Letni Rajd Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Letni Nordic walking
2 Zajączkowska Bożena Łęczyca Letni Nordic walking
3 Cipinska Anna Pabianice Letni Nordic walking
4 Reszpondek Dominika Sieradz Letni Nordic walking
5 Bartosik Anna Sieradz Letni Nordic walking
6 Kaczmarek Robert Sieradz Letni Nordic walking
7 Kobiela Alina Kobiela Łódź Letni Nordic walking
8 stanecki marcin skierniewice Letni Nordic walking
9 stanecki maciej skierniewice Letni Nordic walking
10 stanecka małgorzata skierniewice Letni Nordic walking
11 stanecka zuzia skierniewice Letni Nordic walking
12 Kubik Jan Sieeadz Letni Nordic walking
13 Adamczyk Hanna Piotrowice k/Nałęczowa Letni Nordic walking
14 Dziubczyk Paulina Pabianice Letni Nordic walking
15 Jurczyk Elżbieta Bełchatów Letni Nordic walking
16 Hnatyk Radosław Gdynia Letni Nordic walking
17 Szałwińska Ewa Bełchatów Letni Nordic walking
18 Błądek Witold Łódź Letni Nordic walking
19 Błądek Jolanta Łódź Letni Nordic walking
20 Szperna Ewelina Bełchatów Letni Nordic walking Bolące Piszczele Bełchatów
21 Ławska Emilia Bełchatów Letni Nordic walking Bolące Piszczele Bełchatów
22 Bielecka Monika Gałków Mały Letni Nordic walking Andrespol Aktywnie
23 Bielecka Ania Gałków Mały Letni Nordic walking Andrespol Aktywnie
24 Żaczek ELŻBIETA Andrespol Letni Nordic walking Andrespol Aktywnie
25 Golińska Anna Żakowice Letni Nordic walking Andrespol aktywnie
26 Kucharska Katarzyna Andrespol Letni Nordic walking Andrespol Aktywnie
27 KALUZNY KAROL Podwody Letni Nordic walking Bolace Piszczele Bełchatów
28 Szadkowski Mariusz Bełchatów Letni Nordic walking Bolące Piszczele Bełchatów
29 Domański Łukasz Bełchatów Letni Nordic walking Bolące Piszczele Bełchatów
30 SADURSKA beaata BEŁCHATÓW Letni Nordic walking Bolące Piszczele Bełchatów
31 Kunysz Renata bełchatów Letni Nordic walking Bolące Piszczele Bełchatów
32 Siewierska Urszula Bełchatów Letni Nordic walking Bolące Piszczele Bełchatów
33 Siewierska Iga Bełchatów Letni Nordic walking Bolące Piszczele Bełchatów
34 Gościński Mariusz Bełchatów Letni Nordic walking Bolące Piszczele Bełchatów
35 CEBULSKA MADZIA ŁÓDŹ Letni Nordic walking EPOKA NORDICA ŁÓDŹ
36 CEBULSKI PAWEŁ ŁÓDŹ Letni Nordic walking EPOKA NORDICA ŁÓDŹ
37 Watarski Mariusz Łódź Letni Nordic walking EPOKA NORDICA ŁÓDŹ
38 Grabowski Andrzej Łódź Letni Nordic walking Epoka Nordica Łódź
39 Rubacha Marek Łódź Letni Nordic walking Epoka Nordica Łódź
40 Bladowski Zdzisław Łódź Letni Nordic walking EPOKA NORDICA ŁÓDŹ
41 Marczyk Jerzy Paweł Warszawa Letni Nordic walking Face Nordic Walking Team
42 Raszewska Izabela Pabianice Letni Nordic walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
43 Korycka Mariola Zgierz Letni Nordic walking Forma Na Piątkę NW
44 Frejlich Tomasz Frejlich Pabianice Letni Nordic walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
45 Frejlich Ewa Pabianice Letni Nordic walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
46 Ścibut Ania Pabianice Letni Nordic walking Forma Na Piątkę NW
47 Piechowska Ewa Łask Letni Nordic walking Forma Na Piątkę NW
48 sulej teresa sieradz Letni Nordic walking Garossa Team NW
49 Napierała Bogusław Bełchatów Letni Nordic walking Klub NW Bełchatów
50 Abramowicz Damian Kalisz Letni Nordic walking KNT Kalisz
51 Banasiak Dorota Konstantynów Łódzki Letni Nordic walking MASZERUJEMY z NogamiWchmurach
52 Rózga Iwona Łódź Letni Nordic walking Maszerujemy z NogamiWchmurach
53 Wrzesińska Kasiola Łódź Letni Nordic walking Maszerujemy zNogamiWchmurach
54 Berłowska Sylwia Bełchatów Letni Nordic walking NW Bełchatów
55 Dembowska Sylwia Zduńska Wola Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
56 Mazur Małgorzata Zdunska Wola Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
57 Gołąb Mirosław Sieradz Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
58 Gołąb Agata Sieradz Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
59 Kubik Renata Sieradz Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
60 Pietrzyk Aneta Sieradz Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
61 Kaczmarek Anita Sieradz Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
62 Pietrzak Maria Sieradz Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
63 Świtała Monika Sieradz Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
64 Przymuszała Jacek Sieradz Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
65 Adamczewska Faustyna Sieradz Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
66 Wójcik Barbara Krzczonów Letni Nordic walking NWPL/Luki Team
67 Marczak Krzysztof Bełchatów Letni Nordic walking NWPL/NW Bełchatów
68 Gajda Tomasz Piotrków Tryb. Letni Nordic walking NWPL/NW Bełchatów
69 Bartosik Sylwia Bełchatów Letni Nordic walking NWPL/NW Bełchatów
70 Olejnik Mieczysław Bełchatów Letni Nordic walking NWPL/NW Bełchatów
71 Marczak Beata Bełchatów Letni Nordic walking NWPL/NW Bełchatów
72 Kowalska Barbara Bełchatów Letni Nordic walking NWPL/NW Bełchatów
73 Krawętek Agnieszka Bełchatów Letni Nordic walking NWPL/NW Bełchatów
74 Foltyn Daria Bełchatów Letni Nordic walking NWPL/NW Bełchatów
75 Foltyn Mirosław Bełchatów Letni Nordic walking NWPL/NW Bełchatów
76 Czernik Małgorzata Bełchatów Letni Nordic walking NWPL/NW Bełchatów
77 Gołębiowski Krzysztof Łódź Letni Nordic walking ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
78 Dankiewicz Barbara Łowicz Letni Nordic walking ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING


Wyświetleń: 1953

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