Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#OgniwoFamily
1 Zeszutek Robert Gdynia Mini - 36 km #OgniwoFamily opłacono on-line
#grubykreci
2 Bieszke Rafał Gdynia Mini - 36 km #grubykreci opłacono on-line
3Gravity
3 Różański Kamil Bydgoszcz Mega - 72 km 3Gravity opłacono on-line
ANTE Team
4 Szczepkowski Zenon Gdansk Mega - 72 km ANTE Team opłacono
Adva Optical Networking
5 Smyk Łukasz Rumia Mini - 36 km Adva Optical Networking opłacono on-line
6 Dzienisz Janusz Gdynia Mini - 36 km Adva Optical Networking opłacono on-line
Akademia Biegowa Kiełpino
7 Matuszak Krzysztof Kiełpino Mini - 36 km Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
Amator
8 Szkaradnik Paweł Gdansk Mini - 36 km Amator opłacono on-line
Art Team
9 Drewniak Artur Kielno Mini - 36 km Art Team opłacono on-line
BST-Banach Sport Team
10 Różalski Rafał Gdańsk Mega - 72 km BST-Banach Sport Team opłacono on-line
BST-Banach Sport Team
11 Tymiński Tomasz Kowale Mega - 72 km BST-Banach Sport Team opłacono on-line
BST BanachBrothers
12 Banach Ryszard Gdansk Mini - 36 km BST BanachBrothers opłacono on-line
Bogdziewicz Team
13 Skoneczny Kamil Gdynia Mega - 72 km Bogdziewicz Team opłacono on-line
14 Dobke Jan Gdynia Mega - 72 km Bogdziewicz Team opłacono on-line
15 Zienkiewicz Łukasz Sopot Mega - 72 km Bogdziewicz Team
16 Wiśniewski Dariusz Gdynia Mega - 72 km Bogdziewicz Team opłacono on-line
17 Główka Sebastian Gdańsk Mini - 36 km Bogdziewicz Team opłacono on-line
Burcak Team
18 Kwaśniewski Adam Bielawa Mega - 72 km Burcak Team opłacono on-line
CF3M
19 Kuznetsov Dmytro Gdynia Mini - 36 km CF3M opłacono on-line
CTS
20 Miszewski Krzysztof Gdańsk Mini - 36 km CTS
CZAPLE
21 Jagodziński Tomasz Czaple Mini - 36 km CZAPLE opłacono on-line
Drejgier Coatching
22 Gluziński Kacper Warszawa Mini - 36 km Drejgier Coatching opłacono on-line
F3 TEAM
23 Schok Łukasz Gdynia Mega - 72 km F3 TEAM opłacono on-line
FALA INSIDECYCLING.CC
24 Wienskowski Tomasz Gdynia Mega - 72 km FALA INSIDECYCLING.CC
Ferro Vitello
25 Manturewicz Maciej Gdynia Mini - 36 km Ferro Vitello opłacono on-line
GK Malbork
26 Markiewicz Jakub Malbork Mini - 36 km GK Malbork opłacono on-line
Goszczyno Biega
27 Kaleta Tomasz Goszczyno Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa Goszczyno Biega
Gravel on the Run
28 Wyka Andrzej Gdynia Mega - 72 km Gravel on the Run opłacono
JacaCoach
29 Liśkiewicz Łukasz Zławieś Wielka Mini - 36 km JacaCoach opłacono on-line
Jare Team
30 Skiba Roman Nakło nad Notecią Mega - 72 km Jare Team opłacono on-line
KLIF TEAM CHŁAPOWO
31 Mudlaff Maja Chłapowo Przejazd Rodzinny - 10 km KLIF TEAM CHŁAPOWO opłacono on-line
KLIF TEAM CHŁAPOWO
32 Piepka Mateusz starzyno Mini - 36 km KLIF TEAM CHŁAPOWO
33 Plinski Kajetan Chłapowo Mini - 36 km KLIF TEAM CHŁAPOWO opłacono on-line
KLIF TEAM CHŁAPOWO
34 Potrykus Jan Chłapowo Przejazd Rodzinny - 10 km KLIF TEAM CHŁAPOWO opłacono on-line
