Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#OgniwoFamily | |||||||||
1 | Zeszutek Robert | Gdynia | Mini - 36 km | #OgniwoFamily | opłacono on-line | ||||
#grubykreci | |||||||||
2 | Bieszke Rafał | Gdynia | Mini - 36 km | #grubykreci | opłacono on-line | ||||
3Gravity | |||||||||
3 | Różański Kamil | Bydgoszcz | Mega - 72 km | 3Gravity | opłacono on-line | ||||
ANTE Team | |||||||||
4 | Szczepkowski Zenon | Gdansk | Mega - 72 km | ANTE Team | opłacono | ||||
Adva Optical Networking | |||||||||
5 | Dzienisz Janusz | Gdynia | Mini - 36 km | Adva Optical Networking | opłacono on-line | ||||
6 | Smyk Łukasz | Rumia | Mini - 36 km | Adva Optical Networking | opłacono on-line | ||||
Akademia Biegowa Kiełpino | |||||||||
7 | Matuszak Krzysztof | Kiełpino | Mini - 36 km | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line | ||||
Amator | |||||||||
8 | Szkaradnik Paweł | Gdansk | Mini - 36 km | Amator | opłacono on-line | ||||
Art Team | |||||||||
9 | Drewniak Artur | Kielno | Mini - 36 km | Art Team | opłacono on-line | ||||
BST-Banach Sport Team | |||||||||
10 | Różalski Rafał | Gdańsk | Mega - 72 km | BST-Banach Sport Team | opłacono on-line | ||||
BST-Banach Sport Team | |||||||||
11 | Tymiński Tomasz | Kowale | Mega - 72 km | BST-Banach Sport Team | opłacono on-line | ||||
BST BanachBrothers | |||||||||
12 | Banach Ryszard | Gdansk | Mini - 36 km | BST BanachBrothers | opłacono on-line | ||||
Bogdziewicz Team | |||||||||
13 | Główka Sebastian | Gdańsk | Mini - 36 km | Bogdziewicz Team | opłacono on-line | ||||
14 | Wiśniewski Dariusz | Gdynia | Mega - 72 km | Bogdziewicz Team | opłacono on-line | ||||
15 | Dobke Jan | Gdynia | Mega - 72 km | Bogdziewicz Team | opłacono on-line | ||||
16 | Skoneczny Kamil | Gdynia | Mega - 72 km | Bogdziewicz Team | opłacono on-line | ||||
17 | Zienkiewicz Łukasz | Sopot | Mega - 72 km | Bogdziewicz Team | |||||
Burcak Team | |||||||||
18 | Kwaśniewski Adam | Bielawa | Mega - 72 km | Burcak Team | opłacono on-line | ||||
CF3M | |||||||||
19 | Kuznetsov Dmytro | Gdynia | Mini - 36 km | CF3M | opłacono on-line | ||||
CTS | |||||||||
20 | Miszewski Krzysztof | Gdańsk | Mini - 36 km | CTS | |||||
CZAPLE | |||||||||
21 | Jagodziński Tomasz | Czaple | Mini - 36 km | CZAPLE | opłacono on-line | ||||
Drejgier Coatching | |||||||||
22 | Gluziński Kacper | Warszawa | Mini - 36 km | Drejgier Coatching | opłacono on-line | ||||
F3 TEAM | |||||||||
23 | Schok Łukasz | Gdynia | Mega - 72 km | F3 TEAM | opłacono on-line | ||||
FALA INSIDECYCLING.CC | |||||||||
24 | Wienskowski Tomasz | Gdynia | Mega - 72 km | FALA INSIDECYCLING.CC | |||||
Ferro Vitello | |||||||||
25 | Manturewicz Maciej | Gdynia | Mini - 36 km | Ferro Vitello | opłacono on-line | ||||
GK Malbork | |||||||||
26 | Markiewicz Jakub | Malbork | Mini - 36 km | GK Malbork | opłacono on-line | ||||
Goszczyno Biega | |||||||||
27 | Kaleta Tomasz | Goszczyno | Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | Goszczyno Biega | |||||
Gravel on the Run | |||||||||
28 | Wyka Andrzej | Gdynia | Mega - 72 km | Gravel on the Run | opłacono | ||||
JacaCoach | |||||||||
29 | Liśkiewicz Łukasz | Zławieś Wielka | Mini - 36 km | JacaCoach | opłacono on-line | ||||
Jare Team | |||||||||
30 | Skiba Roman | Nakło nad Notecią | Mega - 72 km | Jare Team | opłacono on-line | ||||
KLIF TEAM CHŁAPOWO | |||||||||
31 | Mudlaff Maja | Chłapowo | Przejazd Rodzinny - 10 km | KLIF TEAM CHŁAPOWO | opłacono on-line | ||||
KLIF TEAM CHŁAPOWO | |||||||||
32 | Plinski Kajetan | Chłapowo | Mini - 36 km | KLIF TEAM CHŁAPOWO | opłacono on-line | ||||
33 | Piepka Mateusz | starzyno | Mini - 36 km | KLIF TEAM CHŁAPOWO | |||||
KLIF TEAM CHŁAPOWO | |||||||||
34 | Potrykus Jan | Chłapowo | Przejazd Rodzinny - 10 km | KLIF TEAM CHŁAPOWO | opłacono on-line | ||||
