Gdańsk | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
35 | Joskowska Iwona | Luzino | Polska | Mega - 72 km | Luk-Coonect Racing Team | opłacono on-line |
36 | Kaczorowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Mini - 36 km | opłacono | |
37 | Kamiński Paweł | Gdańsk | Polska | Mini - 36 km | Start Kartuzy | opłacono on-line |
38 | Karpiński Marcin | Bytów | Polska | Mini - 36 km | MLKS BASZTA BYTÓW | opłacono on-line |
39 | Kasprzak Radosław | Gdynia | Polska | Mega - 72 km | opłacono on-line | |
40 | Kaszubowska-Teofilak Justyna | Rumia | Polska | Mini - 36 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
41 | Kiszkurno Andrzej | Gdynia | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
42 | Kolida Yurii | Gdynia | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
43 | Kolka Zbigniew | Grzybno | Polska | Mini - 36 km | Rowerowe Kaszuby | opłacono on-line |
44 | KORTH BOŻENA | Żarnowiec | Polska | Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | Norda Active Team | opłacono on-line |
45 | Korth Damian | Żarnowiec | Polska | Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | Norda Active Team | opłacono on-line |
46 | Kościelniak Maciej | Gdańsk | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
47 | Kosmecki Michał | Gdynia | Polska | Mega - 72 km | opłacono on-line | |
48 | Kowalczyk Jacek | Rotmanka | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
49 | Kołodzik Grzegorz | Żarnowiec | Polska | MEga - 72 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | SISU-OWB rowertour.com | opłacono on-line |
50 | Krupa Andrzej | Gdańsk | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
51 | KUCHNOWSKI HENRYK | MINKOWICE | Polska | Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | LUK-CONNECT | opłacono on-line |
52 | Kulas Jerzy | Pruszcz Gdański | Polska | Mini - 36 km | MAJS | opłacono on-line |
53 | Kuznetsov Dmytro | Gdynia | Polska | Mini - 36 km | CF3M | opłacono on-line |
54 | Kwaśniewski Adam | Bielawa | Polska | Mega - 72 km | Burcak Team | opłacono on-line |
55 | Kłodzińska Daria | Rzucewo | Polska | Mini - 36 km | Klif team | opłacono |
56 | Labuda Stanisław | Gdańsk | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
57 | Laszkiewicz Waldemar | Krzywice | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
58 | Leszczyńska Katarzyna | Wejherowo | Polska | Mini - 36 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
59 | Leszczyński Adam | Gdynia | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
60 | Leszczyński Dariusz | Wejherowo | Polska | Mini - 36 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
61 | Lewandowska Natalia | Kartuzy | Polska | Mega - 72 km | Rowerowe Kaszuby | opłacono on-line |
62 | Liśkiewicz Łukasz | Zławieś Wielka | Polska | Mini - 36 km | JacaCoach | opłacono on-line |
63 | Manturewicz Maciej | Gdynia | Polska | Mini - 36 km | Ferro Vitello | opłacono on-line |
64 | Markiewicz Jakub | Malbork | Polska | Mini - 36 km | GK Malbork | opłacono on-line |
65 | Matuszak Krzysztof | Kiełpino | Polska | Mini - 36 km | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line |
66 | Mielewczyk Rafał | Gościcino | Polska | Mini - 36 km | KLIF TEAM Chłapowo | opłacono on-line |
67 | Motowidło Maciej | Gdańsk | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
68 | Mudlaff Maja | Chłapowo | Polska | Przejazd Rodzinny - 10 km | KLIF TEAM CHŁAPOWO | opłacono on-line |
69 | Naczk Bartosz | Pruszcz Gdański | Polska | Mini - 36 km | NEXUS Team | opłacono |
70 | Nowakowski Łukasz | Gdynia | Polska | Mega - 72 km | LOTOS Team / SOBCZAK Team | opłacono on-line |
71 | Pacuk Dominik | Wejherowo | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
72 | Perekitko Krzysztof | Jagatowo | Polska | Mini - 36 km | Niezrzeszony | opłacono on-line |
73 | Perekitko Teresa | Jagatowo | Polska | Przejazd Rodzinny - 10 km | opłacono on-line | |
74 | Perekitko Wiktor | Jagatowo | Polska | Przejazd Rodzinny - 10 km | opłacono on-line | |
75 | Petk Grzegorz | Kowale | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
76 | Pienczyn Maciej | Wejherowo | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
77 | Pieniążkiewicz Monika | Gdańsk | Polska | Mega - 72 km | opłacono on-line | |
78 | Piepka Sławomir | Leśniewo | Polska | Mini - 36 km | KLIF Team Chłapowo | opłacono |
79 | Plinski Kajetan | Chłapowo | Polska | Mini - 36 km | KLIF TEAM CHŁAPOWO | opłacono on-line |
80 | Podufalski Jacek | Toruń | Polska | Mini - 36 km | PROLAB | opłacono on-line |
81 | Potrykus Jan | Chłapowo | Polska | Przejazd Rodzinny - 10 km | KLIF TEAM CHŁAPOWO | opłacono on-line |
82 | Pufund Arkadiusz | Reda | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
83 | Płotka Witold | Straszyn | Polska | Mini - 36 km | Rowerowy Straszyn | opłacono on-line |
84 | Raszkowski Piotr | Gdańsk | Polska | Mini - 36 km | runpassion.pl | opłacono on-line |
85 | Roeske Mariusz | Minkowice | Polska | Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | opłacono on-line | |
86 | Różalski Rafał | Gdańsk | Polska | Mega - 72 km | BST-Banach Sport Team | opłacono on-line |
87 | Różański Kamil | Bydgoszcz | Polska | Mega - 72 km | 3Gravity | opłacono on-line |
88 | Rynkiewicz Dariusz | Dębogórze | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
89 | Rytlewski Piotr | Góra | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
90 | Rzeźnik Piotr | Gdańsk | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
91 | Salzer Jacek | Minkowice | Polska | MEga - 72 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | KLIF TEAM Chłapowo | opłacono on-line |
92 | Sawicz Michał | Pępowo | Polska | Mini - 36 km | Start Kartuzy | opłacono on-line |
93 | Schok Łukasz | Gdynia | Polska | Mega - 72 km | F3 TEAM | opłacono on-line |
94 | Siemaszko Mateusz | Bartoszyce | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
95 | Skawiński Tomasz | Gdynia | Polska | Mega - 72 km | NEXUS Team | opłacono |
96 | Skiba Roman | Nakło nad Notecią | Polska | Mega - 72 km | Jare Team | opłacono on-line |
97 | Skoneczny Kamil | Gdynia | Polska | Mega - 72 km | Bogdziewicz Team | opłacono on-line |
98 | Skowroński Tomasz | Władysławowo | Polska | Mini - 36 km | opłacono on-line | |
99 | Smyk Łukasz | Rumia | Polska | Mini - 36 km | Adva Optical Networking | opłacono on-line |
100 | Staśkiewicz Piotr | Bytów | Polska | Mega - 72 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 18489