Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ANTONIAK MONIKA ANTONIAK | Słupsk | Polska | 16:05 | opłacono on-line | |
2 | Bagiński Dariusz | Wierzbięcin | Polska | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |
3 | BIERNACZYK ROBERT | Ustka | Polska | 16:30 | USB USTKA | opłacono on-line |
4 | Bojar Mariusz | Sulęcin | Polska | 16:30 | opłacono on-line | |
5 | Bukowski Krzysztof | Studzienice | Polska | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |
6 | Błencki Piotr | Słupsk | Polska | 16:05 | PATO TEAM | opłacono on-line |
7 | Chałubinski Karol Chałubinski | słupsk | Polska | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | ||
8 | Chodorowski Tomasz | Słupsk | Polska | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | Wu-Tang-Clan | |
9 | Czajkowska-Jeżak Agata | Ustka | Polska | 16:30 | USB | opłacono on-line |
10 | Downar-Zapolski Paweł | Słupsk | Polska | 14:00 (piwo 0%) | opłacono on-line | |
11 | Firlong Maciej | Słupsk | Polska | 16:05 | PATO TEAM | opłacono on-line |
12 | Gajewska Dorota | Damnica | Polska | 16:30 | opłacono on-line | |
13 | GAJEWSKI ANDRZEJ | Damnica | Polska | 16:30 | Stopa Słupsk | opłacono on-line |
14 | Gajlewicz Dominik | Miastko | Polska | 16:30 | MTS HAMER | |
15 | Gleńsk Konrad | Słupsk | Polska | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |
16 | Gliniecki-Kloc Adrian | Słupsk | Polska | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | Cowabunga | opłacono on-line |
17 | Gliszczyński Łukasz | Bytów | Polska | 16:05 | Świat Płytek u Kryspina | |
18 | Gołgowska Małgorzata | Ustka | Polska | 16:30 | USB USTKA | opłacono on-line |
19 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | Polska | 16:05 | opłacono on-line | |
20 | Kawecki Krzysztof | Słupsk | Polska | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |
21 | Kęsik Agnieszka | Słupsk | Polska | 14:00 (piwo 0%) | Świat Płytek u Kryspina | |
22 | Kiełczyński Dawid | Bukówka | Polska | 14:25 (piwo 0%) | TEAM DAVE Bukówka | opłacono on-line |
23 | Klamrowski Mariusz | Bukowina | Polska | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |
24 | Kocejko Marek | Ustka | Polska | 16:30 | USB | opłacono on-line |
25 | Komorowski Mateusz | Lębork | Polska | 15:40 | opłacono on-line | |
26 | Kowal Zbigniew | Słupsk | Polska | 14:25 (piwo 0%) | STOPA SŁUPSK | opłacono on-line |
27 | Kozimor Mariusz | Ustka | Polska | 16:30 | USB USTKA | opłacono on-line |
28 | Krawczyk Mateusz | Słupsk | Polska | 16:05 | opłacono on-line | |
29 | Kryszczuk Konrad | Słupsk | Polska | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | SKS Pif Paf | opłacono on-line |
30 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Polska | 14:25 (piwo 0%) | JARBUD | opłacono on-line |
31 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | 14:50 | JARBUD | opłacono on-line |
32 | Kulak Rafał | Głobino | Polska | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | Baltic Seals | |
33 | Kwaśniewski Aleksander | Słupsk | Polska | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | Sojusz Lewicy Demokratycznej | opłacono on-line |
34 | Kłuciński Marcin | Siemianice | Polska | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |
35 | Lepka Bartosz | Słupsk | Polska | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | SKS Pif Paf | opłacono on-line |
36 | Lesner-Mączyńska Monika | Ustka | Polska | 16:30 | USB | opłacono on-line |
