Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Maszota Marzena Strzebielino Udział w rajdzie
2 Maszota Janusz Strzebielino Udział w rajdzie
3 Grala Maciej WEJHEROWO Udział w rajdzie
4 Grala Magdalena WEJHEROWO Udział w rajdzie
5 Grala Anna WEJHEROWO Udział w rajdzie
6 Bobkowski Mariusz Strzebielino Udział w rajdzie
7 Bobkowski Dawid Strzebielino Osiedle Udział w rajdzie
8 Stegenta Sławomir Toruń Udział w rajdzie
9 Stegenta Sylwia Toruń Udział w rajdzie
10 Kotłowski Roman Bożepole Wielkie Udział w rajdzie
11 Janowski Krzysztof Gdańsk Udział w rajdzie
12 Cichowlas Magda Gdańsk Udział w rajdzie
13 Cichowlas Mikołaj Gdańsk Udział w rajdzie
14 Ptach Bartłomiej Strzebielino Osiedle Udział w rajdzie
15 Ptach Katarzyna Strzebielino Osiedle Udział w rajdzie
16 Ptach Dawid Strzebielino Osiedle Udział w rajdzie
17 Bulczak Grzegorz Strzebielino Udział w rajdzie
18 Stefański Łukasz Redystowo Udział w rajdzie KS ROZŁAZINO
19 Kamionka Klaudia Lębork Udział w rajdzie KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
20 Brzeźnicki Tomasz Lębork Udział w rajdzie
21 Paczuła Ireneusz Lębork Udział w rajdzie KLIF TEAM CHŁAPOWO
22 Rybakowicz Marek Lębork Udział w rajdzie KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
23 Strzelecki Paweł Lębork Udział w rajdzie KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
24 Petka Tomasz Lębork Udział w rajdzie KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
25 Maciejewski Sławomir Lębork Udział w rajdzie KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
26 Petka Arek Lębork Udział w rajdzie KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
27 Kuklewski Wojciech Wejherowo Udział w rajdzie
28 Jóźwiak Witold Łęczyce Udział w rajdzie
29 Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie Udział w rajdzie KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
30 Cirocka Marlena Strzebielino Udział w rajdzie
31 Cirocki Rafał Strzebielino Udział w rajdzie
32 Wencel Krzysiek Świchowo Udział w rajdzie
33 Maszota Rozalia Strzebielino Udział w rajdzie
34 Kopyszke Alicja Wejherowo Udział w rajdzie
35 Kopyszke Karol Wejherowo Udział w rajdzie
36 Łaga Adrian Strzebielino Udział w rajdzie
37 Paschke kacper strzebielino Udział w rajdzie
38 Grubba Antonina Bożepole Wielkie Udział w rajdzie
39 Grubba Marcin Bożepole Wielkie Udział w rajdzie
40 Szczodrowska Agnieszka Bożepole Wielkie Udział w rajdzie
41 Hinc Dagmara Strzebielino Udział w rajdzie
42 Rzoska Michał Strzebielino Udział w rajdzie
43 Bojke Agata Strzebielino Udział w rajdzie
44 Jagusiak Bartek Luzino Udział w rajdzie
45 Jagusiak Iza Luzino Udział w rajdzie
46 Klimczak Celina Bożepole Małe Udział w rajdzie
47 Kondratko Paweł Bożepole Małe Udział w rajdzie
48 Klimczak Wiesław Bożepole Małe Udział w rajdzie
49 Kondratko Bogusława Bożepole Małe Udział w rajdzie
50 Piankowski Szymon Bożepole Wielkie Udział w rajdzie


Wyświetleń: 1444

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