35 | Styn Mateusz | Karwieńskie Błoto | Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | KLIF TEAM CHŁAPOWO | opłacono on-line | ||||
36 | Paczuła Ireneusz | Lębork | Mini - 36 km | KLIF TEAM CHŁAPOWO | |||||
KLIF TEAM Chłapowo | |||||||||
37 | Buja Krystian | Chłapowo | Mega - 72 km | KLIF TEAM Chłapowo | opłacono on-line | ||||
38 | Mielewczyk Rafał | Gościcino | Mini - 36 km | KLIF TEAM Chłapowo | opłacono on-line | ||||
39 | Goyke Krzysztof | Lubkowo | MEga - 72 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | KLIF TEAM Chłapowo | opłacono on-line | ||||
40 | Salzer Jacek | Minkowice | MEga - 72 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | KLIF TEAM Chłapowo | opłacono on-line | ||||
KLIF Team Chłapowo | |||||||||
41 | Gorazdowski Marcin | Kłanino | Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | KLIF Team Chłapowo | |||||
42 | Gorazdowska Katarzyna | Kłanino | Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | KLIF Team Chłapowo | |||||
KLIF Team Chłapowo | |||||||||
43 | Piepka Sławomir | Leśniewo | Mini - 36 km | KLIF Team Chłapowo | opłacono | ||||
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |||||||||
44 | Strzelecki Paweł | Lębork | Mini - 36 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono on-line | ||||
Klif team | |||||||||
45 | Włodarczyk Weronika | Rozewie | Mini - 36 km | Klif team | opłacono on-line | ||||
46 | Kłodzińska Daria | Rzucewo | Mini - 36 km | Klif team | opłacono | ||||
Klif team | |||||||||
47 | Kłodziński Marcin | Rzucewo | Przejazd Rodzinny - 10 km | Klif team | |||||
Klub Marynarki Wojennej Kompas | |||||||||
48 | Białek Michał | Gdynia | Mini - 36 km | Klub Marynarki Wojennej Kompas | opłacono on-line | ||||
Krups/Tefal | |||||||||
49 | Jaźnicka Ewelina | Gdańsk | Mega - 72 km | Krups/Tefal | |||||
LOTOS Team / SOBCZAK Team | |||||||||
50 | Nowakowski Łukasz | Gdynia | Mega - 72 km | LOTOS Team / SOBCZAK Team | opłacono on-line | ||||
LUK-CONNECT | |||||||||
51 | KUCHNOWSKI HENRYK | MINKOWICE | Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | LUK-CONNECT | opłacono on-line | ||||
Luk-Coonect Racing Team | |||||||||
52 | Joskowska Iwona | Luzino | Mega - 72 km | Luk-Coonect Racing Team | opłacono on-line | ||||
MAJS | |||||||||
53 | Kulas Jerzy | Pruszcz Gdański | Mini - 36 km | MAJS | opłacono on-line | ||||
MLKS BASZTA BYTÓW | |||||||||
54 | Karpiński Marcin | Bytów | Mini - 36 km | MLKS BASZTA BYTÓW | opłacono on-line | ||||
MURSS Bikes | |||||||||
55 | Zieliński Miłosz | Kraków | Mega - 72 km | MURSS Bikes | opłacono on-line | ||||
MajBike Team | |||||||||
56 | Cyman Tomasz | Kosakowo | Mega - 72 km | MajBike Team | |||||
57 | Lewiński Marcin | Reda | Mega - 72 km | MajBike Team | |||||
NEXUS Team | |||||||||
58 | Skawiński Tomasz | Gdynia | Mega - 72 km | NEXUS Team | opłacono | ||||
59 | Naczk Bartosz | Pruszcz Gdański | Mini - 36 km | NEXUS Team | opłacono | ||||
NEXUS Team | |||||||||
60 | Glaas Bartek | Gdańsk | Mini - 36 km | NEXUS Team | opłacono | ||||
Niezrzeszony | |||||||||
61 | Perekitko Krzysztof | Jagatowo | Mini - 36 km | Niezrzeszony | opłacono on-line | ||||
Norda Active Team | |||||||||
62 | Dalecki Karol | Reda | Mini - 36 km | Norda Active Team | opłacono on-line | ||||
63 | Kaszubowska-Teofilak Justyna | Rumia | Mini - 36 km | Norda Active Team | opłacono on-line | ||||
64 | Wojewoda Adam | Rumia | Mega - 72 km | Norda Active Team | opłacono on-line | ||||
65 | Leszczyński Dariusz | Wejherowo | Mini - 36 km | Norda Active Team | opłacono on-line | ||||
Norda Active Team | |||||||||
66 | Gortat Bogumił | Dobrzęcino | Mini - 36 km | Norda Active Team | opłacono on-line | ||||
67 | Stolc Dawid | KOLECZKOWO | Mega - 72 km | Norda Active Team | opłacono on-line | ||||
68 | Leszczyńska Katarzyna | Wejherowo | Mini - 36 km | Norda Active Team | opłacono on-line | ||||