37 | Lewandowska Maria | Ustka | Polska | 14:25 (piwo 0%) | W.P.K Słoń Team Ustka | opłacono on-line |
38 | Lewandowski Adam | Ustka | Polska | 14:50 | W.P.K Słoń Team Ustka | opłacono on-line |
39 | Madejski Krzysztof Madejski | Koszalin | Polska | 15:15 | xRunners | opłacono on-line |
40 | mański tomasz | słupsk | Polska | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | Baltic Seals | |
41 | Mrozik Joanna | Słupsk | Polska | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |
42 | Nowak Paweł | Słupsk | Polska | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | Baltic Seals | opłacono on-line |
43 | Olczak Filip | Koszalin | Polska | 15:15 | opłacono on-line | |
44 | Pakuła Bartosz | Słupsk | Polska | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |
45 | Pakuła Bartosz | Słupsk | Polska | 14:25 (piwo 0%) | opłacono on-line | |
46 | Pakuła Mateusz | Słupsk | Polska | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |
47 | Panasiuk Agnieszka | Ustka | Polska | 16:30 | USB | opłacono on-line |
48 | Patrzykat Patrycja | Slupsk | Polska | 15:40 | opłacono on-line | |
49 | Pela Hanna | Wodnica | Polska | 16:30 | USB | opłacono on-line |
50 | Pietrzak Mirosław | Dębnica kaszubska | Polska | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |
51 | Piłczyński Paweł | Widzino | Polska | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |
52 | Pozorski Krzysztof | Kobylnica | Polska | 16:05 | opłacono on-line | |
53 | Rocławski Grzegorz | Kobylnica | Polska | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | Biegające Gastro Dziki | opłacono on-line |
54 | Rudnik Janina Ewa | Krępa Słupska | Polska | 14:50 | opłacono on-line | |
55 | Rudnik Krzysztof | Krępa Słupska | Polska | 14:50 | opłacono on-line | |
56 | Rusinowicz Michał | Słupsk | Polska | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |
57 | Skawiński Piotr | Słupsk | Polska | 15:40 | opłacono on-line | |
58 | Skoczyńska Renata | Ustka | Polska | 16:30 | USB | opłacono on-line |
59 | Skwara Maciej | Poznań | Polska | 14:50 | KS Polidupa | opłacono on-line |
60 | Staniuk Bartosz | Słupsk | Polska | 15:40 | opłacono on-line | |
61 | Stasiak Marietta | Słupsk | Polska | 16:05 | PATO TEAM | opłacono on-line |
62 | stępniewski marcin | siemianice | Polska | 16:05 | opłacono on-line | |
63 | Szałek Michał | Słupsk | Polska | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |
64 | Szewczuk Piotr | Słupsk | Polska | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |
65 | Sztafij Agnieszka | Ustka | Polska | 16:30 | USB Ustka | opłacono on-line |
66 | Słapik Przemysław | Słupsk | Polska | 14:50 | Słupsk | opłacono on-line |
67 | Słomińska Agnieszka | Słupsk | Polska | 14:25 (piwo 0%) | opłacono on-line | |
68 | Trener Tomek | Poznań | Polska | 16:55 | ||
69 | Wasiński Paweł | Słupsk | Polska | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | Cowabunga | opłacono on-line |
70 | Wilmont Krzysztof | Słupsk | Polska | 15:40 | opłacono on-line | |
71 | Wójcik-Pakuła Iwona | Słupsk | Polska | 14:25 (piwo 0%) | opłacono on-line | |
72 | Zarzycka Izabela | Ustka | Polska | 14:25 (piwo 0%) | W. P. K Słoń Team Ustka | opłacono on-line |
73 | Zarzycki Dariusz | Ustka | Polska | 14:50 | W. P. K Słoń Team Ustka | opłacono on-line |
74 | ŻELAZEK KATARZYNA | USTKA | Polska | 16:30 | USB USTKA | opłacono on-line |
75 | Łubkowska Magdalena | Słupsk | Polska | 14:00 (piwo 0%) |
Wyświetleń: 21237