Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4wmbot | |||||||||
1 | Kacprzycka Paulina | Pajtuny | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | 4wmbot | opłacono | ||||
5 Pułk Chemiczny | |||||||||
2 | Wręczycki Łukasz | Lubliniec | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | 5 Pułk Chemiczny | opłacono | ||||
65 BLP POMIECHÓWEK | |||||||||
3 | Dobrzyński Jakub | Antoniew | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | 65 BLP POMIECHÓWEK | opłacono | ||||
AWF Wrocław | |||||||||
4 | Posłuszny Paweł | Wrocław | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | AWF Wrocław | opłacono | ||||
BHP | |||||||||
5 | Dziedzic Andrzej | Dąbrowa Tarnowska | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | BHP | opłacono | ||||
Biegowa Świdnica | |||||||||
6 | Osienienko Dariusz | Świdnica | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Biegowa Świdnica | |||||
Brak | |||||||||
7 | Polczyński Marcin | Zgierz | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Brak | opłacono | ||||
Bravehearts Legionowo | |||||||||
8 | Markowski Marcin | Serock | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Bravehearts Legionowo | opłacono | ||||
CISI I WALECZNI | |||||||||
9 | Malach Dariusz | Tarnowo Podgórne | Udział + pamiątkowa naszywka | CISI I WALECZNI | opłacono | ||||
Carbon OCR Racing Team | |||||||||
10 | Szymańska Agnieszka | Mstyczów | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Carbon OCR Racing Team | opłacono | ||||
Chore Pojeby | |||||||||
11 | Łydka Sylwester | Szczecin | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Chore Pojeby | opłacono | ||||
12 | Fortuniak Patryk | Szczecin | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Chore Pojeby | opłacono | ||||
Crossfit Musa | |||||||||
13 | Langoś Marcjanna | BYTOM | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Crossfit Musa | opłacono | ||||
14 | Langoś ŁUKASZ | BYTOM | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Crossfit Musa | opłacono | ||||
Cwałujące Żółwie | |||||||||
15 | Firmanty Przemysław | Warszawa | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Cwałujące Żółwie | opłacono | ||||
16 | Surmiak Maciej | Warszawa | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Cwałujące Żółwie | opłacono | ||||
17 | Janiszewski Andrzej | Warszawa | Udział + pamiątkowa naszywka | Cwałujące Żółwie | opłacono | ||||
Feniks Legnica | |||||||||
18 | Składanek Marek | Legnica | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Feniks Legnica | |||||
KB Lech Rypin | |||||||||
19 | Steckiewicz Edmund | Rypin | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | KB Lech Rypin | opłacono | ||||
KSKrasocin/10ŚBOT | |||||||||
20 | Brymerski Dominik | Krasocin | Udział + pamiątkowa naszywka | KSKrasocin/10ŚBOT | opłacono | ||||
Kijkowe Trzemeszno | |||||||||
21 | Antas Maciej | Trzemeszno | Rekrut 5 km + 5 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Kijkowe Trzemeszno | |||||
Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||||||
22 | Znój Tomasz | Borki-Paduchy | Udział + pamiątkowa naszywka | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono | ||||
Kostrzyński Klub Karate Shotokan | |||||||||
23 | Fleszer Natan | Kostrzyn nad Odrą | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Kostrzyński Klub Karate Shotokan | |||||
Krav Wawa | |||||||||
24 | Jodełka Mariusz | Warszawa | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Krav Wawa | opłacono | ||||
Ks Rudnianka Rudna Wielka | |||||||||
25 | Kornaga Kamil | Rudna Wielka | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | Ks Rudnianka Rudna Wielka | opłacono | ||||
Lancet | |||||||||
26 | Garbacz Michał | Dąbrowa Górnicza | Udział + pamiątkowa naszywka | Lancet | opłacono | ||||
Maniak - Team ! Niedźwiedź | |||||||||
27 | Stryganek Przemek | Trzemeszno | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | Maniak - Team ! Niedźwiedź | opłacono | ||||
Nie Ma Letko | |||||||||
28 | Blicharz Stanisław | Niemce | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Nie Ma Letko | opłacono | ||||
No Excuses Team | |||||||||
29 | Świderski Mateusz | Trzemeszno | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | No Excuses Team | opłacono | ||||
Rajd Źródeł Chodelki | |||||||||
30 | Dubil Michał | Kłodnica Górna | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Rajd Źródeł Chodelki | opłacono | ||||
Rescue Team | |||||||||
