Słupska Piwna Mila
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szałek Michał Słupsk 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) opłacono on-line
2 ANTONIAK MONIKA ANTONIAK Słupsk 16:05 opłacono on-line
3 stępniewski marcin siemianice 16:05 opłacono on-line
4 Słapik Przemysław Słupsk 14:50 Słupsk opłacono on-line
5 Skwara Maciej Poznań 14:50 KS Polidupa opłacono on-line
6 Pietrzak Mirosław Dębnica kaszubska 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) opłacono on-line
7 Rusinowicz Michał Słupsk 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) opłacono on-line
8 Kłuciński Marcin Siemianice 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) opłacono on-line
9 Komorowski Mateusz Lębork 15:40 opłacono on-line
10 Kawecki Krzysztof Słupsk 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) opłacono on-line
11 Krawczyk Mateusz Słupsk 16:05 opłacono on-line
12 Błencki Piotr Słupsk 16:05 PATO TEAM opłacono on-line
13 Firlong Maciej Słupsk 16:05 PATO TEAM opłacono on-line
14 Stasiak Marietta Słupsk 16:05 PATO TEAM opłacono on-line
15 Pozorski Krzysztof Kobylnica 16:05 opłacono on-line
16 Kryszczuk Konrad Słupsk 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) SKS Pif Paf opłacono on-line
17 Lepka Bartosz Słupsk 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) SKS Pif Paf opłacono on-line
18 Trener Tomek Poznań 16:55
19 Downar-Zapolski Paweł Słupsk 14:00 (piwo 0%) opłacono on-line
20 Chodorowski Tomasz Słupsk 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) Wu-Tang-Clan
21 Rudnik Krzysztof Krępa Słupska 14:50 opłacono on-line
22 Rudnik Janina Ewa Krępa Słupska 14:50 opłacono on-line
23 Olczak Filip Koszalin 15:15 opłacono on-line
24 Madejski Krzysztof Madejski Koszalin 15:15 xRunners opłacono on-line
25 Gliszczyński Łukasz Bytów 16:05 Świat Płytek u Kryspina
26 Klamrowski Mariusz Bukowina 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) opłacono on-line
27 Rocławski Grzegorz Kobylnica 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) Biegające Gastro Dziki opłacono on-line
28 Skawiński Piotr Słupsk 15:40 opłacono on-line
29 Wilmont Krzysztof Słupsk 15:40 opłacono on-line
30 Patrzykat Patrycja Slupsk 15:40 opłacono on-line
31 Staniuk Bartosz Słupsk 15:40 opłacono on-line
32 Słomińska Agnieszka Słupsk 14:25 (piwo 0%) opłacono on-line
33 Küchler Paweł Gdynia 14:50 JARBUD opłacono on-line
34 Küchler Małgorzata Gdynia 14:25 (piwo 0%) JARBUD opłacono on-line
35 Pakuła Bartosz Słupsk 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) opłacono on-line
36 Pakuła Bartosz Słupsk 14:25 (piwo 0%) opłacono on-line
37 Wójcik-Pakuła Iwona Słupsk 14:25 (piwo 0%) opłacono on-line
38 Jankowski Grzegorz BYTÓW 16:05 opłacono on-line
39 Bukowski Krzysztof Studzienice 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) opłacono on-line
40 Kocejko Marek Ustka 16:30 USB opłacono on-line
41 Kozimor Mariusz Ustka 16:30 USB USTKA opłacono on-line
42 Gajewska Dorota Damnica 16:30 opłacono on-line
43 GAJEWSKI ANDRZEJ Damnica 16:30 Stopa Słupsk opłacono on-line
44 Bojar Mariusz Sulęcin 16:30 opłacono on-line
45 Sztafij Agnieszka Ustka 16:30 USB Ustka opłacono on-line
46 BIERNACZYK ROBERT Ustka 16:30 USB USTKA opłacono on-line
47 Gołgowska Małgorzata Ustka 16:30 USB USTKA opłacono on-line
48 Pela Hanna Wodnica 16:30 USB opłacono on-line
49 ŻELAZEK KATARZYNA USTKA 16:30 USB USTKA opłacono on-line
50 Panasiuk Agnieszka Ustka 16:30 USB opłacono on-line
51 Skoczyńska Renata Ustka 16:30 USB opłacono on-line
52 Lesner-Mączyńska Monika Ustka 16:30 USB opłacono on-line
53 Czajkowska-Jeżak Agata Ustka 16:30 USB opłacono on-line
54 Kęsik Agnieszka Słupsk 14:00 (piwo 0%) Świat Płytek u Kryspina
55 Gajlewicz Dominik Miastko 16:30 MTS HAMER
56 Pakuła Mateusz Słupsk 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) opłacono on-line
57 Szewczuk Piotr Słupsk 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) opłacono on-line
58 Kiełczyński Dawid Bukówka 14:25 (piwo 0%) TEAM DAVE Bukówka opłacono on-line
59 Mrozik Joanna Słupsk 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) opłacono on-line
60 Kwaśniewski Aleksander Słupsk 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) Sojusz Lewicy Demokratycznej opłacono on-line
61 Chałubinski Karol Chałubinski słupsk 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l)
62 Bagiński Dariusz Wierzbięcin 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) opłacono on-line
63 Piłczyński Paweł Widzino 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) opłacono on-line
64 Kowal Zbigniew Słupsk 14:25 (piwo 0%) STOPA SŁUPSK opłacono on-line
65 Łubkowska Magdalena Słupsk 14:00 (piwo 0%)
66 Gleńsk Konrad Słupsk 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) opłacono on-line
67 Gliniecki-Kloc Adrian Słupsk 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) Cowabunga opłacono on-line
68 Wasiński Paweł Słupsk 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) Cowabunga opłacono on-line
69 Lewandowska Maria Ustka 14:25 (piwo 0%) W.P.K Słoń Team Ustka opłacono on-line
70 Lewandowski Adam Ustka 14:50 W.P.K Słoń Team Ustka opłacono on-line
71 Zarzycka Izabela Ustka 14:25 (piwo 0%) W. P. K Słoń Team Ustka opłacono on-line
72 Zarzycki Dariusz Ustka 14:50 W. P. K Słoń Team Ustka opłacono on-line
73 mański tomasz słupsk 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) Baltic Seals
74 Nowak Paweł Słupsk 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) Baltic Seals opłacono on-line
75 Kulak Rafał Głobino 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) Baltic Seals


Wyświetleń: 5736

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