35 Styn Mateusz Karwieńskie Błoto Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa KLIF TEAM CHŁAPOWO opłacono on-line
36 Paczuła Ireneusz Lębork Mini - 36 km KLIF TEAM CHŁAPOWO
KLIF TEAM Chłapowo
37 Mielewczyk Rafał Gościcino Mini - 36 km KLIF TEAM Chłapowo opłacono on-line
38 Salzer Jacek Minkowice MEga - 72 km Mieszkańcy Gminy Krokowa KLIF TEAM Chłapowo opłacono on-line
39 Goyke Krzysztof Lubkowo MEga - 72 km Mieszkańcy Gminy Krokowa KLIF TEAM Chłapowo opłacono on-line
40 Buja Krystian Chłapowo Mega - 72 km KLIF TEAM Chłapowo opłacono on-line
KLIF Team Chłapowo
41 Gorazdowska Katarzyna Kłanino Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa KLIF Team Chłapowo
42 Gorazdowski Marcin Kłanino Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa KLIF Team Chłapowo
KLIF Team Chłapowo
43 Piepka Sławomir Leśniewo Mini - 36 km KLIF Team Chłapowo opłacono
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
44 Strzelecki Paweł Lębork Mini - 36 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono on-line
Klif team
45 Włodarczyk Weronika Rozewie Mini - 36 km Klif team opłacono on-line
46 Kłodzińska Daria Rzucewo Mini - 36 km Klif team opłacono
Klif team
47 Kłodziński Marcin Rzucewo Przejazd Rodzinny - 10 km Klif team
Klub Marynarki Wojennej Kompas
48 Białek Michał Gdynia Mini - 36 km Klub Marynarki Wojennej Kompas opłacono on-line
Krups/Tefal
49 Jaźnicka Ewelina Gdańsk Mega - 72 km Krups/Tefal
LOTOS Team / SOBCZAK Team
50 Nowakowski Łukasz Gdynia Mega - 72 km LOTOS Team / SOBCZAK Team opłacono on-line
LUK-CONNECT
51 KUCHNOWSKI HENRYK MINKOWICE Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa LUK-CONNECT opłacono on-line
Luk-Coonect Racing Team
52 Joskowska Iwona Luzino Mega - 72 km Luk-Coonect Racing Team opłacono on-line
MAJS
53 Kulas Jerzy Pruszcz Gdański Mini - 36 km MAJS opłacono on-line
MLKS BASZTA BYTÓW
54 Karpiński Marcin Bytów Mini - 36 km MLKS BASZTA BYTÓW opłacono on-line
MURSS Bikes
55 Zieliński Miłosz Kraków Mega - 72 km MURSS Bikes opłacono on-line
MajBike Team
56 Cyman Tomasz Kosakowo Mega - 72 km MajBike Team
57 Lewiński Marcin Reda Mega - 72 km MajBike Team
NEXUS Team
58 Naczk Bartosz Pruszcz Gdański Mini - 36 km NEXUS Team opłacono
59 Skawiński Tomasz Gdynia Mega - 72 km NEXUS Team opłacono
NEXUS Team
60 Glaas Bartek Gdańsk Mini - 36 km NEXUS Team opłacono
Niezrzeszony
61 Perekitko Krzysztof Jagatowo Mini - 36 km Niezrzeszony opłacono on-line
Norda Active Team
62 Wojewoda Adam Rumia Mega - 72 km Norda Active Team opłacono on-line
63 Dalecki Karol Reda Mini - 36 km Norda Active Team opłacono on-line
64 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Mini - 36 km Norda Active Team opłacono on-line
65 Leszczyński Dariusz Wejherowo Mini - 36 km Norda Active Team opłacono on-line
Norda Active Team
66 Korth Damian Żarnowiec Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa Norda Active Team opłacono on-line
67 Stolc Dawid KOLECZKOWO Mega - 72 km Norda Active Team opłacono on-line