69 | KORTH BOŻENA | Żarnowiec | Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | Norda Active Team | opłacono on-line | ||||
70 | Korth Damian | Żarnowiec | Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | Norda Active Team | opłacono on-line | ||||
PROLAB | |||||||||
71 | Podufalski Jacek | Toruń | Mini - 36 km | PROLAB | opłacono on-line | ||||
PRZYCHODNIA ORŁOWO Sp. Z.O.O | |||||||||
72 | GNIECH MONIKA | GDYNIA | Mini - 36 km | PRZYCHODNIA ORŁOWO Sp. Z.O.O | opłacono on-line | ||||
PTT Delta | |||||||||
73 | Dymek Stanisław | Płock | Mini - 36 km | PTT Delta | |||||
Passerotti-4yourbike | |||||||||
74 | Żywuszko Patryk | Rumia | Mini - 36 km | Passerotti-4yourbike | opłacono on-line | ||||
Polpharma Run Team | |||||||||
75 | Wołkanin Paweł | Łódź | Mini - 36 km | Polpharma Run Team | opłacono on-line | ||||
Pro Cycling by Marycz | |||||||||
76 | Zyśko Paweł | Koszalin | Mega - 72 km | Pro Cycling by Marycz | opłacono on-line | ||||
RTC de Stofwolk | |||||||||
77 | Gertjan Meijerink | Enschede | Mega - 72 km | RTC de Stofwolk | opłacono on-line | ||||
Romet Factory Team | |||||||||
78 | Pituch Sławomir | Bytów | Mini - 36 km | Romet Factory Team | |||||
79 | M Artur | Gdańsk | Mini - 36 km | Romet Factory Team | |||||
Rowerowe Kaszuby | |||||||||
80 | Kolka Zbigniew | Grzybno | Mini - 36 km | Rowerowe Kaszuby | opłacono on-line | ||||
81 | Lewandowska Natalia | Kartuzy | Mega - 72 km | Rowerowe Kaszuby | opłacono on-line | ||||
Rowerowy Straszyn | |||||||||
82 | Płotka Witold | Straszyn | Mini - 36 km | Rowerowy Straszyn | opłacono on-line | ||||
SEMEKO AquaCentrum | |||||||||
83 | suchecki maciej | gdynia | Mega - 72 km | SEMEKO AquaCentrum | |||||
SISU-OWB rowertour.com | |||||||||
84 | Fausek Marcin | Lulkowo | Mega - 72 km | SISU-OWB rowertour.com | opłacono on-line | ||||
85 | Kołodzik Grzegorz | Żarnowiec | MEga - 72 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | SISU-OWB rowertour.com | opłacono on-line | ||||
Senior + PrzystańB | |||||||||
86 | Dawidowski Roman | Puck | Mini - 36 km | Senior + PrzystańB | |||||
Senior+ przystań | |||||||||
87 | Dawidowski Roman | Puck | Mini - 36 km | Senior+ przystań | opłacono on-line | ||||
Start Kartuzy | |||||||||
88 | Kamiński Paweł | Gdańsk | Mini - 36 km | Start Kartuzy | opłacono on-line | ||||
89 | Sawicz Michał | Pępowo | Mini - 36 km | Start Kartuzy | opłacono on-line | ||||
90 | Furmanek Slawomir | Tczew | Mini - 36 km | Start Kartuzy | |||||
Szalone Pedały Bajk Tim | |||||||||
91 | piasecki filip | sopot | Mini - 36 km | Szalone Pedały Bajk Tim | |||||
TA KO TEAM | |||||||||
92 | Ciba Damian | Rumia | Mini - 36 km | TA KO TEAM | opłacono on-line | ||||
VECTOR Group Team | |||||||||
93 | Błaszczak Dariusz | Gdynia | Mega - 72 km | VECTOR Group Team | opłacono on-line | ||||
VO2max MTBTeam | |||||||||
94 | Główczewski Sebastian | Gdańsk | Mini - 36 km | VO2max MTBTeam | |||||
Zdrowy Rower | |||||||||
95 | Kulikowski Tobiasz | Gdynia | Mega - 72 km | Zdrowy Rower | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
96 | Siemaszko Mateusz | Bartoszyce | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
97 | Żywicki Paweł | Bytów | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
98 | Staśkiewicz Piotr | Bytów | Mega - 72 km | opłacono on-line | |||||
99 | Goike Sylwester | Charbrowo | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
100 | Rynkiewicz Dariusz | Dębogórze | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
101 | Jakubek Aleksandra | Gdańsk | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
102 | Jaszewski Borys | Gdańsk | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
103 | Kościelniak Maciej | Gdańsk | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
104 | Pieniążkiewicz Monika | Gdańsk | Mega - 72 km | opłacono on-line | |||||