31 | Podgrudny Radosław | Warszawa | Rekrut 5 km + 5 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Rescue Team | |||||
SFORA BMK | |||||||||
32 | Grzybowski Patryk | Kłobuck | Rekrut 5 km + 5 kg plecak + pamiątkowa naszywka | SFORA BMK | opłacono | ||||
33 | Grzybowski Mateusz | Kłobuck | Udział + pamiątkowa naszywka | SFORA BMK | opłacono | ||||
34 | Krzyzaniak-Światek Magdalena | Trzemeszno | Rekrut 5 km + 5 kg plecak + pamiątkowa naszywka | SFORA BMK | opłacono | ||||
35 | PRACHNIO Maciej | Długa Szlachecka | Udział + pamiątkowa naszywka | SFORA BMK | opłacono | ||||
36 | Głowacki Andrzej | Legionowo | Udział + pamiątkowa naszywka | SFORA BMK | opłacono | ||||
SKRTS | |||||||||
37 | Perkowski Patryk Michał | Bad Salzuflen | Rekrut 5 km + 5 kg plecak + pamiątkowa naszywka | SKRTS | opłacono | ||||
Sfora BMK | |||||||||
38 | Rabenda Rafał | Rusiec | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Sfora BMK | opłacono | ||||
39 | Maciąg Marek | Jabłonowo Pomorskie | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Sfora BMK | opłacono | ||||
40 | Tomczak Joanna | Bogdanowo | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | Sfora BMK | opłacono | ||||
41 | Głowacki Mateusz | Legionowo | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Sfora BMK | opłacono | ||||
42 | Drożdzyński Dawid | Witkowo | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Sfora BMK | opłacono | ||||
43 | Urbala Marek | Gdańsk | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Sfora BMK | opłacono | ||||
44 | Czajczyński Daniel | Września | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Sfora BMK | opłacono | ||||
45 | Tomczak Artur | Bogdanowo | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Sfora BMK | opłacono | ||||
46 | Wiśniewski Maciej | Banino | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | Sfora BMK | opłacono | ||||
47 | Niemczuk Daniel | Świętoszów | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | Sfora BMK | opłacono | ||||
48 | Roman KRZYSZTOF | Bolszewo | Udział + pamiątkowa naszywka | Sfora BMK | opłacono | ||||
49 | Piekarski Paweł | Legionowo | Udział + pamiątkowa naszywka | Sfora BMK | opłacono | ||||
50 | Janas Szymon | Bóbrka | Udział + pamiątkowa naszywka | Sfora BMK | opłacono | ||||
51 | Rybicki Tomasz | Legionowo | Udział + pamiątkowa naszywka | Sfora BMK | opłacono | ||||
52 | Kosewska Monika | Łajski | Udział + pamiątkowa naszywka | Sfora BMK | opłacono | ||||
53 | Korsak Mateusz | warszawa | Udział + pamiątkowa naszywka | Sfora BMK | opłacono | ||||
TF5 | |||||||||
54 | Sosnowski Andrzej | Grudziądz | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | TF5 | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
55 | Nowak Michał | Gniezno | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
56 | Śliwiński Filip Śliwiński | Brodnica | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
57 | Stańczyk Kamil | Skarbka Dolna 11 | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
58 | Ściebura Łukasz | Grodzisko | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
59 | Fularski Antek | Sandomierz | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
60 | Nowak Marcin | Zgierz | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
61 | Jakubowski Artur | Dudley | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
62 | Chomiczewski Artur | Sławatycze | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
63 | Kamiński Maciej | WARSZAWA | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | ||||||
64 | Klonowska Oliwia | Zbiczno | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
65 | Biżek Patryk | Będzin | Rekrut 5 km + 5 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
66 | Wiśniewski Krzysztof | BRANIEWO | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | ||||||
67 | Gurgacz Dominik | Stobierna | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
68 | Burski Paweł | Pierwoszyno | Udział + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
69 | Bartczak Piotr Bartczak | Olsztyn | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
70 | Pyrka Przemysław | Strzelce | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
71 | Dublaszewski Marcin | Jaroty | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
72 | Adamczyk Natalia | Łodygowice | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
73 | Mateja Viktor | Kraków | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
74 | Zug Dawid | Wojciechów | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