68 Leszczyńska Katarzyna Wejherowo Mini - 36 km Norda Active Team opłacono on-line
69 KORTH BOŻENA Żarnowiec Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa Norda Active Team opłacono on-line
70 Gortat Bogumił Dobrzęcino Mini - 36 km Norda Active Team opłacono on-line
PROLAB
71 Podufalski Jacek Toruń Mini - 36 km PROLAB opłacono on-line
PRZYCHODNIA ORŁOWO Sp. Z.O.O
72 GNIECH MONIKA GDYNIA Mini - 36 km PRZYCHODNIA ORŁOWO Sp. Z.O.O opłacono on-line
PTT Delta
73 Dymek Stanisław Płock Mini - 36 km PTT Delta
Passerotti-4yourbike
74 Żywuszko Patryk Rumia Mini - 36 km Passerotti-4yourbike opłacono on-line
Polpharma Run Team
75 Wołkanin Paweł Łódź Mini - 36 km Polpharma Run Team opłacono on-line
Pro Cycling by Marycz
76 Zyśko Paweł Koszalin Mega - 72 km Pro Cycling by Marycz opłacono on-line
RTC de Stofwolk
77 Gertjan Meijerink Enschede Mega - 72 km RTC de Stofwolk opłacono on-line
Romet Factory Team
78 M Artur Gdańsk Mini - 36 km Romet Factory Team
79 Pituch Sławomir Bytów Mini - 36 km Romet Factory Team
Rowerowe Kaszuby
80 Kolka Zbigniew Grzybno Mini - 36 km Rowerowe Kaszuby opłacono on-line
81 Lewandowska Natalia Kartuzy Mega - 72 km Rowerowe Kaszuby opłacono on-line
Rowerowy Straszyn
82 Płotka Witold Straszyn Mini - 36 km Rowerowy Straszyn opłacono on-line
SEMEKO AquaCentrum
83 suchecki maciej gdynia Mega - 72 km SEMEKO AquaCentrum
SISU-OWB rowertour.com
84 Kołodzik Grzegorz Żarnowiec MEga - 72 km Mieszkańcy Gminy Krokowa SISU-OWB rowertour.com opłacono on-line
85 Fausek Marcin Lulkowo Mega - 72 km SISU-OWB rowertour.com opłacono on-line
Senior + PrzystańB
86 Dawidowski Roman Puck Mini - 36 km Senior + PrzystańB
Senior+ przystań
87 Dawidowski Roman Puck Mini - 36 km Senior+ przystań opłacono on-line
Start Kartuzy
88 Furmanek Slawomir Tczew Mini - 36 km Start Kartuzy
89 Kamiński Paweł Gdańsk Mini - 36 km Start Kartuzy opłacono on-line
90 Sawicz Michał Pępowo Mini - 36 km Start Kartuzy opłacono on-line
Szalone Pedały Bajk Tim
91 piasecki filip sopot Mini - 36 km Szalone Pedały Bajk Tim
TA KO TEAM
92 Ciba Damian Rumia Mini - 36 km TA KO TEAM opłacono on-line
VECTOR Group Team
93 Błaszczak Dariusz Gdynia Mega - 72 km VECTOR Group Team opłacono on-line
VO2max MTBTeam
94 Główczewski Sebastian Gdańsk Mini - 36 km VO2max MTBTeam
Zdrowy Rower
95 Kulikowski Tobiasz Gdynia Mega - 72 km Zdrowy Rower
_BRAK NAZWY_
96 Staśkiewicz Piotr Bytów Mega - 72 km opłacono on-line
97 Rynkiewicz Dariusz Dębogórze Mini - 36 km opłacono on-line
98 Doppke Paweł Żarnowiec Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa opłacono on-line
99 Kowalczyk Jacek Rotmanka Mini - 36 km opłacono on-line
100 Szymerowski Łukasz Wejherowo Mini - 36 km opłacono on-line
101 Gołaszewski Paweł Gdańsk Mini - 36 km opłacono on-line
102 Laszkiewicz Waldemar Krzywice Mini - 36 km opłacono on-line
103 Grabowski Krzysztof Gdańsk Mini - 36 km opłacono on-line
104 Rytlewski Piotr Góra Mini - 36 km opłacono on-line
