Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | stanecki marcin | skierniewice | Letni Nordic walking | ||||||
Andrespol Aktywnie | |||||||||
2 | Bielecka Monika | Gałków Mały | Letni Nordic walking | Andrespol Aktywnie | |||||
3 | Bielecka Ania | Gałków Mały | Letni Nordic walking | Andrespol Aktywnie | |||||
4 | Żaczek ELŻBIETA | Andrespol | Letni Nordic walking | Andrespol Aktywnie | |||||
5 | Kucharska Katarzyna | Andrespol | Letni Nordic walking | Andrespol Aktywnie | |||||
Andrespol aktywnie | |||||||||
6 | Golińska Anna | Żakowice | Letni Nordic walking | Andrespol aktywnie | |||||
Bolace Piszczele Bełchatów | |||||||||
7 | KALUZNY KAROL | Podwody | Letni Nordic walking | Bolace Piszczele Bełchatów | |||||
Bolące Piszczele Bełchatów | |||||||||
8 | Ławska Emilia | Bełchatów | Letni Nordic walking | Bolące Piszczele Bełchatów | |||||
9 | Szperna Ewelina | Bełchatów | Letni Nordic walking | Bolące Piszczele Bełchatów | |||||
Bolące Piszczele Bełchatów | |||||||||
10 | Siewierska Iga | Bełchatów | Letni Nordic walking | Bolące Piszczele Bełchatów | |||||
11 | SADURSKA beaata | BEŁCHATÓW | Letni Nordic walking | Bolące Piszczele Bełchatów | |||||
12 | Siewierska Urszula | Bełchatów | Letni Nordic walking | Bolące Piszczele Bełchatów | |||||
13 | Gościński Mariusz | Bełchatów | Letni Nordic walking | Bolące Piszczele Bełchatów | |||||
14 | Szadkowski Mariusz | Bełchatów | Letni Nordic walking | Bolące Piszczele Bełchatów | |||||
15 | Domański Łukasz | Bełchatów | Letni Nordic walking | Bolące Piszczele Bełchatów | |||||
16 | Kunysz Renata | bełchatów | Letni Nordic walking | Bolące Piszczele Bełchatów | |||||
EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | |||||||||
17 | Watarski Mariusz | Łódź | Letni Nordic walking | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | |||||
18 | CEBULSKA MADZIA | ŁÓDŹ | Letni Nordic walking | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | |||||
19 | CEBULSKI PAWEŁ | ŁÓDŹ | Letni Nordic walking | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | |||||
20 | Bladowski Zdzisław | Łódź | Letni Nordic walking | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | |||||
Epoka Nordica Łódź | |||||||||
21 | Rubacha Marek | Łódź | Letni Nordic walking | Epoka Nordica Łódź | |||||
Epoka Nordica Łódź | |||||||||
22 | Grabowski Andrzej | Łódź | Letni Nordic walking | Epoka Nordica Łódź | |||||
FORMA NA PIĄTKĘ NW | |||||||||
23 | Raszewska Izabela | Pabianice | Letni Nordic walking | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |||||
24 | Frejlich Tomasz Frejlich | Pabianice | Letni Nordic walking | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |||||
25 | Frejlich Ewa | Pabianice | Letni Nordic walking | FORMA NA PIĄTKĘ NW | |||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
26 | Marczyk Jerzy Paweł | Warszawa | Letni Nordic walking | Face Nordic Walking Team | |||||
Forma Na Piątkę NW | |||||||||
27 | Korycka Mariola | Zgierz | Letni Nordic walking | Forma Na Piątkę NW | |||||
28 | Ścibut Ania | Pabianice | Letni Nordic walking | Forma Na Piątkę NW | |||||
29 | Piechowska Ewa | Łask | Letni Nordic walking | Forma Na Piątkę NW | |||||
Garossa Team NW | |||||||||
30 | sulej teresa | sieradz | Letni Nordic walking | Garossa Team NW | |||||
KNT Kalisz | |||||||||
31 | Abramowicz Damian | Kalisz | Letni Nordic walking | KNT Kalisz | |||||
Klub NW Bełchatów | |||||||||
32 | Napierała Bogusław | Bełchatów | Letni Nordic walking | Klub NW Bełchatów | |||||
MASZERUJEMY z NogamiWchmurach | |||||||||
33 | Banasiak Dorota | Konstantynów Łódzki | Letni Nordic walking | MASZERUJEMY z NogamiWchmurach | |||||
Maszerujemy z NogamiWchmurach | |||||||||
