Letni Rajd Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Abramowicz Damian Kalisz Letni Nordic walking KNT Kalisz
2 Adamczewska Faustyna Sieradz Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
3 Adamczyk Hanna Piotrowice k/Nałęczowa Letni Nordic walking
4 Banasiak Dorota Konstantynów Łódzki Letni Nordic walking MASZERUJEMY z NogamiWchmurach
5 Bartosik Anna Sieradz Letni Nordic walking
6 Bartosik Sylwia Bełchatów Letni Nordic walking NWPL/NW Bełchatów
7 Berłowska Sylwia Bełchatów Letni Nordic walking NW Bełchatów
8 Bielecka Ania Gałków Mały Letni Nordic walking Andrespol Aktywnie
9 Bielecka Monika Gałków Mały Letni Nordic walking Andrespol Aktywnie
10 Bladowski Zdzisław Łódź Letni Nordic walking EPOKA NORDICA ŁÓDŹ
11 Błądek Jolanta Łódź Letni Nordic walking
12 Błądek Witold Łódź Letni Nordic walking
13 CEBULSKA MADZIA ŁÓDŹ Letni Nordic walking EPOKA NORDICA ŁÓDŹ
14 CEBULSKI PAWEŁ ŁÓDŹ Letni Nordic walking EPOKA NORDICA ŁÓDŹ
15 Cipinska Anna Pabianice Letni Nordic walking
16 Czernik Małgorzata Bełchatów Letni Nordic walking NWPL/NW Bełchatów
17 Dankiewicz Barbara Łowicz Letni Nordic walking ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
18 Dembowska Sylwia Zduńska Wola Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
19 Domański Łukasz Bełchatów Letni Nordic walking Bolące Piszczele Bełchatów
20 Dziubczyk Paulina Pabianice Letni Nordic walking
21 Foltyn Daria Bełchatów Letni Nordic walking NWPL/NW Bełchatów
22 Foltyn Mirosław Bełchatów Letni Nordic walking NWPL/NW Bełchatów
23 Frejlich Ewa Pabianice Letni Nordic walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
24 Frejlich Tomasz Frejlich Pabianice Letni Nordic walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
25 Gajda Tomasz Piotrków Tryb. Letni Nordic walking NWPL/NW Bełchatów
26 Golińska Anna Żakowice Letni Nordic walking Andrespol aktywnie
27 Gościński Mariusz Bełchatów Letni Nordic walking Bolące Piszczele Bełchatów
28 Gołąb Agata Sieradz Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
29 Gołąb Mirosław Sieradz Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
30 Gołębiowski Krzysztof Łódź Letni Nordic walking ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
31 Grabowski Andrzej Łódź Letni Nordic walking Epoka Nordica Łódź
32 Hnatyk Radosław Gdynia Letni Nordic walking
33 Jurczyk Elżbieta Bełchatów Letni Nordic walking
34 Kaczmarek Anita Sieradz Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
35 Kaczmarek Robert Sieradz Letni Nordic walking
36 KALUZNY KAROL Podwody Letni Nordic walking Bolace Piszczele Bełchatów
37 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Letni Nordic walking
38 Kobiela Alina Kobiela Łódź Letni Nordic walking
39 Korycka Mariola Zgierz Letni Nordic walking Forma Na Piątkę NW
40 Kowalska Barbara Bełchatów Letni Nordic walking NWPL/NW Bełchatów
41 Krawętek Agnieszka Bełchatów Letni Nordic walking NWPL/NW Bełchatów
42 Kubik Jan Sieeadz Letni Nordic walking
43 Kubik Renata Sieradz Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
44 Kucharska Katarzyna Andrespol Letni Nordic walking Andrespol Aktywnie
45 Kunysz Renata bełchatów Letni Nordic walking Bolące Piszczele Bełchatów
46 Marczak Beata Bełchatów Letni Nordic walking NWPL/NW Bełchatów
47 Marczak Krzysztof Bełchatów Letni Nordic walking NWPL/NW Bełchatów
48 Marczyk Jerzy Paweł Warszawa Letni Nordic walking Face Nordic Walking Team
49 Mazur Małgorzata Zdunska Wola Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
50 Napierała Bogusław Bełchatów Letni Nordic walking Klub NW Bełchatów
51 Olejnik Mieczysław Bełchatów Letni Nordic walking NWPL/NW Bełchatów
52 Piechowska Ewa Łask Letni Nordic walking Forma Na Piątkę NW
53 Pietrzak Maria Sieradz Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
54 Pietrzyk Aneta Sieradz Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
55 Przymuszała Jacek Sieradz Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
56 Raszewska Izabela Pabianice Letni Nordic walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
57 Reszpondek Dominika Sieradz Letni Nordic walking
58 Rózga Iwona Łódź Letni Nordic walking Maszerujemy z NogamiWchmurach
59 Rubacha Marek Łódź Letni Nordic walking Epoka Nordica Łódź
60 SADURSKA beaata BEŁCHATÓW Letni Nordic walking Bolące Piszczele Bełchatów
61 Ścibut Ania Pabianice Letni Nordic walking Forma Na Piątkę NW
62 Siewierska Iga Bełchatów Letni Nordic walking Bolące Piszczele Bełchatów
63 Siewierska Urszula Bełchatów Letni Nordic walking Bolące Piszczele Bełchatów
64 stanecka małgorzata skierniewice Letni Nordic walking
65 stanecka zuzia skierniewice Letni Nordic walking
66 stanecki maciej skierniewice Letni Nordic walking
67 stanecki marcin skierniewice Letni Nordic walking
68 sulej teresa sieradz Letni Nordic walking Garossa Team NW
69 Świtała Monika Sieradz Letni Nordic walking NWPL Garrosa Team
70 Szadkowski Mariusz Bełchatów Letni Nordic walking Bolące Piszczele Bełchatów
71 Szałwińska Ewa Bełchatów Letni Nordic walking
72 Szperna Ewelina Bełchatów Letni Nordic walking Bolące Piszczele Bełchatów
73 Watarski Mariusz Łódź Letni Nordic walking EPOKA NORDICA ŁÓDŹ
74 Wójcik Barbara Krzczonów Letni Nordic walking NWPL/Luki Team
75 Wrzesińska Kasiola Łódź Letni Nordic walking Maszerujemy zNogamiWchmurach
76 Żaczek ELŻBIETA Andrespol Letni Nordic walking Andrespol Aktywnie
77 Zajączkowska Bożena Łęczyca Letni Nordic walking
78 Ławska Emilia Bełchatów Letni Nordic walking Bolące Piszczele Bełchatów


Wyświetleń: 1960

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