105 Rzeźnik Piotr Gdańsk Mini - 36 km opłacono on-line
106 Brzeźnicki Tomasz Lębork Mini - 36 km opłacono on-line
107 Motowidło Maciej Gdańsk Mini - 36 km opłacono on-line
108 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Mini - 36 km opłacono on-line
109 Krupa Andrzej Gdańsk Mini - 36 km opłacono on-line
110 Labuda Stanisław Gdańsk Mini - 36 km opłacono on-line
111 Bogdziewicz Eugeniusz Gdańsk Mini - 36 km opłacono
112 Goll Kamil Gdynia Mini - 36 km opłacono on-line
113 Wierzbowski Piotr Gdynia Mega - 72 km opłacono on-line
114 Milczarek Radek Gdynia Mini - 36 km
115 Sulewski Łukasz Łęgowo Mega - 72 km opłacono on-line
116 Roeske Mariusz Minkowice Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa opłacono on-line
117 Kosmecki Michał Gdynia Mega - 72 km opłacono on-line
118 Kaczorowski Mariusz Juszkowo, pow. gdański Mini - 36 km
119 Leszczyński Adam Gdynia Mini - 36 km opłacono on-line
120 Kaczorowski Tomasz Gdańsk Mini - 36 km opłacono
121 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Mini - 36 km opłacono on-line
122 Pieniążkiewicz Monika Gdańsk Mega - 72 km opłacono on-line
123 Skowroński Tomasz Władysławowo Mini - 36 km opłacono on-line
124 Perekitko Wiktor Jagatowo Przejazd Rodzinny - 10 km opłacono on-line
125 Perekitko Teresa Jagatowo Przejazd Rodzinny - 10 km opłacono on-line
126 Bolius Łukasz Żukczyn Mega - 72 km opłacono on-line
127 Pienczyn Maciej Wejherowo Mini - 36 km opłacono on-line
128 Wróbel Szymon Gdynia Mini - 36 km opłacono on-line
129 SZYMAŃSKI PIOTR GOSZCZYNO Mini - 36 km opłacono on-line
130 BIESZK JULIA KARLIKOWO Mini - 36 km opłacono on-line
131 Żywicki Paweł Bytów Mini - 36 km opłacono on-line
132 Szczupak Jacek Łańcut Mini - 36 km opłacono on-line
133 Czyżniewski Włodzimierz Toruń Mini - 36 km opłacono on-line
134 Kolida Yurii Gdynia Mini - 36 km opłacono on-line
135 Goyke Sebastian Lubkowo Mini - 36 km opłacono on-line
136 Kościelniak Maciej Gdańsk Mini - 36 km opłacono on-line
137 Pufund Arkadiusz Reda Mini - 36 km opłacono on-line
138 Szymanek Marcin Żarnowiec Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa opłacono on-line
139 Kasprzak Radosław Gdynia Mega - 72 km opłacono on-line
140 Prusinowski Bernard Gdynia Mega - 72 km
141 Petk Grzegorz Kowale Mini - 36 km opłacono on-line
142 Siemaszko Mateusz Bartoszyce Mini - 36 km opłacono on-line
143 Kiszkurno Andrzej Gdynia Mini - 36 km opłacono on-line
144 Pacuk Dominik Wejherowo Mini - 36 km opłacono on-line
145 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Mini - 36 km
146 Goike Sylwester Charbrowo Mini - 36 km opłacono on-line
147 Wiergowski Szymon Reda Mini - 36 km opłacono on-line
148 Jaszewski Borys Gdańsk Mini - 36 km opłacono on-line
149 Jakubek Aleksandra Gdańsk Mini - 36 km opłacono on-line
runpassion.pl
150 Raszkowski Piotr Gdańsk Mini - 36 km runpassion.pl opłacono on-line


Wyświetleń: 10157

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