75 | Padyjasek Zbigniew | Warszawa | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | ||||||
76 | Sanetra Karolina | Bielsko -Biała | Rekrut 5 km + 5 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
77 | Bartocha Edyta | Jędrzejów | Rekrut 5 km + 5 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
78 | Dulska Kasia | Toruń | Rekrut 5 km + 5 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
79 | Olchowska-Sobczak Monika | Olsztyn | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
80 | Rumak Józef Rumak | Trzeboś | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
81 | Janczewski Krzysztof | Olsztyn | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
82 | Kamiński Dawid | Święte | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
83 | Widerkiewicz Mateusz | Łódź | Rekrut 5 km + 5 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
84 | Pindral Paweł | Tarnowskie Góry | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | ||||||
85 | Dąbek Rafał | Marki | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
86 | Piotrak Wojciech | Jednorożec | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
87 | Kubik Dawid | Goląsza Dolna | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
88 | Wisniewska Marlena | Navan | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
89 | Kolasińska Agata | Witkowo | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
90 | karpiński patryk karpiński | Warszawa | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
91 | Krop Mateusz | Bolesławiec | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
92 | Ciszewski Patryk | Toruń | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
93 | Adamczak Krzysztof | Ruda Śląska | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
94 | Szablewski Marcin | trzemeszno | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
95 | Ilkowski Karol | Zamczysk | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
96 | Słapczyńska Marta | Kalisz Pomorski | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
97 | Ciesielczyk Joanna | Pobiedziska | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
98 | Wyszyński Daniel | Wrexham | Udział + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
99 | Madej Dominik | Lubliniec | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
100 | Wrzosek Dobrawa | Dębica | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
101 | Andrzejewski Mariusz | Biardy 20A | Rekrut 5 km + 5 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
102 | Dura Marta | Bydgoszcz | Rekrut 5 km + 5 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
103 | Tulczyński Marcin | Warszawa | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
104 | Nehring Tomasz | Chełmno | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
105 | Pałacha Anna | Sandomierz | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
106 | Dudek Jakub | Płońsk | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
107 | wójcik kamil | lublin | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
108 | Biaduń Arkadiusz | Pniewo | Udział + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
109 | Witczak Artur | Pniewo | Zwiadowca 10 km + 10kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
110 | Szczyplińska Anna | Jabłonna | Udział + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
111 | Borowska Emilia | Krasocin | Udział + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
112 | Piegzik Sebastian | Libiąż | Udział + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
113 | Kostrzon Maciej | Pionki | Udział + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
114 | Rusznicki dawid | Jędrzejów | Udział + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
115 | Lewandowski Mirosław | Toruń | Udział + pamiątkowa naszywka | ||||||
116 | Adach Krzysztof | Gdynia | Udział + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
117 | Kamiński Paweł | Czeladź | Zmierz się ze specjalsem 15 km + 15 kg plecak + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
118 | Jagoda Anna | Rumia | Udział + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
119 | Baranowski Paweł | Sławków | Udział + pamiątkowa naszywka | ||||||
120 | Lepa-Roman Magdalena | Bolszewo | Udział + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
121 | Żuchowski Paweł | Toruń | Udział + pamiątkowa naszywka | opłacono | |||||
122 | Świątek Michał | Trzemeszno | Udział + pamiątkowa naszywka | opłacono |
Wyświetleń: 12069