34 | Rózga Iwona | Łódź | Letni Nordic walking | Maszerujemy z NogamiWchmurach | |||||
Maszerujemy zNogamiWchmurach | |||||||||
35 | Wrzesińska Kasiola | Łódź | Letni Nordic walking | Maszerujemy zNogamiWchmurach | |||||
NW Bełchatów | |||||||||
36 | Berłowska Sylwia | Bełchatów | Letni Nordic walking | NW Bełchatów | |||||
NWPL/Luki Team | |||||||||
37 | Wójcik Barbara | Krzczonów | Letni Nordic walking | NWPL/Luki Team | |||||
NWPL/NW Bełchatów | |||||||||
38 | Kowalska Barbara | Bełchatów | Letni Nordic walking | NWPL/NW Bełchatów | |||||
39 | Marczak Krzysztof | Bełchatów | Letni Nordic walking | NWPL/NW Bełchatów | |||||
40 | Gajda Tomasz | Piotrków Tryb. | Letni Nordic walking | NWPL/NW Bełchatów | |||||
41 | Bartosik Sylwia | Bełchatów | Letni Nordic walking | NWPL/NW Bełchatów | |||||
42 | Olejnik Mieczysław | Bełchatów | Letni Nordic walking | NWPL/NW Bełchatów | |||||
43 | Krawętek Agnieszka | Bełchatów | Letni Nordic walking | NWPL/NW Bełchatów | |||||
44 | Foltyn Mirosław | Bełchatów | Letni Nordic walking | NWPL/NW Bełchatów | |||||
45 | Foltyn Daria | Bełchatów | Letni Nordic walking | NWPL/NW Bełchatów | |||||
46 | Marczak Beata | Bełchatów | Letni Nordic walking | NWPL/NW Bełchatów | |||||
47 | Czernik Małgorzata | Bełchatów | Letni Nordic walking | NWPL/NW Bełchatów | |||||
NWPL Garrosa Team | |||||||||
48 | Dembowska Sylwia | Zduńska Wola | Letni Nordic walking | NWPL Garrosa Team | |||||
49 | Gołąb Agata | Sieradz | Letni Nordic walking | NWPL Garrosa Team | |||||
50 | Gołąb Mirosław | Sieradz | Letni Nordic walking | NWPL Garrosa Team | |||||
51 | Kaczmarek Anita | Sieradz | Letni Nordic walking | NWPL Garrosa Team | |||||
52 | Kubik Renata | Sieradz | Letni Nordic walking | NWPL Garrosa Team | |||||
53 | Adamczewska Faustyna | Sieradz | Letni Nordic walking | NWPL Garrosa Team | |||||
54 | Mazur Małgorzata | Zdunska Wola | Letni Nordic walking | NWPL Garrosa Team | |||||
55 | Przymuszała Jacek | Sieradz | Letni Nordic walking | NWPL Garrosa Team | |||||
56 | Pietrzak Maria | Sieradz | Letni Nordic walking | NWPL Garrosa Team | |||||
57 | Świtała Monika | Sieradz | Letni Nordic walking | NWPL Garrosa Team | |||||
58 | Pietrzyk Aneta | Sieradz | Letni Nordic walking | NWPL Garrosa Team | |||||
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | |||||||||
59 | Dankiewicz Barbara | Łowicz | Letni Nordic walking | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | |||||
60 | Gołębiowski Krzysztof | Łódź | Letni Nordic walking | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
61 | Cipinska Anna | Pabianice | Letni Nordic walking | ||||||
62 | KASPRZAK TADEUSZ | OSIEK | Letni Nordic walking | ||||||
63 | Jurczyk Elżbieta | Bełchatów | Letni Nordic walking | ||||||
64 | stanecki maciej | skierniewice | Letni Nordic walking | ||||||
65 | stanecka małgorzata | skierniewice | Letni Nordic walking | ||||||
66 | stanecka zuzia | skierniewice | Letni Nordic walking | ||||||
67 | Adamczyk Hanna | Piotrowice k/Nałęczowa | Letni Nordic walking | ||||||
68 | Kaczmarek Robert | Sieradz | Letni Nordic walking | ||||||
69 | Zajączkowska Bożena | Łęczyca | Letni Nordic walking | ||||||
70 | Hnatyk Radosław | Gdynia | Letni Nordic walking | ||||||
71 | Szałwińska Ewa | Bełchatów | Letni Nordic walking | ||||||
72 | Kobiela Alina Kobiela | Łódź | Letni Nordic walking | ||||||
73 | Dziubczyk Paulina | Pabianice | Letni Nordic walking | ||||||
74 | Bartosik Anna | Sieradz | Letni Nordic walking | ||||||
75 | Kubik Jan | Sieeadz | Letni Nordic walking | ||||||
76 | Błądek Witold | Łódź | Letni Nordic walking | ||||||
77 | Błądek Jolanta | Łódź | Letni Nordic walking | ||||||
78 | Reszpondek Dominika | Sieradz | Letni Nordic walking |
Wyświetleń: 3732