105 | Kaczorowski Tomasz | Gdańsk | Mini - 36 km | opłacono | |||||
106 | Bogdziewicz Eugeniusz | Gdańsk | Mini - 36 km | opłacono | |||||
107 | Labuda Stanisław | Gdańsk | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
108 | Krupa Andrzej | Gdańsk | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
109 | Motowidło Maciej | Gdańsk | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
110 | Rzeźnik Piotr | Gdańsk | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
111 | Grabowski Krzysztof | Gdańsk | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
112 | Gołaszewski Paweł | Gdańsk | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
113 | Kiszkurno Andrzej | Gdynia | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
114 | Prusinowski Bernard | Gdynia | Mega - 72 km | ||||||
115 | Kasprzak Radosław | Gdynia | Mega - 72 km | opłacono on-line | |||||
116 | Kolida Yurii | Gdynia | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
117 | Wróbel Szymon | Gdynia | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
118 | Leszczyński Adam | Gdynia | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
119 | Kosmecki Michał | Gdynia | Mega - 72 km | opłacono on-line | |||||
120 | Milczarek Radek | Gdynia | Mini - 36 km | ||||||
121 | Wierzbowski Piotr | Gdynia | Mega - 72 km | opłacono on-line | |||||
122 | Goll Kamil | Gdynia | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
123 | SZYMAŃSKI PIOTR | GOSZCZYNO | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
124 | Rytlewski Piotr | Góra | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
125 | Perekitko Teresa | Jagatowo | Przejazd Rodzinny - 10 km | opłacono on-line | |||||
126 | Perekitko Wiktor | Jagatowo | Przejazd Rodzinny - 10 km | opłacono on-line | |||||
127 | Kaczorowski Mariusz | Juszkowo, pow. gdański | Mini - 36 km | ||||||
128 | BIESZK JULIA | KARLIKOWO | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
129 | Petk Grzegorz | Kowale | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
130 | Laszkiewicz Waldemar | Krzywice | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
131 | Brzeźnicki Tomasz | Lębork | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
132 | Goyke Sebastian | Lubkowo | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
133 | Szczupak Jacek | Łańcut | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
134 | Sulewski Łukasz | Łęgowo | Mega - 72 km | opłacono on-line | |||||
135 | JONATOWSKI Zygmunt | MALBORK | Mini - 36 km | ||||||
136 | Roeske Mariusz | Minkowice | Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | opłacono on-line | |||||
137 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
138 | Wiergowski Szymon | Reda | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
139 | Pufund Arkadiusz | Reda | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
140 | Kowalczyk Jacek | Rotmanka | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
141 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
142 | Czyżniewski Włodzimierz | Toruń | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
143 | Pacuk Dominik | Wejherowo | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
144 | Pienczyn Maciej | Wejherowo | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
145 | Szymerowski Łukasz | Wejherowo | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
146 | Skowroński Tomasz | Władysławowo | Mini - 36 km | opłacono on-line | |||||
147 | Szymanek Marcin | Żarnowiec | Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | opłacono on-line | |||||
148 | Doppke Paweł | Żarnowiec | Mini - 36 km Mieszkańcy Gminy Krokowa | opłacono on-line | |||||
149 | Bolius Łukasz | Żukczyn | Mega - 72 km | opłacono on-line | |||||
runpassion.pl | |||||||||
150 | Raszkowski Piotr | Gdańsk | Mini - 36 km | runpassion.pl | opłacono on-line |
Wyświetleń: 18548